Кропивницький, діти з особливими потребами, гіацинти, Дендропарк

"Зробимо цей світ квітучим": В Кропивницькому діти з особливими потребами висадили гіацинти, подаровані Дендропарком

11.12.2020 | 16:00
967

На початку грудня на базі ІРЦ №1 міста Кропивницького стартував перший етап навчального бізнес-проекту "Зробимо цей світ квітучим", інформує "Акула"

Громадська організація "Спілка особливих сімей "Ожина" та КУ Інклюзивно — ресурсного центру №1 в Кропивницькому допомагають розвивати та навчати дітей з особливими потребами.

А проект "Зробимо цей світ квітучим" створений саме для дітей з особливими потребами, де вони здобудуть нові знання та досвід. 

Організатори разом із дітьми посадили в горщики цибулинки квітів гіацинтів до 8 Березня.

Під час висадження квітів діти спілкувалися з природою, а це сприяє підвищенню соціальної адаптації, життєвої активності. Адже більшість діток, в силу свого фізичного стану, відірвані від безпосереднього спілкування зі світом живої природи. А така методика дає можливість для самовираження і самоствердження, виявлення себе як особистості. Саме контакт з природою наповнює життя радістю.


Отже, відбувся процес висаджування цибулинок. Тепер постійне очікування сходів, поливання, і результат – красива квітка гіацинту, яку дітки хочуть подарувати на свято Весни мамі чи бабусі, або вчительці чи сестричці. Скільки ж було радості в очах дітей, коли вони самі висадили ці цибулинки.

Бізнес проект "Зробимо цей світ квітучим" підтримало керівництво Корпорації "ХХІ століття". Дендропарк подарував дітям 150 цибулинок гіацинту.

В рамках проекту діти навчилися не тільки саджати та доглядати за квітами, а й розраховувати прибуток, який можна отримати, якщо зробити це з бізнесовою метою. Бо ж без дослідництва, без практики не можна визначити наскільки прибутковий та вигідний може бути такий бізнес.

Партнери бізнес-проекту "Зробимо цей світ квітучим": Дендропарк Корпорація "ХХІ століття", ГО СОС "Ожина", ландшафтна майстерня "Пан Тюльпан".


Наталія Щербакова


22.01.2021 18:30
Друга сесія Кропивницької міської ради восьмого скликання відбудеться 2 лютого 2021 року в приміщенні міської ради (кімната 305).Початок роботи о 10.00, повідомляє "Акула".Наталія Щербакова
22.01.2021 18:00
Станом на 22 січня у Кропивницькому через аварії на внутрішньобудинкових мережах без опалення залишилось 11 будинків, повідомляє "Акула".ЖЕО №1 – 2 буд.: вул. Перемоги, 8, корп. 2; вул. Т. Карпи,...
22.01.2021 17:30
Центральноукраїнський національний технічний університет де-юре отримав нового ректора. Відповідний наказ Міністерства освіти і науки України видано 20 січня 2021 року.Нового за прізвищем, оскільки...
22.01.2021 17:15
Нехтування правилами проїзду перехресть призвело до ДТП в обласному центрі.Учора, близько 15-ї години, на перехресті вулиць Віктора Чміленка та Кавалерійської водій, керуючи автомобілем Volkswagen...
22.01.2021 16:50
Від понеділка, 25 січня, усі заклади загальної середньої освіти Кропивницького розпочинають навчальний процес в очній формі. З цього часу учні починають харчуватися у шкільних їдальнях. Про це...
Елеватор КЗК