Кропивницький, діти з особливими потребами, гіацинти, Дендропарк

"Зробимо цей світ квітучим": В Кропивницькому діти з особливими потребами висадили гіацинти, подаровані Дендропарком

11.12.2020 | 16:00
1260

На початку грудня на базі ІРЦ №1 міста Кропивницького стартував перший етап навчального бізнес-проекту "Зробимо цей світ квітучим", інформує "Акула"

Громадська організація "Спілка особливих сімей "Ожина" та КУ Інклюзивно — ресурсного центру №1 в Кропивницькому допомагають розвивати та навчати дітей з особливими потребами.

А проект "Зробимо цей світ квітучим" створений саме для дітей з особливими потребами, де вони здобудуть нові знання та досвід. 

Організатори разом із дітьми посадили в горщики цибулинки квітів гіацинтів до 8 Березня.

Під час висадження квітів діти спілкувалися з природою, а це сприяє підвищенню соціальної адаптації, життєвої активності. Адже більшість діток, в силу свого фізичного стану, відірвані від безпосереднього спілкування зі світом живої природи. А така методика дає можливість для самовираження і самоствердження, виявлення себе як особистості. Саме контакт з природою наповнює життя радістю.


Отже, відбувся процес висаджування цибулинок. Тепер постійне очікування сходів, поливання, і результат – красива квітка гіацинту, яку дітки хочуть подарувати на свято Весни мамі чи бабусі, або вчительці чи сестричці. Скільки ж було радості в очах дітей, коли вони самі висадили ці цибулинки.

Бізнес проект "Зробимо цей світ квітучим" підтримало керівництво Корпорації "ХХІ століття". Дендропарк подарував дітям 150 цибулинок гіацинту.

В рамках проекту діти навчилися не тільки саджати та доглядати за квітами, а й розраховувати прибуток, який можна отримати, якщо зробити це з бізнесовою метою. Бо ж без дослідництва, без практики не можна визначити наскільки прибутковий та вигідний може бути такий бізнес.

Партнери бізнес-проекту "Зробимо цей світ квітучим": Дендропарк Корпорація "ХХІ століття", ГО СОС "Ожина", ландшафтна майстерня "Пан Тюльпан".


Наталія Щербакова


26.11.2021 13:22
Іменну стипендію на рік для студента Центральнoукраїнськoгo педагoгічнoгo університету імені Винниченка з найкращoю успішністю запрoвадив гoлoва oбласнoї ради Сергій Шульга. Прo це він заявив...
26.11.2021 13:08
Сьoгoдні, 26 листoпада, вперше на Кірoвoградщині за дoпoмoгoю вертoльoту санавіації пацієнта з Крoпивницькoгo дoставили для пoдальшoгo лікування в Київ.Про це розповів головний лікар...
26.11.2021 12:00
Термін дії "жoвтих" сертифікатів, які свідчать прo щеплення oднією дoзoю вакцинoю від кoрoнавірусу тепер складає 30 днів. Раніше такий сертифікат діяв прoтягoм 120 днів. Прo це під час...
26.11.2021 11:15
На Кірoвoградщині пoліцейські викрили низку фактів незакoннoгo oбігу підакцизнoї прoдукції.Про це інформує "Акула" за матеріалами управління превентивної діяльності поліції Кіровоградської...
26.11.2021 10:37
Вoдій, який катався містoм напідпитку та скoїв ДТП, oтримав від патрульних чoтири адмінматеріали.Про це розповіли в пресслужбі патрульної поліції області, передає "Акула". Під час патрулювання...
Елеватор КЗК