Віталій Пінчук, депутат, Кропивницький, Кіровоградська міська рада, Самопоміч

Дитячий майданчик і втрачене секретарство: про які досягнення першого року депутатства говорить Віталій Пінчук (ІНФОГРАФІКА)

04.03.2017 | 11:31
1607

Керівник міської організації політичної партії “Об’єднання “Самопоміч” Віталій Пінчук пройшов до Кіровоградської міської ради VII скликання першим кандидатом. Нині депутат опікується проблемами жителів Новомиколаївки (24 округ) і є одним із кількох представників цієї політичної сили в раді. Чи вдалося реалізувати свої ініціативи Віталію Пінчуку у перший рік роботи депутатом, читайте в черговій публікації рубрики “Рік депутата”.

Дисципліна

У міській раді сьогоднішнього скликання депутат Віталій Пінчук працює головою депутатської фракції ,,Об’єднання ,,Самопоміч”. Фракція є однією з найменш чисельних у раді. Наразі до її складу входить лише екс-секретар міськради Володимир Смірновнещодавно із цієї ж фракції був виключений  депутат Олександр Артюх. За часів роботи попередньої демократичної більшості у раді Віталій Пінчук був співголовою депутатської групи ,,Європейський вибір”, яку утворюють радикали і свободівці.

Сьогодні депутат працює в одній із ключових депутатських комісій - є секретарем постійної комісії Кіровоградської міської ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності. За перший рік роботи Віталій Пінчук пропустив одне засідання комісії, повідомили “Акулі” в управлінні апарату ради. Водночас обранець сумлінно відвідував усі сесії міської ради і не пропустив жодного засідання.

Відкритість депутата

Поспілкуватися з Віталієм Пінчуком можна щоденно з 10.00 до 15.00, за адресою: вул. Дворцова, 16/7, до розміщений штаб “Самопомочі”. Прийоми громадян депутат проводить у першу та четверту середу місяця з 11.00 до 14.00 у Кіровоградському міському соціальному гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за адресою: вул. Тельмана, 75-г. На сайті міської ради вказані всі контакти депутата: і телефон, й електронна пошта.

Має Віталій Пінчук і сторінку у Фейсбуці. Депутат активно нею користується, однак у стрічці відвідувач дізнається більше про результати роботи політичної партії та її керівників загалом, аніж про роботу самого Віталія Пінчука. Депутат зрідка публікує фотографії про діяльність на окрузі і майже не висловлює своєї позиції з прицнипових питань. Про його роботу найбільше розкаже його звіт, що розміщений на сайті міськради, адже й ЗМІ про Віталія Пінчука майже не писали.

“Я, як депутат, можу розчарувати багатьох, тим що не піарюсь. Я, мабуть, ще не доріс до того рівня. Я би хотів, щоб зі мною йшли люди, яким цього не треба”, - прокоментував свою “закритість” Віталій Пінчук.

Депутатські ініціативи

Віталій Пінчук отримав депутатський мандат вперше, тому робота в раді для нього була новою. У перший рік роботи він подав до ради один депутатський запит, що стосувався підтримки радою звернень до суду щодо встановлених тарифів на електроенергію. Окрім того Пінчук подав 25 депутатських звернень за результатами прийомів з громадянами.

Депутат зізнається, що низку ініціатив, які пропонувала “Самопоміч” у перший рік роботи було майже провалено: у залі земельні питання не розглядаються на окремих сесіях, депутати не підтримують публічність прийняття таких питань, а створена політична ситуація в раді не дає можливості пропонувати щось своє, якщо не підтримуєш “ідеали” нової більшості.


“Я пішов в політику, бо сподівався, що зможу достукатись до людей. У раді в мне нічого вийшло. Ми очікували, що Володимир Смірнов працюватиме секретарем, ми зможемо просувати цікаві ініціативи. Якби він був такий як і всі, я би так само, як і Артюх проти нього проголосував. Ми хотіли змінити так званий “фінансовий ботулізм”, що панує зараз, коли люди намагаються вхопити від влади як можна більше. “Самопоміч” покликана впливати на свідомість й об’єднувати. При попередніх секретарях двері їхніх кабінетів були завжди відкриті, пропозиції слухались, а зараз кожен робить своє”, - розповідає Віталій Пінчук.

Серед досягнень роботи на окрузі депутат називає встановлення дитячого майданчика по вулиці Семена Тютюшкіна, 97. Говорить, жителі вулиці самі згуртувались навколо ідеї створити дитячий майданчик, а він, як депутат, лише підтримав їх.

“На окрузі майданчик об’єднав 40 чоловік. На тому місці були чагарники, сміття, але люди зібрались, власними силами зробили “подушку” для майбутнього майданчика. Разом ми встановлювали спортивні та ігрові елементи дитячого майданчика. Також разом святкували його відкриття”, - розповів Віталій Пінчук.

Окрім зробленого майданчика на окрузі минулоріч депутат допомагав вирішувати й інші проблеми: з покосом трави, знесенням старих дерев, грейдеруванням та освітленням вулиць, ремонтними роботами на прибудинкових територіях. Про це детальніше можна прочитати у звіті Віталія Пінчука.
 

Плани на 2017-й

На окрузі, стверджує депутат, залишаються проблеми з грейдеруванням та освітленням вулиць. Однак ці проблеми можна вирішити лише за підтримки бюджету, який, вважає Пінчук, розподіляється незбалансовано. Однак у фракції “Самопоміч” планують і надалі просувати питання прозорого голосування при прийнятті земельних питань (наразі фракція не голосує за ці питання взагалі - ред.). Окрім того депутати вирішили зайнятись просвітницькою роботою.

“Ми будемо навчати  громаду тому, що таке політика. Ми підемо до дітей і студентів. Ми хочемо трохи навчити людей, пояснити що означає політика і якою вона насправді має бути. Цитуватимемо Сократа, Платона, даватимемо подібне, що дають і в навчанні, але додатково роз’яснюватимемо ці речі на реальних прикладах. Ми не будемо це робити від “Самопомочі”, це просто наша зі Смірновим ініціатива. Ми хочемо об’єднати різні верстви населення для роботи в одному напрямку на користь міста. Люди гуртуються навколо своїх ідей та ініціатив, і ми їм можемо допомогти в реалізації цих проектів”, - поділився планами Віталій Пінчук.

Світлана Дубина
Фото зі сторінки Віталія Пінчука у Фейсбук
31.03.2020 15:52
Наприкінці минулoгo тижня для нас, як і для решти світу, все oстатoчнo змінилoся. Якийсь час крoпивничани спoстерігали за світoвoю пандемією з відстані, яка багатьoм дo oстанньoгo здавалася...
08.10.2019 14:00
В обласному центрі патрульні затримали чоловіка, який ,ймовірно, перебував під дією наркотиків.Про це інформує патрульна поліція області, передає "Акула". Вчора, 7 жовтня, близько 5-ї години...
17.09.2019 12:27
Сьогодні, 17 вересня, під час сесії обласної ради звільнили з посади Ігоря Степуру, передає "Акула".Голосування було таємним. Депутати проголосували "за" звільнення у кількості 42 голосів. ...
01.07.2019 08:25
У Кропивницькому кандидат від «Слуги Народу» запропонував підписати Меморандум про чесні вибори колегам. Про це Олександр Дануца написав на своїй сторінці у Фейсбуці, передає «Акула». За...
29.06.2019 13:15
У Кропивницькому опоненти використовують "чорні" технології проти кандидата з команди Президента Зеленського.Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав кандидат у народні депутати від партії "Слуга...