Кропивницький, "Гопак-фест", хореографія, колективи, Україна

Кропивницький: "Гопак-фест" збиратиме хореографічні колективи з усієї України

28.01.2021 | 18:30
197

Кропивницький підтверджує статус фестивального міста і до 30-річчя Незалежності України збиратиме учасників унікального хореографічного фестивалю "Гопак-фест".

Новиною про розвиток фестивального руху поділилася сьогодні, 28 січня, начальниця управління культури і туризму міської ради Анна Назарець в рамках традиційного "Стратегічного діалогу" з міським головою Андрієм Райковичем з питань розвитку території обласного центру, інформує "Акула".

Заступник міського голови Сергій Колодяжний разом Анною Назарець представили очільнику міста ключові напрямки програми "Культурне місто".

За інформацією Анни Назарець, навіть в жорстких умовах 2020-го року, коли світ накрила пандемія коронавірусу і на території України ввели тотальний карантин, місту вдалося зберегти всю "культурну" мережу: продовжують працювати 6 шкіл естетичного виховання, 4 музичні школи, 20 бібліотек, 3 музеї, художня школа, школа мистецтв та культурно-дозвіллєвий центр. І питань про скорочення закладів культури не стоїть на порядку денному.

– Навпаки, ми хочемо розвивати міський культурний простір, – наголосила Анна Назарець. – В обласному центрі немає власного Палацу культури, тому ми плануємо відкрити міський мюзикхол, який вирішить питання концертно-фестивального життя міста. Ми зможемо реалізувати амбітні Всеукраїнські проєкти, проводити культурні заходи на високому мистецькому рівні.


Створити мюзикхол планують на базі глядацької зали, що в приміщенні нового ЦНАПу. На стартові роботи в міському бюджеті вже запланували 500 тисяч гривень. За словами Анни Назарець, спеціалісти вже обстежили приміщення та надали свої рекомендації щодо збереження акустичної системи глядацької зали.

У свою чергу, міський голова закцентував увагу посадовців на тому, що місто має також терміново взяти на баланс приміщення колишнього районного будинку культури.

– Дуже важливо і далі зберегти наші творчі колективи, фонди, бібліотеки. Не зважаючи на важкі часи, ми повинні не припиняти розвитку Кропивницького, – відзначив міський голова. – Районний будинок культури необхідно брати на баланс, нам потрібні такі потужності, тому прошу опрацьовуйте це питання, щоб в найкоротші терміни його вирішити.


17.05.2021 18:47
На Кірoвoградщині СБУ викрила злoчинця з кримінальним минулим, який зберігав арсенал збрoї та бoєприпасів.Про це поінформувала речниця У СБУ  в області, передає "Акула". Служба безпеки...
17.05.2021 18:31
Пoліцейські пoвідoмили двoм oсoбам підoзру у скoєнні крадіжoк із пoмешкань грoмадян.Про це інформує "Акула" за матеріалами Кропивницького районного управління поліції області. Дo Крoпивницькoгo ...
17.05.2021 17:26
У Кірoвoградськoму oбласнoму центрі дитячoї та юнацькoї твoрчoсті з 12 пo 15 травня в oнлайн-фoрматі прoхoдив Всеукраїнський твoрчий фестиваль дo Дня Єврoпи "Єврoфест–2021".Про це "Акулі"...
17.05.2021 16:39
Перший із 43 автoмoбілів швидкoї медичнoї дoпoмoги oтримала Кірoвoградщина за прoграмoю МOЗу. Прo це пoвідoмив директoр департаменту oхoрoни здoрoв’я OДА Oлег Рибальченкo, передає "Акула"."Це...
17.05.2021 16:00
За втручання прoкуратури недoбрoсoвісний підрядник сплатить державі 700 тис грн шкoди запoдіянoї неналежним викoнанням умoв дoгoвoру підряду.Про це поінформували в пресслужбі прокуратури області, ...
Елеватор КЗК