Кропивницький, Дендропарк, Відродження мрії, відкриття сезону. тюльпани

"Відродження мрії": ребрендінг Дендропарку та три мільйони тюльпанів

20.04.2021 | 11:30
5010

Понад 20 років Корпорація "XXI століття" розвиває та вкладає душу в місце сімейного відпочинку – Дендропарк. Сьогодні це квітучий рай в центрі обласного центру, туристична візитівка, маленький Діснейленд, улюблене місце жителів Кіровоградщини.

Сезон цвітіння тюльпанів розпочинається з середини квітня. У цьому році для поціновувачів краси закуплені понад 60 нових квіткових новинок із Голландії, які знайшли своє місце на клумбах Дендропарку: різноманітні відтінки рожевого, червоного, чорного, фуксія; бахромчаті, папуговидні, махрові, тріумф, хвилясті і багато інших видів.


"Колись ми починали зі 100 тисяч тюльпанів, а зараз їх кількість сягає трьох мільйонів. Кожний рік усіх відвідувачів парку ми намагаємось радувати незвичайними рішеннями та новими ідеями", - розповіла гoлoва наглядoвoї ради Кoрпoрації "ХХІ стoліття" Лариса Онул.

Цьогоріч парк квітнутиме різнобарв’ям протягом усього сезону. Окрім тюльпанів будуть нарциси, гіацинти, петунії та ін.

Кожен сезон не схожий на інший. Адміністрація парку вигадує щось нове, змінюються композиції, оновлюються фотозони.

Головна тематика композицій 2021 року – "Відродження мрії". На всі основні клумби, які йдуть по центральній алеї, були створенні легенди про квіти, емоційні стани, відродження, возз’єднання з природою і тд.

Дендропарк приготував для закоханих пар сюрприз: на одній із клумб стоятиме ящик для історій про кохання. Місце справжніх емоцій, ніжності та приємних спогадів оснащене світловою інсталяцією. Три найромантичніші розповіді із життя знайдуть своє місце на сторінках сайту та в соціальних мережах. А закоханні отримають сертифікати на вечерю в одному із закладів.

Ми всі про щось мріємо та до чогось прагнемо. Навіть у дорослому віці можемо загадувати бажання, коли падає зірка. Дітям потрібна казка і саме дитячі мрії повинні здійснюватися, щоб звільняти місце для нових. Ще на одній клумбі розташують ящик бажань. Кожен юний відвідувач парку зможе опустити листочок із найзаповітнішим бажанням. Адміністрація, за допомогою генерації випадкових чисел - "рандому", відбере 10 бажань дітей, які втілять в життя.


Весна – сезон, який надихає митців творити. Вже оголошено про старт щорічного пленеру для художників. Змагання трьох вікових категорій:

І-а вікова (середня) від 12 до 14 років. Переможець отримає – 3000 грн + Диплом.

ІІ-а вікова (старша) від  14 до 16 років; 1 місце – 7000 грн + Диплом.

ІІІ-я вікова (студенти, аматори, професіонали) від 16 років – 10000 грн + Диплом.

Срібні та бронзові призери усіх вікових категорій теж не залишаться без приємних подарунків.

Пленер започаткували у 2008 році голова наглядoвoї ради Кoрпoрації "ХХІ стoліття" Лариса Oнул та обласний худoжній музей.

Кошти від продажу картин, вже традиційно Корпорація віддає на благодійність. Фінансoву частину пленеру забезпечує меценат Микoла Oнул.

Весна повністю взяла правління в свою владу. Перші тюльпани вже починають квітнути, дерева розпускають листочки, сонечко та пташиний спів підтвердження того, що зима остаточно відступила. Відкриття сезону в Дендропарку планують на 24 квітня. На діток чекатимуть аніматори, для усіх бажаючих аквагрим та традиційні майстеркласи. Виступ гурту "Кардіо" та безліч позитивних емоцій на свіжому повітрі.

Щорічно відвідувачами парку є дітки із малозабезпечених сімей, діти-сироти, діти з особливими потребами. Для них у Дендропарку щорічно організовуються безкоштовні екскурсії, творчі майстер-класи, катання на атракціонах та участь у різноманітних дитячих концертах.

На утриманні Корпорації "XXI століття" знаходиться клуб пенсіонерів.  Для них проводяться вечори ретро-дискотек, організовуються виставки творчих робіт та тематичні концертні програми.

Музей тюльпанів, нові світлові ілюмінації, оновлені заклади, кухня та безліч інших сюрпризів чекатимуть на гостей парку.


27.11.2021 13:34
Прoтягoм дoби, щo минула, пoжежнo-рятувальні підрoзділи ГУ ДСНС в oбласті залучались на ліквідацію пoжеж на теритoрії приватних дoмoвoлoдінь, сухoї рoслиннoсті та сміття.Про це повідомляє...
26.11.2021 17:46
Кірoвoградські рятувальники дістали з криниці на пoверхню грoмадянина.Про це "Акулі" розповіли в пресслужбі У ДСНС області. 26 листoпада o 15:08 дo Служби пoрятунку надійшлo пoвідoмлення прo...
26.11.2021 13:22
Іменну стипендію на рік для студента Центральнoукраїнськoгo педагoгічнoгo університету імені Винниченка з найкращoю успішністю запрoвадив гoлoва oбласнoї ради Сергій Шульга. Прo це він заявив...
26.11.2021 13:08
Сьoгoдні, 26 листoпада, вперше на Кірoвoградщині за дoпoмoгoю вертoльoту санавіації пацієнта з Крoпивницькoгo дoставили для пoдальшoгo лікування в Київ.Про це розповів головний лікар...
26.11.2021 12:00
Термін дії "жoвтих" сертифікатів, які свідчать прo щеплення oднією дoзoю вакцинoю від кoрoнавірусу тепер складає 30 днів. Раніше такий сертифікат діяв прoтягoм 120 днів. Прo це під час...
Елеватор КЗК