15.07.2015 | 13:24
zorro203
3927

Хто керує наповненням державного бюджету у Кіровограді?


Хто керує наповненням державного бюджету у Кіровограді?

  Усім нам вже давно відомо, що наповнення державного бюджету, здебільшого, здійснюють органи Державної фіскальної служби (ДФС), але в той же час, поглянемо на те, хто безпосередньо виконує одну з основних контролюючих, це наповнення і правомірність, функцій.  Отже, одною з таких поважних людей,  яким покладено «судьбою» нести такий тягар людиною є заступник начальника головного управління ДФС у Кіровоградській області Гавренкова Тетяна Семенівна.

Тож коротко познайомимося з цією дуже поважною людиною, отже Гавренкова Т.С. розпочала свою трудову діяльність в органах ДПС у 2004 році. В 2004  – 2006 рр. займала посаду першого заступника начальника Кіровоградської ОДПІ, з 2006 по 2008 – начальника Новгородківського відділення Кіровоградської МДПІ, а з 2008 по червень 2010 - начальника Знам’янської ОДПІ. У червні 2010 р. призначена на посаду начальника Кіровоградської ОДПІ. Після цього Гавренкова Т.С. працювала  начальником Тетіївської ОДПІ Київської області. За час перебування на цій посаді Гавренкова Т.С. встигла стати фігурантом багатьох скандальних та не зовсім законних оборудок. Підтвердженням цього є один із відеозаписів, розміщений в мережі Інтернет за адресою: https://www.youtube.com/watch?v=EDSinzfzvAg (Проводи Гавренкової Т.С. керівника Тетіївської податкової активістами «Правого сектору».).

 Отже ця людина має великий досвід в складній системі державного менеджменту. Тож давайте поглянемо як використовує свої знання у фіскальній політиці держави Гавренкова Т.С.

У матеріальному плані Гавренкова Т.С. та її сім’я забезпечені на дуже високому рівні. Її чоловік зареєстрований як приватний підприємець. Має квартиру за адресою: м. Кіровоград, проспект Комуністичний, 9, кв. 24 та приватний двоповерховий будинок в с. В. Северинка, збудований (в євростилі)в 2005 році, загальною площею 188 кв. м.

У користуванні, чиновниця має автомобіль марки „Тойота камрі” 2012 р. в. Її чоловік - «Тойоту Ленд крузер» 2012 р. в., д. з. ВА 1000 АТ.

Згідно поданої за 2013 рік декларації Гавренкова Т.С. має депозит в сумі 500 тис. грн., з яких 220 тис. покладено в 2013 році, при заробітній платі 76 тис. грн. за рік. На депозитах членів сім’ї декларанта - ще 520 тис. грн.

Гавренкова Т.С. систематично виїжджає на відпочинок до країн Європи, має схильність до азартних ігор (покер) та програє в казино великі суми.

А тепер слід згадати безпосередньо все те, що дозволяє їй жити на широку ногу, мати дорогі автомобілі та будинки і будучи, при цьому, не якимось бізнесменом а простим державним службовцем, хоч і на високій посаді, тож звідки все це? Звідки гроші? Будинки? Відпочинок? Звідки простий державний службовець, у такий скрутний для держави і для більшості людей час, бере все це, як заробляє? Якщо дивитися більш детально, то все це почалося після її призначення на посаду начальника Кіровоградської ОДПІ.

Гавренкова Т.С. розпочала створювати корупційні схеми для отримання так званих «відкатів» від діяльності конвертаційних центрів, підприємства яких знаходяться на податковому обліку в Кіровоградській ОДПІ (визначення конвертаційного центру і його сутність вже давно відома не лише людям які займаються бізнесом, але і простим громадянам). Конвертаційні центри м. Кіровограда нараховували Гавренковій Т.С. певний відсоток від свого прибутку, за що остання приймала їхні податкові декларації та визнавала як податкову звітність. Так як не всі конвертаційні центри погоджувались їй платити, то за її вказівкою, їхній податковій звітності надавався статус «До відома». Як наслідок, згідно автоматизованої системи співставлення податкових зобов’язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів, в Кіровоградській ОДПІ виникли найбільші по області розбіжності сум ПДВ між контрагентами – та безпосередньо підприємствами які входили до складу таких конвертацій них центрів.


Все це було б і нічого, але відчуття наживи завжди бере гору і Гавренкова Т.С., нажаль, виключенням не стала. Після початку найбільшої катастрофи в Україні, яка на превеликий жаль прийшла на нашу мирну, рідну землю, а саме війни на Донбасі, де тисячі дітей України гинуть заради однієї спільної мети – повернути мир на рідну землю, Гавренкова Т.С. можливо і сама не знаючи цього, але допомагає терористам, які зараз панують на сході країни, продовжувати творити зло. Далі наводиться інформація про факти фінансування суб’єктами підприємницької діяльності з території Кіровоградської області сепаратистів на сході України.

«З початку 2015 року на облік до податкових органів Кіровоградської області перейшли з м. Донецька наступні підприємства:

ТОВ «Агентство Безпеки «Легіон» (код ЄДРПОУ 35729068);
ТОВ «Клірінг Україна» (код ЄДРПОУ 38472482);
ТОВ «Ліспром» (код ЄДРПОУ 30455302);
ТОВ «Маяк» (код ЄДРПОУ 37546212);
ТОВ «Георг Біосистеми» (код ЄДРПОУ 32644872);
ТОВ «Компанія Гідроенерго» (код ЄДРПОУ 32644872);
ТОВ «ТК Дріада» (код ЄДРПОУ 37991215).

Достеменно відомо, що процес переходу та зміна юридичних адрес вказаних фірм відбувалися за безпосередньої участі заступника начальника ГУ ДФС у Кіровоградській області Гавренкової Т. С. на прохання депутата Донецької міської ради Адамова Олександра Борисовича. Саме завдяки їх участі відбувався пошук офісних приміщень для цих підприємств, а також надано гарантування щодо невтручання в їх діяльність з боку податкових органів області. Зрозуміло, що такі послуги були надані Гавренковою Т.С. не безкоштовно. На даний час, весь прибуток від діяльності названих підприємств у вигляді «чорної» готівки направляється на потреби терористичної організації – так званої «ДНР». 

Також можна згадати і про Кіровоградських можновладців, таких як Березкін С.С., Гавренкова Т.С. допомагає його фінансово-промисловій групі систематично відшкодовувати з державного бюджету великі суми ПДВ. І за такі послуги отримує винагороду в сумі від 1,5% до 2% від підтверджених сум.

Сприяє бізнесу Шмаєвича Л.І., керівника міжнародної авіакомпанії «Урга», який за проведення камеральної перевірки податкової декларації орендної плати за землю, що унеможливило донарахування даного виду податку у великих розмірах, призначив її сина (закінчив Кіровоградську державну льотну академію України) командиром екіпажу літака МАК «Урга»

Про заслуги такої поважної особи як Гавренкова Т.С. можна говорити і говорити, але дана інформація викладена тільки з однією метою, звернути увагу компетентних органів, на факти корупції яки зараз мають місце у ДФС Кіровоградської області.

01.10.2017 16:36
"Чи залишилась у директора КБК хоч крапля совісті?"- таким риторичним питанням задається обурена викладач Кіровоградського будівельного коледжу Маріанна Федотова (facebook.com/100011411129703), яка...
31.10.2016 10:13
Споглядаючи за нинішнім буттям, бачу три України. Існують вони в одному просторі й одному часі, але в різних духовних вимірах. Легіон збайдужілих, недолугих, ледачих й лицемірних заперечить їхнє ...
02.10.2016 20:31
Нещодавно певно вп'яте або вшосте отримав чималу естетичну насолоду переглядаючи екранізовану версію роману Джерольда Сеймора “Поле крові”. Відзнятий понад десять років тому захоплюючий дух ...
15.07.2015 13:24
Хто керує наповненням державного бюджету у Кіровограді?  Усім нам вже давно відомо, що наповнення державного бюджету, здебільшого, здійснюють органи Державної фіскальної служби (ДФС), але в той...
14.07.2015 21:25
Ми,  представники  трудових  колективів  підприємств  ТДВ  «Об’єднання  Дніпроенергобудпром»,  звертаємось  до  ГРОМАДИ  за ...
Елеватор КЗК