Жива та неушкоджена: поліцейські Кіровоградщини знайшли зниклу дитину

Жива та неушкоджена: поліцейські Кіровоградщини знайшли зниклу дитину

18.06.2018 | 09:30
530

Тривожне повiдомлення про зникнення жительки Устинiвського району надiйшло до полiцiї 15 червня близько 16-ї години. Дiльничному iнспектору полiцiї зателефонували родичi дiвчинки, якi повiдомили, що вже добу самостiйно шукають дитину, однак не можуть нiде її знайти.

Про це повiдомляє ГУНП у Кiровоградськiй областi, передає «Акула».

У результатi знайти 14-рiчну «втiкачку», яка пiшла з дому через конфлiкт у родинi, вдалося живою i неушкодженою. Нинi з дитиною працюватимуть психологи. Роз’яснювальну роботу полiцейськi проведуть також i з родичами неповнолiтньої, аби допомогти рiдним людям знайти порозумiння та бiльше не доводити ситуацiю до крайнощiв.

Керiвником Устинiвського вiддiлення полiцiї Вiктором Московцем було негайно прийнято рiшення про збiр особового складу за сигналом «тривога». Правоохоронцi у повному складi були готовi до активних пошукiв.  Так само на допомогу негайно вiдгукнулися працiвники Державної служби з надзвичайних ситуацiй, вiйськкомату. Вiдгукнулися на прохання про допомогу активнi представники громади. Голова фермерського господарства села Криничного Володимир Петренко направив на мiсце пригоди для органiзацiї пошукiв усiх працiвникiв, задiяних на будiвельних роботах та зборi урожаю. Мiсцевий єгер Руслан Кравченко скликав своїх колег та мисливцiв. На пошуки дитини вiдгукнулися також голова селищної ради села Криничного, директор школи, де навчається дiвчинка. Вiдгукнулася i мiсцева служба таксi, прийшли усi небайдужi мешканцi села, друзi та однокласники дiвчинки разом зi своїми батьками.


Обхiд i ретельну перевiрку територiї спiльно з полiцейськими проводили близько 80 осiб. За 6 годин активного пошуку зниклу 14-рiчну дiвчинку вдалося знайти.

Як з’ясувалося, дитина майже двi доби переховувалася на горищi покинутого будинку i не наважувалася виходити зi своєї «схованки». Почувши голос однокласникiв, якi разом iз полiцейськими перевiряли будiвлю, дiвчинка наважилася вiдгукнутися.

Пересвiдчившись, що з дитиною все добре, полiцейськi передали неповнолiтню психологам. 

«Ми висловлюємо щиру подяку громадi Устинiвського району.  Усiм людям за їх активну громадянську позицiю, згуртованiсть та готовнiсть прийти на допомогу, -  говорить керiвник полiцiї Кiровоградської областi Роман Козьяков. -  Разом – ми  сила! I це важливо, адже робимо спiльну справу для того,  аби у нашому суспiльствi був спокiй i порядок».

18.02.2019 18:00
Нaбaгaто крaще для людини рухaтися вільно і невідомо куди ніж прямувaти чітко, aле в кaйдaнaх. Томaс Луксрей
18.02.2019 17:26
Сьогодні, 18 лютого, під чaс aпaрaтної нaрaди міський головa Aндрій Рaйкович доручив комунaльним службaм ретельно підготувaти всі об'єкти, особливо площу Героїв Мaйдaну до урочистих зaходів.Про це...
18.02.2019 16:51
Знaм’янською місцевою прокурaтурою зaбезпечено реaльне виконaння рішення суду про повернення держaві земельної ділянки вaртістю 11 млн 146 тис грн для розробки родовищa квaрцитів площею 16,8 гa нa...
18.02.2019 16:19
Мер Кропивницького наголосив на підтриманні належного санітарного стану нa усіх об’єктaх будівництвa в Кропивницькому. Про це він повідомив під чaс aпaрaтної нaрaди сьогодні, 18 лютого,...
18.02.2019 15:50
У Кропивницькому створили комісію, яка контролюватиме відновлення стану доріг у місті.Про це йдеться на сайті міської ради Кропивницького, передає "Акула".Сьогодні, під час наради з керівниками...