АКУЛА MEDIA
Жива та неушкоджена: поліцейські Кіровоградщини знайшли зниклу дитину

Жива та неушкоджена: поліцейські Кіровоградщини знайшли зниклу дитину

18.06.2018 | 09:30
445

Тривожне повiдомлення про зникнення жительки Устинiвського району надiйшло до полiцiї 15 червня близько 16-ї години. Дiльничному iнспектору полiцiї зателефонували родичi дiвчинки, якi повiдомили, що вже добу самостiйно шукають дитину, однак не можуть нiде її знайти.

Про це повiдомляє ГУНП у Кiровоградськiй областi, передає «Акула».

У результатi знайти 14-рiчну «втiкачку», яка пiшла з дому через конфлiкт у родинi, вдалося живою i неушкодженою. Нинi з дитиною працюватимуть психологи. Роз’яснювальну роботу полiцейськi проведуть також i з родичами неповнолiтньої, аби допомогти рiдним людям знайти порозумiння та бiльше не доводити ситуацiю до крайнощiв.

Керiвником Устинiвського вiддiлення полiцiї Вiктором Московцем було негайно прийнято рiшення про збiр особового складу за сигналом «тривога». Правоохоронцi у повному складi були готовi до активних пошукiв.  Так само на допомогу негайно вiдгукнулися працiвники Державної служби з надзвичайних ситуацiй, вiйськкомату. Вiдгукнулися на прохання про допомогу активнi представники громади. Голова фермерського господарства села Криничного Володимир Петренко направив на мiсце пригоди для органiзацiї пошукiв усiх працiвникiв, задiяних на будiвельних роботах та зборi урожаю. Мiсцевий єгер Руслан Кравченко скликав своїх колег та мисливцiв. На пошуки дитини вiдгукнулися також голова селищної ради села Криничного, директор школи, де навчається дiвчинка. Вiдгукнулася i мiсцева служба таксi, прийшли усi небайдужi мешканцi села, друзi та однокласники дiвчинки разом зi своїми батьками.


Обхiд i ретельну перевiрку територiї спiльно з полiцейськими проводили близько 80 осiб. За 6 годин активного пошуку зниклу 14-рiчну дiвчинку вдалося знайти.

Як з’ясувалося, дитина майже двi доби переховувалася на горищi покинутого будинку i не наважувалася виходити зi своєї «схованки». Почувши голос однокласникiв, якi разом iз полiцейськими перевiряли будiвлю, дiвчинка наважилася вiдгукнутися.

Пересвiдчившись, що з дитиною все добре, полiцейськi передали неповнолiтню психологам. 

«Ми висловлюємо щиру подяку громадi Устинiвського району.  Усiм людям за їх активну громадянську позицiю, згуртованiсть та готовнiсть прийти на допомогу, -  говорить керiвник полiцiї Кiровоградської областi Роман Козьяков. -  Разом – ми  сила! I це важливо, адже робимо спiльну справу для того,  аби у нашому суспiльствi був спокiй i порядок».

20.09.2018 18:00
Неможливо не милуватися восени, адже кожен новий день показує, наскільки чудовою буває природа.
20.09.2018 17:30
Осінь - чудовa порa року, якa пропонує нaм бaгaто своїх дaрів. Серед них - гриби. В нaшій крaїні збір грибів є трaдиційною спрaвою, a сaмі гриби – своєрідним хaрчовим продуктом. Однaк під чaс...
20.09.2018 17:00
Вчора, 19 вересня, в Олександрії, під чaс знесення деревa робочі повaлили ствол нa велопaрковку і пом'яли її. Про це інформує Моя Олександрія, передає "Акула". Робочі чітко бaчили...
20.09.2018 16:29
У Приютівці нa Олексaндрійщині будують водогін.Про це інформує сайт Новини Олександрійщини, передає "Акула". В Приютівській громaді продовжується проклaдaння водогону. Днями прaцівники комунaльного...
20.09.2018 16:00
В державному бюджеті на наступний рік закладаються кошти в розмірі одного мільярда гривень на капітальний ремонт Н-14. Про це стaло відомо під чaс зустрічі членів робочої групи від Миколaївщини з ...