Дендропарк: місце свята, краси, добра й гостинності

Дендропарк: місце свята, краси, добра й гостинності

04.01.2018 | 16:00
3363

На сьогодні соціальна відповідальність займає важливе місце в сучасній стратегії американських і європейських корпорацій, але поки не стала поширеним явищем в Україні. Відповідальних компаній дуже мало, а тому цінність їхнього досвіду в цій сфері досить значна. На теренах нашої області за приклад можна взяти діяльність Корпорації "ХХІ століття", зокрема функціонування Дендропарку, як явища сучасної соціальної відповідальності.

Діяльність Дендропарку, яким опікується подружжя Миколи та Лариси Онул, поєднує в собі економічну, юридичну, етичну та найвищий тип соціальної відповідальності – добровільну, яка полягає в інвестуванні у проекти, що приносять значну користь суспільству, але не мають прямої віддачі.

Команда Дендропарку працює над реалізацією заходів для різних вікових та соціальних категорій населення.

Керівництво робить акцент саме на сімейних цінностях, тому дозвілля організовуються на будь-який смак і вік. Через це, так популярно відвідувати "перлину центральної України" цілими родинами.

Малюки, підлітки, молодь, люди похилого віку – для кожного існує індивідуальний підхід в організації дозвілля. Так, для дітей, у сезон проводиться безліч заходів: пінні вечірки, розвивальні та пізнавальні анімаційні програми, «Тесла-шоу», свято морозива, танцювальні та вокальні батли, загальноміські конкурси. Батьки Кіровоградщини знають, що вихідними їхня дитина може цікаво і корисно провести час у Дендропарку.

Підлітки та молодь вже давно обрали парк місцем зустрічей, побачень та яскравого дозвілля. Нерідко у соціальних мережах юні кропивничани замовляють заходи, які так їм полюбилися за роки. Це Open air, фестиваль фарб, пивні фестивалі, битви ді-джеїв, фрік- та вогняні шоу, кінопокази під вікритим небом, виступи українських та кропивницьких зірок.

Окремої поваги та пошани заслуговує робота творчого колективу Дендропарку з людьми поважного віку, для якихпрoвoдиться маса цікавих захoдів: дискотеки, цікаві посиденьки, спілкування. Кропивничани похилого віку із задоволенням проводять у парку своє дозвілля, знайомляться, товаришують, об’єднуються у кола за інтересами. А колектив Дендропарку дарує людям пенсійного віку увагу, пригощає смаколиками, організовує для них свята.

Ще однією важливою галуззю добровільної соціальної відповідальності, яка реалізується командою Дендропарку є робота з дітками пільгових категорій.

Це безкоштовні атракціони для малечі з багатодітних сімей та сиріт. В останні роки разом з благодійними організаціями (фондом «Єлисавета» та Армія порятунку) проводяться благодійні акції для дітей переселенців та учасників АТО.

Також багато років діє традиція – в День знань і День захисту дітей дарувати школярикам тисячі флаєрів на право безкоштовного катання на атракціонах. Ще одна традиція – спеціальні екскурсійні проекти для дітей зі спецшкіл, інтернатів, звичайних шкіл та літніх таборів. А ще на день народження будь-яка дитина отримує можливість безкоштовно покататися на атракціонах.

Серед цьогорічних благодійних проектів відпочинок у парку матерів разом з дітьми з інвалідністю ГО “Серце матері”, що завітали з Компаніївки,  благодійний забіг “Night Run”, виручені кошти з якого були передані на лікування онкохворих діток Кіровоградщини, підопічних МБФ “Янгол життя”, благодійний концерт школи східного танцю "Медея", приурочений до збору коштів для лікування онкохворого Ярослава Стеценко, благодійний концерт “DENDROPARKFEST” зібрані кошти з якого були передані на лікування онкохворих діток Кіровоградщини, підопічних МБФ “Янгол життя”, благодійний аукціон продажу картинних полотен Дендропарку, створених учасниками Всеукраїнського весняного пленеру, спільно з МБФ «Янгол Життя» (кошти з якого були передані на лікування онкохворих діток). Також під час анімаційної програми дітлахи писали листи, які були передані разом з посилками для військових 34-го окремого мотопіхотного батальйону.


Колектив Дендропарку тісно співпрацює не лише з благодійними організаціями, а і з установами, які із задоволенням долучаються до проведення заходів для юних кропивничан. Так, цікаві програми провели з представниками патрульної та національної поліції, рятувальниками, велоклубом "Там-де-ми", на території парку безкоштовно займалися йогою з бажаючими досягти релаксу, а також створювалися полотна кропивницькими художниками.

 

Зазначимо, що у цьому році на Всеукраїнський пленер Дендропарк зібрав художників з усієї країни.

Тож минулий сезон видався насиченим для творчого колективу, але не менш "гарячою" є і зимова пора для кропивнького "Діснейленду". В осінньо-зимовий період команда Дендропарку продовжує діяльність по підготовці до весняного цвітіння  та реалізовує творчі плани, які допоможуть створити сюрпризи для відвідувачів.

На сьогодні у парку постелили рулонний газон, який в рази практичніший, ніж посівний. 

Ще більше тюльпанів будуть радувати око не тільки на центральних клумбах, а і на оновлених алеях.  Весною зацвітуть близько 14 видів та більше сотні сортів тюльпанів, від простих ранніх білих та папугових синіх до пізніх чорних тюльпанів. 

Також на відкриття парку функціонуватиме новий пішохідний  фонтан. Він буде досить незвичайний, якому немає аналогів у місті. Ще виводиться на європейський рівень зовнішній вигляд та світлодіодна ілюмінація атракціонів.

Слід відмітити також нові фотозони, які так прийшли до смаку кропивничанам та гостям міста, для створення гарних світлин.

Стратегічними планами поділилася голова Наглядової ради "Корпорації ХХІ століття" Лариса Онул.

"Наразі ми працюємо над вдосконаленням системи утримання всієї паркової зони. Наша команда почала реалізацію комплексного проекту: очищення, обрізка, поновлення елементів різних зон парку. Також  ми повернулися до ідеї відновлення озер та будівництва готельного комплексу з аквапарком. Маю надію, що у нас все вийде, тому що наші ідеї допомагають розвивати місто, робити його кращим для жителів і привабливішим для туристів", - розповідає пані Лариса.

І це не вся робота, яка реалізовується творчою та креативною командою Дендропарку. Звісно, в нашій області можна знайти приклади втілення концепції соціального бізнесу, але вони епізодичні, або спрямовані на певну цільову аудиторію. Діяльність команди Дендропарку є унікальною, адже своєю творчою працею не лише охоплює всі категорії населення Кіровоградщини, але й створює позитивний імідж міста та області в країні та за її межами.

І це особливо важливо в наш час, коли Україна так важко, з великими жертвами, виборює собі місце в колі цивілізованих країн, де головна цінність – людина, її життя, її мрії та її майбуття.

30.11.2021 15:19
У Крoпивницькoму Центрі кoмплекснoї реабілітації для дітей з інвалідністю відкрили сoляну кімнату Про це розповіли в міській раді, передає "Акула". Мoжливим це сталo завдяки участі закладу в ...
30.11.2021 14:24
Друзі, а ви вже знаєте, де будете святкувати нoвoрічні кoрпoративи? Ні? Тoді запрoшуємo вас дo рестoрану @arka_restaurant. Ми любимo те, щo рoбимo, та приділимo вам усю свoю увагу! ...
30.11.2021 13:54
У Крoпивницькoму працівники міськoї державнoї ветлікарні вакцинують від сказу кoтів та сoбак. Для цьoгo вoни приїжджають дo власників тварин у пoмешкання, вакцинують безкoштoвнo – не всі...
30.11.2021 13:43
У Крoпивницькoму OУНБ імені Дмитра Чижевськoгo та Державний архів Кірoвoградськoї oбласті прoдoвжують істoрикo-прoсвітницький прoєкт "Відoмі і невідoмі факти з істoрії...
30.11.2021 12:23
У Крoпивницькoму дитяча oбласна лікарня oтримала oбладнання для дoслідження клітин крoві. Про це рoзпoвіла завідувачка відділення лабoратoрнoї діагнoстики Анастасія Матвієнкo, передає...
Елеватор КЗК