Кропвиницький, Дендропарк, Зробимо цей світ квітучим

Кропивницький Дендропарк став частинкою бізнес-проекту "Зробимо цей світ квітучим"

09.11.2020 | 16:00
961

Сучасні батьки приділяють дуже багато часу для розвитку, навчання, забезпечення потреб своєї дитини та створення усіх умов для її повноцінної життєдіяльності. При цьому особливої турботи потребують діти, які мають вади розвитку – діти з особливими потребами.

За даними Уніан в Україні налічується понад 165 тисяч дітей-інвалідів. Проте,склалася така ситуація, за якої діти з особливими потребами протягом довготривалого часу залишалися поза увагою суспільства. І навіть певною мірою були ізольованими від нього, навчаючись та виховуючись в школах-інтернатах. Часто ці діти просто не готові до життя у відкритому світі.

Однак, небайдужі люди є. Громадська організація "Спілка особливих сімей "Ожина" та КУ Інклюзивно — ресурсного центру №1 в Кропивницькому допомагають розвивати та навчати дітей з особливими потребами.

3 грудня 2020 року на базі ІРЦ №1 міста Кропивницького стартує навчальний бізнес-проект "Зробимо цей світ квітучим". Учасники від шести до 18 років. Кількість місць обмежена.

Організатори планують разом із дітьми посадити та виростити із цибулинок квіти гіацинтів до жіночого свята весни.

Метою проекту є навчити дітей дбати про природу, навколишнє середовище, розвивати трудові навички та емоційну складову.


Вже відбувся перший майстер-клас, який провела для дітей директор-співзасновник ландшафтної майстерні "Пан Тюльпан", агроном декоративного садівництва Мирослава Курцева.

Бізнес проект "Зробимо цей світ квітучим" підтримало керівництво Корпорації "ХХІ століття". Дендропарк подарував дітям 150 цибулинок гіацинту.

В рамках проекту діти не лише навчаться саджати та доглядати за квітами, а й розраховувати прибуток, який можна отримати, якщо зробити це з бізнесовою метою.

Сучасною світовою тенденцією є прагнення соціальної адаптації дітей з особливими потребами. У нашому суспільстві починає формуватися нова культурна й освітня норма — повага до людей з фізичними та інтелектуальними вадами.

А проект "Зробимо цей світ квітучим" допоможе звільнити "особливих" дітей від соціальної ізоляції, сприятиме здоровій взаємодії з іншими дітьми та розвитку позитивного, терпеливого, толерантного, лояльного ставлення до них з боку оточуючих. Діти здобудуть нові знання та досвід. Соціалізація дуже важлива для кожної маленької людини, а для дитини з обмеженими можливостями — особливо.

Партнери бізнес-проекту "Зробимо цей світ квітучим": Дендропарк Корпорація "ХХІ століття", ГО СОС "Ожина", ландшафтна майстерня "Пан Тюльпан".


Наталія Щербакова
13.10.2021 20:23
Сьoгoдні, 13 жoвтня, напередoдні Дня Пoкрoви Пресвятoї Бoгoрoдиці, яка вважається пoкрoвителькoю і заступницею українськoгo кoзацтва та Дня захисників і захисниць України у Крoпивницькoму вшанували ...
13.10.2021 18:35
У переддень Дня захисників та захисниць України Суспільне рoзпoвість прo військoвoслужбoвицю Надію, яку служить у третьoму пoлку спецпризначення імені Святoслава Хoрoбрoгo у Крoпивницькoму....
13.10.2021 17:30
12 жoвтня 2021 рoку дo ДУ "Кірoвoградський oбласний центр кoнтрoлю та прoфілактики хвoрoб МOЗ України" надійшлo чергoве екстрене пoвідoмлення прo  нoве oтруєння дикoрoслими грибами, передає ...
13.10.2021 16:00
Гoлoвна книгoзбірня Крoпивницькoгo запрoшує містян і гoстей oбласнoгo центру на дивoвижну виставку актуальнoгo мистецтва "Мелoдії душі". На ній представлені майже сім десятків твoрів ...
13.10.2021 15:22
Хабар за безперешкoдну тoргівлю неякісним алкoгoлем: на вимаганні викритo пoліцейськoгo райoннoгo відділу пoліції.Про це розповіли в пресслужбі прокуратури області, передає "Акула". За...
Елеватор КЗК