Сергій Капітонов, Кіровоградська міська рада, депутат, Кропивницький, Свобода

Скандальний гуртожиток та розчистка скверу: над чим працював у перший рік депутатства “свободівець” Сергій Капітонов (ІНФОГРАФІКА)

15.04.2017 | 11:17
2223

На виборах до Кіровоградської міської ради у 2015 році депутат Сергій Капітонов йшов першим номером у списках Всеукраїнського об’єднання “СВОБОДА”. “Свободівці” тоді отримали можливість потрапити до нинішнього складу ради у кількості двох осіб. Сьогодні Капітонов працює у раді разом з наймолодшим депутатом Геннадієм МаламеномЧи вдалось першому “свободівцю” реалізувати свої плани і над чим він працюватиме цього року, далі у матеріалі “Акули”.


Дисципліна

Будучи депутатом міської ради Сергій Капітонов є членом різних комісій у будівлі з колонами. Він став заступником голови комісії з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, а також очолив тимчасову контрольну комісію з питань перевірки відчуження гуртожитку за адресою просп. Університетський, 21. На роботу останньої нещодавно нарікали самі жителі скандального гуртожитку, однак депутат переконує, що комісія працювала в межах своїх повноважень.

“Комісія працює як консультативний і контролюючий орган. Ми можемо вплинути на ті питання, які вирішуються у міській раді, але повернути гуртожиток у комунальну власність ми повноважень не маємо. Далі, на жаль,справа за судом і слідчими, на яких ми не маємо права впливати. Останніх ми заслуховували, вони не працювали по  кримінальним справам, відкритим щодо гуртожитку і продажу квартир”, - розповів у спілкуванні з “Акулою” Сергій Капітонов.

Щодо дисципліни депутата, то упродовж першого року робти Сергій Капітонов не пропустив жодної сесії міської ради та жодного засідання депутатської комісії з питань архітектури та земельних відносин. У 2016 році Капітонов подав до міської ради 5 депутатських запитів, а також 28 депзвернень.

Відкритість депутата

Сергій Капітонов закріплений за 26-м виборчим округом (Некрасівка), де сам проживає. Однак прийом громадян проводить у партійному офісі, що знаходиться по вул. Єгорова, 40 (офіс №210). Утім, переконує депутат, для подання звернень необов’язково йти до приймальні, - люди спілкуються з ним одразу на окрузі.

“Вдалося отримати в людей довіру. Постійно контактую з людьми, розказую, що вдалося вирішити, а що ні. Вони засипають мене зверненнями до депутата. На жаль, найбільше звернень щодо надання матеріальної допомоги”, - говорить Сергій Капітонов.

Окрім того, зв’язатись із депутатом можна за вказаними на сайті міської ради телефонами та електронною адресою. На телефонні дзвінки щоправда відповідає помічник депутата.

Сергій Капітонов є активним користувачем Фейсбуку. Серед публікацій: репости колег-депутатів, посилання на актуальні журналістські матеріали, пости активістів і навіть сімейні фотографії.

Депутатські ініціативи


Упродовж першого року роботи в міській раді від Сергія Капітонова можна було почути низку ініціатив, що стосувались покращення життя на окрузі. Обранець закликав у міській раді опрацювати можливість продовження маршруту громадського транспорту через мікрорайон Некрасівка, до зупинок на якому з деяких вулиць треба йти понад 1 км. У листопаді минулого року депутат звертався до місцевих органів поліції, прокуратури та СБУ з вимогою надати правову оцінку діяльності міського голови Андрія Райковича та депутатки від «Опоблоку» Анни Ніжнікової після того, як остання запропонувала не змінювати у назвах профільних програм назву міста,а  міський голова поставив пропозицію на голосування.

Окрім того Сергій Капітонов з трибуни звинувачував управління освіти міської ради у цілеспрямованому знищенні 29-ї школи, яка, на думку депутата, сьогодні потребує значних фінансових вливань і капітальних ремонтів.

Серед загальноміських ініціатив, що пропонувались у залі міськради , депутат, наприклад, підтримував зниження порогів при проведенні публічних закупівель “ProZorro” і виступав проти об’єднання пологових будинків.

“Торік ми навели лад у Молодіжному сквері. Дуже мучив комунальні служби, бо прибирали лише ділянками. Торік нам вдалось прибрати сухі порослі у людський зріст, освітлити його. На усю Некрасівку це єдиний сквер, що залишився. Більше таких зелених зон для відпочинку немає. Я зробив депутатський запит, щоб парк перевести на баланс КП “Кіровоград-Благоустрій”, розробити план землевідведення і узаконити його. Офіційних меж парк немає, а кілька років тому були бажаючі отримати у власність шматок скверу. Мій запит підтриманий, але, на жаль, ніяких рухів у цьому напрямку немає”, - говорить про найважливіші досягнення першого року своєї роботи Сергій Капітонов.

Окрім прибраного парку серед досягнень депутатства у своєму річному звіті Сергій Капітонов відзначив і прибрані та освітлені вулиці, і відремонтовані дороги.

Плани на 2017-й

Серед планів на роботу у цьому році Сергій Капітонов у першу чергу називає проблеми на окрузі: добитися виділення коштів на повне освітлення мікрорайону, встановлення меж єдиного скверу на Некрасівці. Усі проблеми можна вирішити, якщо у міській раді будуть пропорційно виділяти гроші на округи, переконаний депутат.

“Як би це голосно не звучало, але прагну змусити нашу міську владу все таки не ділити мешканців міста на своїх і чужих, а рівномірно працювати по всіх районах. Не може бути такого, що на один район виділяються мільйони, а на інші - смішні суми або взагалі нічого. У нас жителі міста всі однакові, то депутати різні. Гроші виділяються не депутатам, а людям”, - говорить Сергій Капітонов.

15.11.2021 11:42
Вoсьма сесія Крoпивницькoї міськoї ради відбудеться 25 листoпада.Про це повідомили на сайті міської ради, передає "Акула". Вoсьма сесія Крoпивницькoї міськoї ради вoсьмoгo скликання...
26.10.2021 16:00
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час рoбoчoї пoїздки в Кірoвoградську oбласть сьогодні, 26 жoвтня, oзнайoмився зі станoм рекoнструкції кoмунальнoгo закладу "Oбласна спеціалізoвана...
15.09.2021 15:07
Шoста сесія oбласнoї ради рoзгляне 45 питань пoрядку деннoгo на свoєму засіданні 17 вересня. Відпoвідний перелік пoгoдила президія oбласнoї ради сьoгoдні, 15 вересня, передає "Акула". Серед...
01.09.2021 11:21
Сьoгoдні, 1 вересня, гoлoва Кірoвoградськoї oблдержадміністрації Марія Чoрна oфіційнo представила нoвoпризначенoгo гoлoву Крoпивницькoї РДА Віталія Пастушенка, який дo цьoгo oчoлював...
27.08.2021 14:55
07 вересня депутати міської ради зберуться на сесію. Про це повідомили в міській раді, передає "Акула". Шoста сесія Крoпивницькoї міськoї ради вoсьмoгo скликання відбудеться 07 вересня 2021...
Елеватор КЗК