Як стало відомо редакції з власних джерел, сьогодні було відкрито два кримінальних провадження по факту викрадення сіті-лайтів, на яких розміщувалася політична реклама партії "УДАР" та по факту перевищення службового становища працівниками ДАІ.
Нагадаємо, в ніч з 14 на 15 листопада невідомі демонтували та завантажили в мікроавтобус «Renault Kangoo» без номерних знаків чотири сіті-лайти. За діями зловмисників з автомобіля з номерними знаками 0257 спокійно спостерігали співробітники ДАІ.
Голова міської організації політичної партії «УДАР» Сергій Горбовський, який за викликом охоронців прибув на місце події, звернувся до правоохоронців з проханням припинити дії нападників. Проте даішники проігнорували його законні вимоги. Натомість співробітники ДАІ супроводжували мікроавтобус зловмисників, коли той вивозив рекламні конструкції у невідомому напрямі.
Читайте також: Кіровоград: опозиційні сіті-лайти в супроводі ДАІ вивезено в невідомому напрямі. ВІДЕО