АКУЛА MEDIA
землевпорядна, служба, кіровоградщина, вимоги, проблеми

Землевпорядники Кіровоградщини виконають вимоги Народної ради та Євромайдану

29.04.2014 | 11:23
233

На сьогодні мешканці Кіровоградщини стикаються з великою кількістю проблем у земельній сфері – як повсякденних (куди подати заяву, які долучити документи), так і тих, що вирішуються тільки на державному рівні (внесення змін до нормативно-правових актів).

Одна з основних проблем, за думкою фахівців землевпорядної служби – юридична необізнаність пересічних громадян, що пов’язана із законодавчою плутаниною.

Так, з метою врегулювання земельних відносин у Кіровоградській області відбулось засідання Народної ради за участі представників сільгоспвиробників регіону, ради Євромайдану, землевпорядної служби регіону, громадських організацій та просто небайдужих громадян. Під час заходу учасники ради оголосили ряд проблемних питань, з якими вони зіштовхуються під час оформлення землі, зокрема, стосовно розробки проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, поновлення договорів оренди землі, надання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

Учасники Народної Ради не погодились на висловлення недовіри до землевпорядної служби області та надали свої пропозиції Головному управлінню Держземагентства у регіоні щодо налагодження роботи в сфері землеустрою регіону.

В свою чергу, за підсумками засідання Ради, з метою налагодження конструктивного діалогу громадськості та влади, для вирішення багатьох питань у сфері земельних відносин, очільник органів земельних ресурсів Кіровоградщини Антон Куценко зобов’язався в 10-дений термін розібратися в земельних питаннях та вирішити по суті клопотання, порушені учасниками під час засідання ради.

Крім того, він зазначив, що протягом цього часу його робота не обмежиться тими зверненнями, які були відзначенні на нараді. Також пан Куценко запропонував, щоб такі засідання Народної ради відбувалися регулярно. Це дасть змогу не залишити поза увагою жодну з проблем, що турбують як сільськогосподарських виробників, так і пересічних громадян.

Сектор по взаємодії із ЗМІ та громадськістю Головного управління Держземагентства у Кіровоградській області

18.09.2018 18:00
Кожен бачить осінь і розцінює її прояви по-своєму - для когось осінній вітер руйнує мрії, а комусь він відроджує колишні надії. Але лише від самої людини залежить, в якому напрямку буде завивати цей...
18.09.2018 17:31
Священнослужителі і прочани Благовіенського храму вітають усіх православних з днем пам'яті святої Єлисавети.
18.09.2018 17:00
Співпрaця з лідерaми: нa Світловодський мaслосирзaвод прaцевлaштовaно більше 100 безробітних.Про це "Акулі" повідомили в прес-службі центру зайнятості. ТОВ "Світловодський мaслосирзaвод" двa роки ...
18.09.2018 16:30
В пологових будинкaх Кропивницького зa минулий тиждень з 10.09.18 по 16.09.18 нaродилося 44 немовляти.Про це інформує Управління охорони здоров'я, передає "Акула".На світ з'явилися 23 ...
18.09.2018 16:00
Поліцейські продовжують пошуки зниклої неповнолітньої Діани Хріненко.Про це "Акулі" повідомили в прес-службі поліції області. Працівники поліції звертаються до громадян із проханням допомогти у...