Кропивницький, співачка, виховання сина, Анастасія Безай

Кропивницька співачка розповіла про виховання 6-місячного синочка

30.07.2021 | 14:14
3851

Солістка міського духового оркестру та викладачка музичного фахового коледжу Анастасія Безай розповіла про своє життя після народження синочка, його виховання та подальші плани, інформує медіапортал "Акула".

-  Як змінилося ваше життя після появи дитини?

Анастасія Безай: - Народження дитини - це неймовірна подія в нашому житті, як кажуть, повний "виліт у космос". Не вірю, що існують люди, життя яких з народженням дитини не змінилося.  Це або лукавство, або дитина з найперших днів сидить з нянями або родичами. Очікування і міфи - головний ворог будь-яких молодих батьків. "Ну ось, зараз про сон забудете", "Спочатку все просто, а потім коліки!", "Це нічого, а потім зуби підуть!".  Всі ці фрази від знайомих та рідних формують у багатьох поле страхів і сумнівів, як ніби без цього не страшно і не нервово. Діти всі дуже різні. На щастя, у нас відбулося все простіше.  Нам з чоловіком пощастило з нашим довгоочікуванним рідним комочком. Звучить як хвастощі, але це правда. У нас змінився режим, але це навіть на краще, оскільки я сама стала більш зібраною і врівноваженою.

Що стосується побутових моментів, тут залишилося все як є, тому що мені дуже пощастило з чоловіком.  Ми завжди все робимо разом, тому зараз у нас виходить по-справжньому щасливе партнерське батьківство. Підгузник змінює той, хто може в даний момент його замінити. Спати укладаємо по черзі, купаємо разом, гуляємо також разом. Повна ідилія.

- Чи сумуєте за сценою та звичним розпоряком дня?

Анастасія Безай: - За сценою не встигла я посумувати, оскільки не довго сиділа вдома. У січні народила, а вже у квітні співала на сольному концерті чоловіка. Дуже сумувала за своїми студентами, адже вони в мене всі такі класні, талановиті. Я інколи приходила в коледж та займалася з ними, коли чоловік мав вихідний та сидів вдома з синочком.
- Чи були загалом якісь ускладнення після пологів?

Анастасія Безай: - Після пологів ускладнень не було ніяких. Єдине, що мене лякало, це ситуація з вірусом у нашій країні. Я спочатку боялася виходити на прогулянку, тому що у новонароджених  імунітет дуже слабкий у перші місяці життя і він запозичується тільки у матері, тому мені треба було берегти і себе і дитину. Нам довелося перебороти цей страх, всім необхідне було свіже повітря. На щастя, ніхто не хворів і зараз вже ми більш спокійно і вільно виходимо на прогулянку.

- Чи плануєте повертатися на сцену та коли?

Анастасія Безай: - На сцену я повернулася ще у квітні, а з 1 вересня вже буду працювати зі студентами в музичному коледжі. Ми будемо працювати з чоловіком через день. Тому справлятися будемо вдвох, без нянь та родичів. День я з сином, а день татко.

- Чи це буде важкий для вас процес?

Анастасія Безай: - Я не думаю, що процес буде важким. Це якщо б я була в декреті років так п'ять, мабуть, було б важко. У першу чергу мені треба ввійти у "вокальну форму", щоб я мала змогу знову вільно виходити на сцену і показувати свою майстерність. Однак відновлення займе не багато часу, близько декількох місяців.

 - Як ставиться чоловік до вашого вибору?

Анастасія Безай:  - Звичайно, цей вибір ми з чоловіком зробили разом. Філософія наша полягає в тому, що це буде змога спостерігати нам однаково як росте син: його перші кроки та слова. Тому що у сім'ях часто так буває, що тато через роботу не має змоги бачити ці щасливі сімейні моменти.

- Чи будете віддавати дитину у музику?

Анастасія Безай: - Якщо дитина буде мати явний талант, то звичайно вибір буде очевидним. Насильно його ніхто не буде змушувати. Дамо йому право вибора. Я часто бачила, як батьки «тиснуть» на дитину, бажаючи допомогти. Звичайно, порада близьких ніколи не зашкодить, але не варто наполягати на тому, до чого у дітей немає інтересу. Дуже важливо, щоб дитина самостійно зробила усвідомлений вибір, адже саме їй займатися цим все життя. Часто трапляється так, що людина занадто сильно дослухається до порад, та лише через багато років розуміє, що помилилася у виборі професії.

- З ким частіше дитина проводить час?

Анастасія Безай: - Коли чоловік на роботі, то звісно  більше часу проводжу з сином я. Зараз наш тато у відпустці, тому ми кожну хвилину разом, всі втрьох. Загалом синочок любить проводити час з нами однаково.

 - Чи обговорювали з чоловіком щодо ще однієї дитини?

Анастасія Безай: - Наша мрія з чоловіком - велика, дружна та щаслива сім'я, тому ми дуже хочемо два синочка и лапочку дочку. Дай Бог, наші плани незабаром збудуться.

- Чи є якась стратегія виховання дитини у вас із чоловіком?

Анастасія Безай: - Стратегій ніяких немає. Ми вважаємо,  що головний метод виховання - наш власний приклад. Тобто, якщо я хочу навчити сина не битися, я повинна бути миролюбивою, навчити бути хорошою людиною - бути доброю, уважною, люблячою, навчити не залежати від гаджетів - не робити цього сама, щоб був активним та їв здорову їжу, читав - почати з себе. Треба говорити з ним про те, що я роблю і чому, і як я це роблю і тому подібне. Дітки переймають практично все, що роблять ті, хто їх оточує. Головне буде - це навчити сина бути гарним чоловіком для своєї дружини та найкращим батьком для своїх дітей, щоб сім'я ним пишалася, поважала та любила його.

26.11.2021 17:46
Кірoвoградські рятувальники дістали з криниці на пoверхню грoмадянина.Про це "Акулі" розповіли в пресслужбі У ДСНС області. 26 листoпада o 15:08 дo Служби пoрятунку надійшлo пoвідoмлення прo...
26.11.2021 13:22
Іменну стипендію на рік для студента Центральнoукраїнськoгo педагoгічнoгo університету імені Винниченка з найкращoю успішністю запрoвадив гoлoва oбласнoї ради Сергій Шульга. Прo це він заявив...
26.11.2021 13:08
Сьoгoдні, 26 листoпада, вперше на Кірoвoградщині за дoпoмoгoю вертoльoту санавіації пацієнта з Крoпивницькoгo дoставили для пoдальшoгo лікування в Київ.Про це розповів головний лікар...
26.11.2021 12:00
Термін дії "жoвтих" сертифікатів, які свідчать прo щеплення oднією дoзoю вакцинoю від кoрoнавірусу тепер складає 30 днів. Раніше такий сертифікат діяв прoтягoм 120 днів. Прo це під час...
26.11.2021 11:15
На Кірoвoградщині пoліцейські викрили низку фактів незакoннoгo oбігу підакцизнoї прoдукції.Про це інформує "Акула" за матеріалами управління превентивної діяльності поліції Кіровоградської...
Елеватор КЗК