Мене завжди цікавила історія. Ті книги, які я читав, були пов'язані з різними історичними періодами розвитку цивілізації. Мене завжди цікавила друга половина XIX століття. Наприклад, Пірмонт Морган – це успішний американський підприємець, який народився 1837 року у США і був яскравим прикладом успішності з американської точки зору як в промисловості, так і в банківській та фінансовій сфері. Мені був цікавий його життєвий шлях і те, чим він займався. Та величезна кількість бібліотек, які він побудував, збагатила американську націю у культурному плані.
Згадаємо Вінстона Черчилля. Ми знаємо, що він починав працювати журналістом, а згодом став успішним політиком. Перемагав, потім програвав вибори, але знову приходив до влади. Це приклад людини, яка ніколи не зупинялася і продовжувала боротися навіть тоді, коли зазнавала поразки. Ми добре знаємо, що він, прийшовши до влади у 1940-му році, фактично виграв війну та зберіг свою країну від руйнувань. Незважаючи на це, він програв вибори у 1945 році, а потім повернувся у досить дорослому віці.
Якщо ми говоримо за літературу, то мене цікавить історія і постаті, які цю історію творили і, на мій погляд, були успішними. Зрозуміло, що читав також про тих, хто правив у Радянському Союзі. Але я не можу сказати, що у мене є улюблений автор, тому що цікавлюся літературою здебільшого історичного напряму.