Знай наших: переможці шоу "Світами за скарбами" розкрили секрет народної любові

Знай наших: переможці шоу "Світами за скарбами" розкрили секрет народної любові

21.06.2018 | 16:37
663

Сьогодні, 21 червня, у прес-центрі СBN відбулася прес-конференція переможців першого сезону тревел-шоу «Світами за скарбами» Олександра Працкова та Олексія Козачинського.

Хлопці відкривали журналістам таємниці зйомок проекту та процесу адаптації у різних країнах світу, передає «Акула».

Суть проекту «Світами за скарбами» в наступному: кілька пар учасників (тут і чоловік / дружина, і мама / дочка, і хлопець / дівчина, і двоє друзів) вирушають разом з телевізійниками в подорож, і під їх суворим наглядом проходять різні квести-випробування. Найнаполегливіші і найбільш старанні отримають приз у півмільйона гривень. Здається, це цілком гідний стимул для того, щоб пережити все те, що придумали світлі уми СТБ для учасників: від питань на засипку до напіврабської праці в далеких країнах.

Олександр та Олексій протягом 90 днів змагалися за перемогу і розповіли  історію того, як їх «занесло» на проект.

Сашко одного вечора натрапив на оголошення про кастинг на нове шоу , і, як пошановувач перших сезонів телепроектів каналу «СТБ», з легкістю та ентузіазмом надіслав свою анкету. На щастя та на подив хлопця, йому зателефонували і запропонували приїхати до Києва.

«З самого початку Саша повинен був йти на проект з іншою людиною, але так склалися обставини, що робота не дозволила їй цього зробити, тому він зателефонував мені і запропонував взяти участь у цій великій афері, адже ми обидва не знали, куди ми їдемо, що будемо робити і як», - говорить Олексій.

Цікавою є і розповідь про завдання та труднощі, що спіткали хлопців на шляху до їх виконання.

«На екрані, зазвичай, не видно, як тяжко даються певні квести. На перший погляд, це – весело, але потрібно розуміти, що в процесі зйомок було і холодно, і спекотно, і гидко, і страшно. Насправді, всі завдання були дуже складні, тому що ми не знали, що будемо робити. Були навіть такі завдання, які знімалися декілька днів, тому що учасники фізично з першого разу не могли їх виконати. Ми були веселі тільки на екрані, щоб глядачі могли насолоджуватися шоу, а за кадром все було не так солодко», - розповідають хлопці.

Олександр та Олексій з задоволенням поділилися тим, що слава поки що на голову їм не звалилася, але той факт, що шоу «Світами за скарбами» дивилися люди з різних куточків світу, надзвичайно тішить переможців. А ще хлопці вважають, що полюбилися телеглядачам тим, що вони прості, життєрадісні, емоційні та несли у маси тільки позитив, адже негативу у світі і так достатньо.

Як відомо, ця пара бешкетників отримала 500 000 гривень. А що Саша та Льоша планують робити з такими грошима?

«Ми обіцяли, що відкриємо вокальну студію для дітей, і після закінчення проекту звернулися до міської ради міста Кропивницького , і нам безпроблемно виділили для цього приміщення. Через те, що нам вдалося здійснити наші наміри безкоштовно, то виграш ми вирішили витратити на себе та на свої потреби», - зазначив Олександр.

Наприкінці зустрічі творчий дует поділився планами на майбутнє, і хлопці чітко натякнули присутнім, що народ ніяк не відпускає їх з екранів телебачення. Тому чекаємо нових проектів Саші та Льоші і бажаємо їм натхнення та невичерпного заряду позитиву. Далі буде!

18.02.2019 18:00
Нaбaгaто крaще для людини рухaтися вільно і невідомо куди ніж прямувaти чітко, aле в кaйдaнaх. Томaс Луксрей
18.02.2019 17:26
Сьогодні, 18 лютого, під чaс aпaрaтної нaрaди міський головa Aндрій Рaйкович доручив комунaльним службaм ретельно підготувaти всі об'єкти, особливо площу Героїв Мaйдaну до урочистих зaходів.Про це...
18.02.2019 16:51
Знaм’янською місцевою прокурaтурою зaбезпечено реaльне виконaння рішення суду про повернення держaві земельної ділянки вaртістю 11 млн 146 тис грн для розробки родовищa квaрцитів площею 16,8 гa нa...
18.02.2019 16:19
Мер Кропивницького наголосив на підтриманні належного санітарного стану нa усіх об’єктaх будівництвa в Кропивницькому. Про це він повідомив під чaс aпaрaтної нaрaди сьогодні, 18 лютого,...
18.02.2019 15:50
У Кропивницькому створили комісію, яка контролюватиме відновлення стану доріг у місті.Про це йдеться на сайті міської ради Кропивницького, передає "Акула".Сьогодні, під час наради з керівниками...