Україна, новини, Березкін, фермери, "Креатив", мільйони, борг

Презумпція безкарності: корпорація нардепа Березкіна за підтримки суддів знову цинічно «кидає» людей. ДОКУМЕНТИ

26.06.2015 | 10:20
1287

Ми вже писали про те, що ПрАТ «Креатив», що де-факто належить Станіславу Березкіну, не зважаючи на те, що він є нардепом, фактично «кинув» на гроші своїх партнерів – компанію «Інформаційно-торговий дім - ЛС» майже на 50 мільйонів гривень, а разом з ними ще близько 20 фермерів, відмовившись віддавати назад майже 4000 тон зерна, яке йому передали на зберігання.

Читайте також: Міжнародний скандал: нардеп Березкін цинічно «кинув» фермерів та партнерів на 40 мільйонів. ФОТО

Прогнозовано справа дійшла до суду. Та схоже на те, що представники фірми «ІТД – ЛС» виявились праві, коли висловили побоювання, що у Березкіна серед місцевих служителів Феміди є «свої люди». Тим паче, що в господарському суді Кіровограда, де розглядається справа, працює невістка начальника відділу охорони «Креативу» Ігоря Кабакова, який напередодні засіданні відвідував тодішнього голову суду Балика В.М.

Надалі побоювання лише підтвердились, адже під час розгляду справи склалось таке враження, що суддя Олена Шевчук відверто грала на руку компанії Березкіна, залишаючи таким чином ні в чому не винних людей без їхніх законних грошей і руйнуючи їхні долі. Зокрема, вона розпочала розгляд по суті зустрічного позову ПрАТ «Креатив», примірник якого позивач від ТОВ «ІТД – ЛС» навіть не отримував. Він був прийнятий 09.06.2915 о 15-42 год., а о 17-09 год. вже був початий його розгляд. Таким чином суддя грубо порушила вимоги ст. 4-3 ГПК України та вимоги щодо рівності процесуальних прав. Крім того, Шевчук підписала ухвалу про прийняття зустрічного позову в електронній системі діловодства суду лише через добу після судового засідання, а саме 10.06.2015 о 17-38 год. Тобто, фактично прийняття зустрічного позову було здійснене на підставі ухвали, винесеної в майбутньому. Та і сам позов виявився не менш обурливим, адже представники «Креативу» у ньому вимагають заплатити їм за те, що «ІТД – ЛС» вчасно не забрали своє зерно. І це не зважаючи на те, що саме підприємство Березкіна не давало людям відвантажити їхнє збіжжя, просто не відповідаючи на листи і ігноруючи усі вимоги партнерів.


Також суддя Шевчук підтримала вимогу відповідача щодо долучення до справи компанії SATUGILS.A. (партнери «ІТД – ЛС», з якими зірвався контракт через те, що «Креатив» не дав вчасно відвантажити зерно) нібито як третьої зацікавленої сторони. При цьому вона не взяла до уваги заяву позивача про те, що ця фірма не має ніяких інтересів у цій справі, адже договір із ними був розірваний і наразі жодним чином не відноситься до «Креативу» чи «ІТД – ЛС». Натомість Олена Шевчук, вочевидь, врахувала той факт, що SATUGILS.A. знаходиться в Панамі (!) і своїм рішенням фактично підіграла сумнозвісній стратегії адвокатів Березкіна, в завдання яких входить якомога довше затягувати час. 

Так от, пані суддя вирішила, що буде цілком нормальним запросити до Кіровограда на судове засідання представників із Панами лише для того, щоб вони особисто підтвердили, що договір із ними дійсно був розірваний. Для цього суддя оголосила перерву на півроку (!), до 17.12.2015. При цьому ця ухвала навіть не була оголошена в залі судового засідання, адже була виготовлена так само лише наступного дня. Таким чином Оксана Шевчук порушила ще одну норму Закону «Про судоустрій і статус суддів», а саме – п. 2 ч.1 ст. 92 щодо безпідставного затягування часу у розгляді справи, адже максимальний термін відкладання розгляду для господарських судів – 2 місяці.

Тож, представникам «ІТД – ЛС» не залишилось іншого виходу, як звернутись із відповідними скаргами до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та Вищої ради юстиції із вимогою притягнути до відповідальності суддю Шевчук із можливістю звільнення її із займаної посади.

Втім, це не додає оптимізму фермерам, яких компанія Березкіна свідомо залишає без грошей.

22.09.2019 10:53
У Кропивницькому з нагоди Дня міста традиційно виготовили святковий пиріг, яким пригощали містян.Цього року вага пирога склала 265 кілограмів, стільки років виповнилося місту з дня його заснування,...
22.09.2019 09:30
У День міста в Кропивницькому провели ювілейне всілля.Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав очльник юстиції області Вадим Гуцул, інформує "Акула".Ювілейне весілля відсвяткувало подружжя Віталія ...
21.09.2019 21:13
Сьогодні, 21 вересня, Кропивницький святкує свій 265-й день народження.Насичений день подіями, виступами, емоціями... На завершення святкого дня виступ співака зі світовим ім'ям. DAN BALAN на...
21.09.2019 11:20
Сьогодні близько 4 ранку у селі Зенигородка на Олександрійщині автомобіль «Volkswagen» влетів у будівлю.Про це повідомляє прес-служба Управління ДСНС області, інформує "Акула".Внаслідок отриманих...
21.09.2019 10:20
У Кропивницькому розпочались урочистості до 265-річчя міста.На площі перед міською радою зібрались посадовці, депутати, творчі колективи та гості свята, повідомляє "Акула".