Суд, селищний голова, денисенко, Кропивницький

Затриманому на хабарі голові селища Нове обрали запобіжний захід (ФОТО)

07.10.2016 | 21:35
1847

Голові селища Нове, Сергію Денисенку, затриманому 5 жовтня, під час отримання неправомірної вигоди, обрали запобіжний захід.

Про це повідомляє кореспондент "Акули".Розгляд клопотання військового прокурора почали по сьомій вечора, оскільки першим розглянули клопотання щодо обрання запобіжного заходу посібнику затриманого очільника селища Петра Домаскіна.

Військовий прокурор Руслан Габріелян просив суд обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном 60 діб з можливістю внесення застави. Прокурор закликав суд обрати для підозрюваного таку заставу, яка відповідатиме розмірам одержаного хабара. Руслан Габріелян висловив припущення, що селищний голова може переховуватись від суду, впливати на свідків, знищувати докази. 

Захисниця Денисенка Валентина Грицина апелювала до того, що затриманий зацікавлений в об'єктивному розслідуванні кримінального провадження і готовий йому сприяти, а не знищувати докази, як стверджує прокурор. До того ж адвокат наголосила, що в обвинувальному акті стверджується: Сергій Денисенко отримував неправомірну вигоду у своєму кабінеті 17.06.2016, натомість був затриманий 5 жовтня, в один день з домаскіним, але навіть не в одному місці. Відтак Денисенка затримали не під час скоєння правопорушення, ні після, що є порушенням. 

Сам же Сергій Денисенко свою вину у залі засідань не визнав і підтримав доводи свого захисника.

"Ніяких неправомірних винагород я ніколи не отримував. Коштів ніяких у мене не знаходили", - повідомив Сергій Денисенко. 

Після майже годинного розгляду клопотань та матеріалів справи, заслуховування позицій, суддя Леонід Плохотніченко пішов до нарадчої кімнати. У результаті Новенському селищному голові обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 діб (по 3 грудня), оскільки будучи на посаді може впливати на причетних до справи осіб, а наведені захистом факти не дають підстави застосувати більш м'який запобіжний захід. Суд також надав затриманому право внести заставу у розмірі 200 мінімальних зарлат, що складає 275 тис грн. 

Нагадаємо, Сергієві Денисенку інкримінують злочин, кваліфікований ч.3 ст. 368. Згідно повідомлення військової прокуратури селищний голова кілька разів отримував грошові винагороди за те, що Новенська селищна рада винесе рішення щодо надання дозволу на продаж земельної ділянки площею 2,83 га товариству з обмеженою відповідальністю "Градолія". Передбачалось, що ділянка буде продаватись за заниженою ціною.

У справі також затримали посібника селищного голови Петра Домаскіна, який "вказівками і пропозиціями сприяв Денисенку в одержані вигоди від представника підприємства. 

21.07.2019 12:25
В селі Ганнинське Кропивницького району станом на 12 годину 12 разів проголосували без паспорту.Про це повідомила координаторка опори в області під час другої сесії виборчого марафону Зоя Лебідь,...
21.07.2019 09:33
У Кропивницькому всі виборчі дільниці відкрились вчасно, порушень не зафіксовано.Про це під час марафону, що традиційно проходить у прес-клубі в день виборів повідомила Вікторія Талашкевич, передає...
20.07.2019 12:33
В Олександрії рятувальники допомогли потрапити жінці до квартири.Про це повідомляє прес-служба управління ДСНС області, передає "Акула".Жінка залишила 11-місячного малюка самого вдома на деякий час,...
20.07.2019 11:00
Сьогодні у кропивницькому Дендропарку на гостей чекає розважальна програма на африканську тематику.Про це "Акулі" повідомили в прес-службі парку.У програмі: пізнaвaльний квест, aктивнa...
20.07.2019 09:30
19 липня збройні формування Російської Федерації та її найманці 26 разів порушили режим припинення вогню. З них 11 разів – із застосуванням забороненої Мінськими угодами зброї – артилерійських систем ...