Кропивницький, Дендропарк, фестиваль, таланти, Артбазіс

Як на сцені кропивницького Дендропарку виступали юні таланти (ФОТО)

08.06.2021 | 14:00
4307

В обласному центрі у Дендропарку відбувся VIIIбагатожанровий фестиваль-конкурс "Творча платформа ARTBasis" до Міжнародного дня захисту дітей 29 травня.

Про це медіапорталу "Акула" повідомили організатори заходу.

"Цей багатожанровий фестиваль, який об’єднує творчість дітей у різних номінаціях, був започаткований 6 років тому. Ми його створили, щоб залучити дітей і колективи як аматорські, так і професійні. Цього разу у нас більше було учасників аматорських колективів із районів, зокрема, Новгородки, Новомиргороду, Олександрії, Оситняжки та Гайворонського району. Діти з радістю приїжджають до кропивницького Дендропарку. Аби виступити на такій хорошій сцені з гарним звуком. Наша задача дати дітям взяти можливість попрацювати із професіональним журі, почути їх оцінку і розуміти, що робити далі. Від Дендропарку діти отримали катання на качелях та морозиво, також їм вручили дипломи, подарунки", - розповіла у коментарі медіапорталу "Акула" Вікторія Вагжанова.

Під час заходу діяли благодійна акція «Діти – дітям», тематична фотосесія, автограф-сесія від членів журі, інтелектуальна лотерея тощо. У заході взяли участь групи до 8 років, 9-13, 14-18 та старше 18 років.

"Я вважаю, що це класний захід, адже він багатьом дає можливість розкритися, продемонструвати свою майстерність. Дуже приємно, що журі може достойно оцінити кожного з нас. Щодо самих умов, то мені все подобається, адже умови та організація гарно сплановані. Через те, що я займаюся з 5-ти років, страху на сцені за себе немає, а лише за дітей, тому що я як хореограф знаю, що в них ще є ці переживання. Загалом я часто виступаю на сцені Дендропарку і мені щоразу приємно, що є віддача від публіки, відчуття, що ти не танцюєш на пустий зал, а для тих, кому це подобається", - поділилася враженнями учасниця колективу імідж центр "Ольга" Каріна Шереметова.

Учасників оцінювало журі, в складі якого були керівник народного художнього колективу студії вокального мистецтва "Антарес", вчитель – методист, композитор та аранжувальник Олена Дороганич, заслужена артистка України, балетмейстер Академічного ансамблю музики, пісні і танцю "Зоряни" Юлія Кравченко, старший викладач кафедри музичного мистецтва та хореографії ЦДПУ ім. Винниченка Юрій Сивоконь, вокаліст, аранжувальник, власник студії звукозапису Сергій Колчін та художній керівник Сучасного Театру Сатири, актор Роман Бутовський.

"Я вважаю, що це гарний захід, який дає можливість нашим дітям у період пандемії нарешті вийти на сцену і себе показати. Не дивлячись на рівень майстерності, у кожного є стремління до кращого. Приємно спостерігати за тим, як вони віддають всього себе на сцені. Під час виступу звичайно звертаємо увагу на те, як людина веде себе на сцені. Бувають різні системи, наприклад, моніторна система розташована в одній стороні, і якщо учасник йде по сцені ближче до журі, то вокаліст може трохи не потрапити у ноти. Однак, якщо учасник впевнено тримається, то вже розумієш, що він не перший день на сцені і загалом зрозуміла картина щодо його професіональності", - розповів власник студії звукозапису та член журі Сергій Колчін.

Переможці в номінаціях

1.  Гран-прі  Фестивалю-конкурсу "ARTBasis" - "Someoneyouloved", вокальний дует  "Smile" Борохович Олександра і Кухаренко Євгенія - ЦДЮТ "Оберіг" КЗ НВО І-ІІІ ст. №24  Кропивницької міської ради Керівник Молчанова Валентина.


Номінація "Вокальне мистецтво"

2.  I премія - "Змінити все" Тріо "Колорит"- Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі, керівник Чепляка Оксана.

3.  I премія- "Мама – ти мій рай"  Харченко Денис - Оситнязький Центр культури та дозвілля Великосеверинівської ТГ, керівник Познякова Галина.

4.  IIпремія - "Дежавю" Захарченко Василь- Центр реабілітації дітей з інвалідністю. Директор Місюня Лілія  Валеріївна.

5.  II премія - "Україночка - панянка" Дудник Ульяна, гурток "Естрадна пісня" Підвисоцького Будинку дитячої та юнацької творчості Голованівського району, керівник Дудник В.П., педагог Гомонюк Інна.

6.  III премія "Crazy in Love", Кухаренко Євгенія НВО І-ІІІ ст. №24, педагог  Молчанова Валентина.

7.  III премія - "Мальви" Лисун Анастасія-Захарівський сільський Будинок культури, керівник Михайлов Іван.

8.  "За сценічну культуру і артистизм" – молодіжний вокальний ансамбль "Криниченька", керівник Бєлова Олена, м. Новомиргород.

9.  "За втілення креативних ідей в вокальне мистецтво" – вокальний ансамбль "SMILE",керівник Бєлова Олена, м. Новомиргород.

Номінація "Хореографічне мистецтво"

10.  I премія- "Фламенко" Хореографічний колектив "Катруся" НВК I-III ст. № 26ДЮЦ "Зорецвіт", керівник Мазурова Катерина.

11.  I премія - "Табла соло" Школа східного танцю "Шакті"- керівник Плугатар Юлія.

12.  II премія - "Міньони" Хореографічний колектив "Катруся"- НВК I-III ст. № 26ДЮЦ "Зорецвіт", керівник Мазурова Катерина.

13.  II премія - "Danceforme" Хореографічний гурток "Незабудки" - Оситнязького Центру культури та дозвілля Великосеверинівської ТГ Керівник Русаченко Оксана.

14.  III премія - "Кольоровий світ" Хореографічний гурток "Веселі карамельки" -  Великосеверинівського СБК Великосеверинівської ТГ,  Керівник Русаченко Оксана.

15.  III премія "Каулія" танець іракських циганШкола східного танцю "Шакті" - керівник Плугатар Юлія.

Оригінальне мистецтво, жанр "театри мод"

16.  I премія – "Fashionarmy" ДТМ "Ольга" - керівник Шишацька Тетяна, педагог Шеметова Карина

17.  I премія - "DejaVu" модельна агенція "Ольга" - керівник Вагжанова Вікторія.

18.  II премія"До досконалості" ДТМ "Ольга" - керівник Шишацька Тетяна, педагог Шеметова Карина

19.  II премія– "Після дощу" ДТМ "Ольга" - керівник Шишацька Тетяна, педагог Шеметова Карина

Оригінальне мистецтво, жанр "акторська майстерність"

20.  I премія - "Стежиною добра" Театральний колектив "Дотик Мельпомени" - керівник Мамшева Валентина

21.  I премія – Кривда Кароліна "Слон Хортон" - педагог Мамшева Валентина.

22.  II премія - Стеценко Дар'я "Вірш про дорослих" - педагог Мамшева Валентина.

23.  II премія - Козирєва Валерія "Найдорожче в світі – мама й тато" - педагог Мамшева Валентина.

25.01.2022 14:50
Крoпивницькі медики гoтoві дo викликів нoвoї хвилі кoрoнавірусу. Саме про це повідомила під час сьогоднішнього брифінгу начальниця управління oхoрoни здoрoв’я Крoпивницькoї міськoї ради...
25.01.2022 13:00
У Крoпивницькoму пoвідoмили прo замінування шкoли №32. Інфoрмацію підтвердила речниця націoнальнoї пoліції oбласті Віталіна Бевзенкo, передає "Акула". "Пoвідoмлення прo замінування oтримали o ...
25.01.2022 12:16
На Кірoвoградщині правooхoрoнці скерували дo суду oбвинувальний акт стoсoвнo пoсадoвця в oтриманні неправoмірнoї вигoди Про це інформує "Акула" за матеріалами слідчого управління поліції в...
25.01.2022 11:56
Стрімке зрoстання захвoрюванoсті на грип та ГРВІ серед шкoлярів Крoпивницькoгo спричинилo перехід 2370 учнів 83-х класів загальнooсвітніх шкіл  oбласнoгo центру на дистанційне навчання.Прo це ...
25.01.2022 11:41
Упрoдoвж дoби рятувальники Кірoвoградщини шість разів надали дoпoмoгу вoдіям на автoшляхах oбласті та врятували двoх чoлoвіків.Про це "Акулі" розповіли в пресслужбі надзвичайних ситуацій в...
Елеватор КЗК