Звіт, кропивницький, мер, Райкович, міська рада

Звіт міського голови Кропивницького: основні тези

04.12.2018 | 15:31
397

Сьогодні, 4 грудня міський голова Кропивницького Андрій Райкович прозвітував перед громадою про три роки роботи на посаді.

Про це повідомляє кореспондентка "Акули".

Андрій Райкович зазначив, що у роботі міського голови дотримується ключових напрямків своєї передвиборчої програми. А пріорітети, які затверджені в галузевих програмах, депутатським корпусом були, є і будуть стратегією дій міської влади.

Основні тези звіту міського голови далі.

Про динаміку зростання бюджету міста:

У 2018 році бюджет складає майже 3 млрд. грн. – зростання практично в три рази в порівнянні з 2014 роком. Це той капітал, який дав нам можливість зробити те, що сьогодні зроблено. Значно більший ресурс було виділено на житлово-комунальний сектор, на охорону здоров’я, на освіту – це основа нашої соціальної політики.

Про будівництво нового житла:

Ми розпочали будівництво, а це означає, що місто живе, воно розвивається. І вже в наступному році в першому кварталі ми здамо в експлуатацію 50-квартирний будинок.

Про ремонт мосту по вулиці Полтавській:

Вперше за 50 років ми розпочали капітальний ремонт полтавського мосту – це знакова подія для міста, тому що 15 років він був в аварійному стані. Ми консолідувалися, виділили кошти – 9 млн. грн. з бюджету міста і 5 млн. грн. з державного бюджету. І вже закінчуються основні технічні роботи по реконструкції даного об’єкта.

Про будівництво сучасного ЦНАПу:

Повним ходом йде реконструкція колишнього коледжу під сучасний центр надання адміністративних послуг з функцією "прозорий офіс".

Про реконструкцію арки:

Нарешті ми змогли від мрій перейти до реалізації надзвичайно амбітного й потрібного для транспортних комунікацій проекту – реконструкції арки.


Про колосальні зміни у транспортній сфері:

Як не було складно, але зрушена транспортна монополія, створено автотранспортне комунальне  підприємство "Електротранс", яке на сьогодні налічує 20 нових тролейбусів, 20 великогабаритних автобусів, 10 автобусів середньої містськості. Ми відкрили нові маршрути. Вже в грудні жителі побачать унікальні машини – це тролейбус з автономним ходом.

Про капітальний ремонт доріг:

Надзвичайно важливим напрямком у розвитку міста є ремонтування доріг. У цьому році ми капітально відремонтували дорогу по вулиці Короленка, Тютюшкіна, Сиваській, ми завершили Пермську, вулицю Чорновола, серйозно взялися за вулицю Кропивницького. Нам потрібні ці магістральні напрямки.

Про освітлення вулиць:

Вулиці освітлені: сьогодні в мсті вже більше 20 км освітлених доріг. Ми перейшли на економні світлодіодні світильники – це значно економить гроші.

Про заходи енергоефективності в школах:

В школах почали оформляти паспорти енергоаудиту, активізували встановлення енергоефективних вікон в школах, провели санацію найбільшої школи №18.

Про зміни в сфері охорони здоров'я:

Ви знаєте, які лікарняні заклади введено в експлуатацію – це і інсульт ний центр, і наш пологовий будинок, і лікарня швидкої невідкладної медичної допомоги, це і центральна міська лікарня, де вчора, вперше за 50 років ми встановили надсучасний рентгенапарат.

Також міський голова Кропивницького відзначив створення модернової системи опалення та водопостачання для селища Нового і значне зростання соціальних виплат за останні три роки.

По закінченню звіту Райкович відповів на питання журналістів та громадських активістів.

24.04.2019 17:01
У Кропивницькому шахтарі влаштували акцію в підтримку звільнених колег. Про це розповів голова профспілки підприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат" Борис Філіппов.Біля шахти...
24.04.2019 16:34
В обласному центрі Герої – ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС отримали матеріальну допомогу від міської влади Про це повідомляють у міській раді, передає "Акула". Сьогодні, 24...
24.04.2019 16:02
В обласному центрі комунальні служби міста працюють за чітким графіком та наводять лад. Про це повідомляють в міській раді Кропивницького, передає "Акула". У вівторок, 23 квітня, сміттєвози КП...
24.04.2019 15:31
В обласному центрі мати залишила у пологовому новонародженого сина.Про це йдеться в сюжеті UA Кропивницький, передає "Акула".Дитина знаходиться у міському пологовому будинку четвертий тиждень....
24.04.2019 15:00
Вісім об’єднаних громад з Кіровоградської області є учасниками програми "DOBRE".Про це йдеться на сайті Кіровоградської ОДА, передає "Акула". Учасниками програми стали Бобринецька,...