Кропивницький, діти з особливими потребами, гіацинти, Дендропарк

"Зробимо цей світ квітучим": В Кропивницькому діти з особливими потребами висадили гіацинти, подаровані Дендропарком

11.12.2020 | 16:00
1246

На початку грудня на базі ІРЦ №1 міста Кропивницького стартував перший етап навчального бізнес-проекту "Зробимо цей світ квітучим", інформує "Акула"

Громадська організація "Спілка особливих сімей "Ожина" та КУ Інклюзивно — ресурсного центру №1 в Кропивницькому допомагають розвивати та навчати дітей з особливими потребами.

А проект "Зробимо цей світ квітучим" створений саме для дітей з особливими потребами, де вони здобудуть нові знання та досвід. 

Організатори разом із дітьми посадили в горщики цибулинки квітів гіацинтів до 8 Березня.

Під час висадження квітів діти спілкувалися з природою, а це сприяє підвищенню соціальної адаптації, життєвої активності. Адже більшість діток, в силу свого фізичного стану, відірвані від безпосереднього спілкування зі світом живої природи. А така методика дає можливість для самовираження і самоствердження, виявлення себе як особистості. Саме контакт з природою наповнює життя радістю.


Отже, відбувся процес висаджування цибулинок. Тепер постійне очікування сходів, поливання, і результат – красива квітка гіацинту, яку дітки хочуть подарувати на свято Весни мамі чи бабусі, або вчительці чи сестричці. Скільки ж було радості в очах дітей, коли вони самі висадили ці цибулинки.

Бізнес проект "Зробимо цей світ квітучим" підтримало керівництво Корпорації "ХХІ століття". Дендропарк подарував дітям 150 цибулинок гіацинту.

В рамках проекту діти навчилися не тільки саджати та доглядати за квітами, а й розраховувати прибуток, який можна отримати, якщо зробити це з бізнесовою метою. Бо ж без дослідництва, без практики не можна визначити наскільки прибутковий та вигідний може бути такий бізнес.

Партнери бізнес-проекту "Зробимо цей світ квітучим": Дендропарк Корпорація "ХХІ століття", ГО СОС "Ожина", ландшафтна майстерня "Пан Тюльпан".


Наталія Щербакова


13.10.2021 20:23
Сьoгoдні, 13 жoвтня, напередoдні Дня Пoкрoви Пресвятoї Бoгoрoдиці, яка вважається пoкрoвителькoю і заступницею українськoгo кoзацтва та Дня захисників і захисниць України у Крoпивницькoму вшанували ...
13.10.2021 18:35
У переддень Дня захисників та захисниць України Суспільне рoзпoвість прo військoвoслужбoвицю Надію, яку служить у третьoму пoлку спецпризначення імені Святoслава Хoрoбрoгo у Крoпивницькoму....
13.10.2021 17:30
12 жoвтня 2021 рoку дo ДУ "Кірoвoградський oбласний центр кoнтрoлю та прoфілактики хвoрoб МOЗ України" надійшлo чергoве екстрене пoвідoмлення прo  нoве oтруєння дикoрoслими грибами, передає ...
13.10.2021 16:00
Гoлoвна книгoзбірня Крoпивницькoгo запрoшує містян і гoстей oбласнoгo центру на дивoвижну виставку актуальнoгo мистецтва "Мелoдії душі". На ній представлені майже сім десятків твoрів ...
13.10.2021 15:22
Хабар за безперешкoдну тoргівлю неякісним алкoгoлем: на вимаганні викритo пoліцейськoгo райoннoгo відділу пoліції.Про це розповіли в пресслужбі прокуратури області, передає "Акула". За...
Елеватор КЗК