мистецтво, премія, переможці, Осмьоркін, Кропивницький

Кіровоградщина: Переможців обласної премії імені Олександра Осмьоркіна визначено (ФОТО)

20.11.2020 | 12:00
245

Під головуванням Олександра Чорноіваненка відбулося друге засідання конкурсної комісії по визначенню переможців обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна.

Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської обласної ради.

Конкурсна комісія шляхом таємного голосування прийняла рішення про переможців Премії за 2020 рік, передає “Акула”.

Обласну премію присуджено:

1) у номінації “Національна традиція” ДЕМИДЕНКУ Олександру Володимировичу — члену Національної спілки художників України — за розписи вівтаря собору Св.Володимира в місті Кропивницькому.

Фото: osmerkinmuseum.kr.ua

2) у номінації “Новітні спрямування” ОСТРОУХОВУ Володимиру Івановичу — художнику — за серію робіт останніх років. 

Фото: osmerkinmuseum.kr.ua

3) у номінації “Мистецтвознавство та історія мистецтв” ГУРЕНКО Олені Андріївні — мистецтвознавцю, педагогу — за книгу “Дерево життя Надії Падурської: нарис життєвого і творчого шляху художниці”. 

Фото: osmerkinmuseum.kr.ua

Де і коли відбудеться вручення Премії авторам творів-переможців? — В грудні, напередодні дня народження Олександра Осмьоркіна (8 грудня — ред.), у приміщенні Кіровоградського художньо-меморіального музею О.О.Осмьоркіна.

Шанувальники образотворчості можуть ознайомитися з експозицією всіх творчих доробків митців в розділі «Вибрані виставки», завітавши на музейний сайт.


Наталія Щербакова

16.09.2021 20:06
Сьoгoдні, 16 вересня, заступник гoлoви Кірoвoградськoї OДА Сергій Пoліщук та директoрка департаменту житлoвo-кoмунальнoгo гoспoдарства oблдержадміністрації Oльга Дoвжук рoзпoвіли прo...
16.09.2021 18:21
На періoд прoведення святкoвих захoдів дo Дня міста у Крoпивницькoму, 17 та 18 вересня, будуть внесені  зміни дo схеми руху транспoрту теритoрією oбласнoгo центру. Про це повідомили в...
16.09.2021 17:00
Сьoгoдні, 16 вересня, гoлoва Кірoвoградськoї OДА Марія Чoрна зустрілась із рoдинами загиблих учасників АТO/OOС, аби oкреслити oснoвні прoблемні питання, з якими наразі їм дoвoдиться...
16.09.2021 16:37
Дендрoпарк долучився до святкування Дня підприємця.  Був ярмарoк тюльпанів, традиційний чай з нашoгo самoвара та багатo смакoликів.
16.09.2021 16:00
У Крoпивницькoму презентували oнoвлені відділення неoнатальнoї дoпoмoги.Про це розповіли в міській раді, передає "Акула". Сьoгoдні, 16 вересня, міський гoлoва Андрій Райкoвич разoм із...
Елеватор КЗК