Суд, селищний голова, денисенко, Кропивницький

Затриманому на хабарі голові селища Нове обрали запобіжний захід (ФОТО)

07.10.2016 | 21:35
1932

Голові селища Нове, Сергію Денисенку, затриманому 5 жовтня, під час отримання неправомірної вигоди, обрали запобіжний захід.

Про це повідомляє кореспондент "Акули".Розгляд клопотання військового прокурора почали по сьомій вечора, оскільки першим розглянули клопотання щодо обрання запобіжного заходу посібнику затриманого очільника селища Петра Домаскіна.

Військовий прокурор Руслан Габріелян просив суд обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном 60 діб з можливістю внесення застави. Прокурор закликав суд обрати для підозрюваного таку заставу, яка відповідатиме розмірам одержаного хабара. Руслан Габріелян висловив припущення, що селищний голова може переховуватись від суду, впливати на свідків, знищувати докази. 

Захисниця Денисенка Валентина Грицина апелювала до того, що затриманий зацікавлений в об'єктивному розслідуванні кримінального провадження і готовий йому сприяти, а не знищувати докази, як стверджує прокурор. До того ж адвокат наголосила, що в обвинувальному акті стверджується: Сергій Денисенко отримував неправомірну вигоду у своєму кабінеті 17.06.2016, натомість був затриманий 5 жовтня, в один день з домаскіним, але навіть не в одному місці. Відтак Денисенка затримали не під час скоєння правопорушення, ні після, що є порушенням. 

Сам же Сергій Денисенко свою вину у залі засідань не визнав і підтримав доводи свого захисника.

"Ніяких неправомірних винагород я ніколи не отримував. Коштів ніяких у мене не знаходили", - повідомив Сергій Денисенко. 

Після майже годинного розгляду клопотань та матеріалів справи, заслуховування позицій, суддя Леонід Плохотніченко пішов до нарадчої кімнати. У результаті Новенському селищному голові обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 діб (по 3 грудня), оскільки будучи на посаді може впливати на причетних до справи осіб, а наведені захистом факти не дають підстави застосувати більш м'який запобіжний захід. Суд також надав затриманому право внести заставу у розмірі 200 мінімальних зарлат, що складає 275 тис грн. 

Нагадаємо, Сергієві Денисенку інкримінують злочин, кваліфікований ч.3 ст. 368. Згідно повідомлення військової прокуратури селищний голова кілька разів отримував грошові винагороди за те, що Новенська селищна рада винесе рішення щодо надання дозволу на продаж земельної ділянки площею 2,83 га товариству з обмеженою відповідальністю "Градолія". Передбачалось, що ділянка буде продаватись за заниженою ціною.

У справі також затримали посібника селищного голови Петра Домаскіна, який "вказівками і пропозиціями сприяв Денисенку в одержані вигоди від представника підприємства. 

13.11.2019 18:13
На Кіровоградщині мати 12 дітей покинула вісьмох одних в холодній хаті, не залишивши навіть їжі.Про це "Акулі" повідомили в прес-службі ГУНП області.Пoвідoмлення прo те, щo в oднoму з будинків...
13.11.2019 17:46
У Кропивницькому бізнесмен Роман Сидоров огородив скандальну земельну ділянку біля будинку Попова, 9/2 парканом, щоб розпочати на ній встановлення магазину. Про це повідомляє кореспондентка...
13.11.2019 15:53
12 листoпада, викoнавчий кoмітет міськoї ради Крoпивницькoгo прийняв низку рішень щoдo надання грoшoвoї дoпoмoги мешканцям міста.Про це повідомляє прес-служба міської ради, передає "Акула". ...
13.11.2019 15:17
У Нoвoпразькoму центральнoму парку встанoвленo нoві тренажери.Про це йдеться на сайті Новопразької громади, передає "Акула". Нoвoпразька селищна oб’єднана теритoріальна грoмада активнo співпрацює...
13.11.2019 14:42
На теритoрії oбласті трапляються випадки, кoли під виглядoм працівників кoмунальних чи сoціальних служб, а такoж прoдавців різнoманітних тoварів діють злoвмисники, які шляхoм oбману завoлoдівають...