Кропивницький, фотограф, Демченко, фото, поради

Фотограф дав декілька порад кропивничанам, як зробити гарне фото

26.04.2021 | 16:00
575

З приходом весни у Кропивницькому почало все оживати. Містяни вже не ховаються по домівках, а сміливо виходять на прогулянки на свіже повітря. У гарну погоду з’являється бажання пофотографуватися, наприклад, у парках нашого міста або на природі у колі сім’ї. Тому медіапортал Акула вирішив поцікавитися у фотографа В’ячеслава Демченка щодо того, як під час зйомки кропивничанам гарно виглядати у кадрі.

"Під час парної зйомки потрібно обов’язково підібрати правильну кольорову гаму під ту чи іншу локацію. Якщо ж до фотосесії готується дівчина або жінка, то варто пам’ятати, що макіяж – це 50% успіху всієї зйомки", - розповів Демченко.

Нагадаємо, стиліст Олеся Харченко давала поради жінкам plus size.

"Чoрне рoбить стрункіше лише в темну пoру дня за рахунoк кoнтрасту зі шкірoю. Для жінoк plus size кращим кoльoрoвим варіантoм буде oбрати кoнтраст світлих і темних відтінків, абo яскравoї та нейтральнoї oдежі. За таким прикладoм oчам іншoї людини важче вирахувати плoщу всьoгo тіла, пoгляд буде ніби кoвзати пo кoльoрам, сприймаючи прoпoрції набагатo легшими, ніж вoни є насправді", - пояснила стилістка. ⠀

За словами фотографа, якщо немає додаткового світла, то краще за все використовувати вікно, адже там завжди є достатня кількість світла для гарних фото. Можна поставити модель за промінням сонця у вікні, а фотографа – у вікні.

"Коли є штучне джерело світла, його можна направити на модель. Частіше за все людина знаходиться біля вікна, а світло виходить із ліва від руки фотографа. Таким чином підсвічується волосся та плечі моделі і фото виходить більш об’ємним", - пояснив фахівець.

Загалом на даний момент 90% людей хочуть бачити лише кольорові фото. Однак чорно-білі краще передають емоційність моделі.

"Щодо фону фотографій, то у нашому місті є багато гарних місць. Фотографувати можна майже всюди, головне, щоб все гармонічно підходило один одному. Звичайно, хочеться, щоб було більше хай теку (стиль в архітектурі та дизайні – ред.), оскільки його дуже мало", - зазначив фотограф.


В’ячеслав Демченко звертає увагу на найпоширенішу проблему на фото. Звичайно, це позування руками. У дівчат багато варіантів, куди краще покласти руки і так далі, однак більшість не вміє це правильно робити. Кращим варіантом буде скористатися підручними матеріалами.

У разі, якщо дівчина бажає зробити фото без обличчя, фотограф пропонує стати спиною та трохи повернути обличчя, прикрите волоссям, у бік. Також можна закрити обличчя руками або тканиною.

"Більшість людей не вміють позувати, але якщо їх ставити або садити самостійно, то і фото буде негарне. Найкращими позами для моделей будуть, коли їм зручно. Тоді її міміка буде гарною і в кадрі не буде відчуття награності", - пояснив Демченко.

За словами фотографа, існує багато правил, яких треба дотримуватися під час зйомки. Однак фото – це творчість, тому треба експериментувати та інколи порушувати їх.

"В основному я фотографую людей і для мене головне, щоб не був завалений горизонт та правильно здійснювалося кадрування. Звичайні люди, які фотографують та починаючі фотографи припускають помилки під час кадрування. На фото з’являються дерева і стовпи, зростаючі з голови, відрізані кінцівки рук або ж ступенів у моделі", - додав фахівець.


17.05.2021 18:47
На Кірoвoградщині СБУ викрила злoчинця з кримінальним минулим, який зберігав арсенал збрoї та бoєприпасів.Про це поінформувала речниця У СБУ  в області, передає "Акула". Служба безпеки...
17.05.2021 18:31
Пoліцейські пoвідoмили двoм oсoбам підoзру у скoєнні крадіжoк із пoмешкань грoмадян.Про це інформує "Акула" за матеріалами Кропивницького районного управління поліції області. Дo Крoпивницькoгo ...
17.05.2021 17:26
У Кірoвoградськoму oбласнoму центрі дитячoї та юнацькoї твoрчoсті з 12 пo 15 травня в oнлайн-фoрматі прoхoдив Всеукраїнський твoрчий фестиваль дo Дня Єврoпи "Єврoфест–2021".Про це "Акулі"...
17.05.2021 16:39
Перший із 43 автoмoбілів швидкoї медичнoї дoпoмoги oтримала Кірoвoградщина за прoграмoю МOЗу. Прo це пoвідoмив директoр департаменту oхoрoни здoрoв’я OДА Oлег Рибальченкo, передає "Акула"."Це...
17.05.2021 16:00
За втручання прoкуратури недoбрoсoвісний підрядник сплатить державі 700 тис грн шкoди запoдіянoї неналежним викoнанням умoв дoгoвoру підряду.Про це поінформували в пресслужбі прокуратури області, ...
Елеватор КЗК