Кіровоградщина, ремонт доріг, міська влада, кошти

Вулиця Короленка незабаром "вкриється" новеньким асфальтом

14.06.2018 | 12:30
456

Iз наступного тижня у Кропивницькому розпочинається масштабний капiтальний ремонт дороги по вулицi Короленка.

Про це повiдомляє прес-служба Мiської ради мiста Кропивницького, передає «Акула».

Перед початком робiт мiський голова Андрiй Райкович зустрiвся директором пiдрядної органiзацiї ТОВ «ДС ПРОМ ГРУП», яка стала переможцем у тендерi, Дмитром Мусiєнком. У зустрiчi взяли участь заступник мiського голови Олександр Грабенко i начальник головного управлiння ЖКГ мiської ради Вiктор Кухаренко.

- Це надзвичайно важлива для мiста транспортна магiстраль i комплексний капiтальний ремонт у цьому мiкрорайонi дозволить значно  покращити i транспортне сполучення i пасажирськi перевезення, i загальний благоустрiй територiї, - вiдзначив очiльник мiста.

Вiдповiдно до проекту передбачається капiтальне вiдновлення дорожнього покриття по вулицi Короленка вiд кiльця бiля аеропорту до вулицi Холодноярської iз замiною бордюрного каменя i облаштуванням тротуарiв та газонiв.

- Проект дороговартiсний, з мiського бюджету буде використано близько 35 мiльйонiв гривень, тому контроль за виконанням робiт має бути системний, на всiх етапах, з перевiркою якостi матерiалiв, що використовуються при асфальтуваннi., - наголосив Андрiй Райкович. – Крiм того, всi комунальнi пiдприємства, чиї мережi проходять пiд дорогою повиннi провести належну ревiзiю систем: де потрiбно – замiнити, залишити резервнi труби, бо пiсля ремонту нiхто вже не дозволить розривати нове покриття.

Мiський голова також доручив на перiод ремонту детально опрацювати план руху транспорту, у тому числi громадського, в об’їзд вулицi Короленка i довести його до громадськостi, щоб люди знали i розумiли - як можна проїхати i де чекати на автобус чи маршрутку.

У свою чергу, директор ТОВ «ДС ПРОМ ГРУП» Дмитро Мусiєнко запевнив мiського голову, що пiдприємство має великий досвiд виконання подiбних робiт i належна якiсть асфальтування буде гарантована.

- У нас працюють квалiфiкованi спецiалiсти – дорожники,  маємо всю необхiдну спецiальну технiку, а асфальтова сумiш виготовлятиметься на нашому заводi пiд нашi замолення, - акцентував увагу Дмитро Мусiєнко. – Для виготовлення асфальту ми використовуємо лише компоненти високої якостi, якi зарекомендували себе з досвiду виконання ремонтiв дорiг. Покриття вулицi Короленка  буде облаштовано сучасною щебенево-мастиковою асфальто-бетонною сумiшшю, яка прослужить довгi роки.

Сьогоднi спецiалiсти – дорожники виконують пiдготовчi геодезичнi роботи, а вже з наступного тижня на вулицi Короленка вiд кiльця аеропорту розпочнеться замiна бордюрiв.

23.05.2019 18:00
Віддaй людині крихітку себе. Зa це душa нaповнюється світлом.
23.05.2019 17:31
Нaпередодні Дня містa в Олексaндрії встaновлено ще один дитячий розвaжaльний комплекс "Джунглі". Про це повідомляють в міській раді, передає "Акула".Нa зaмовлення міської влaди він був ...
23.05.2019 16:30
В Олексaндрії водії бaгaтотонних вaнтaжівок продовжують нехтувaти зaбороною нa в’їзд великовaгових aвтомобілів у центр містa.Про це повідомили на сайті міської ради, передає "Акула". 23...
23.05.2019 16:00
Тишківська сільрада найдороже реалізувала оренду ріллі площею 150 га на сім років.Про це "Акулі" повідомили в прес-службі ГУ Держгеокaдaстру у Кіровогрaдській облaсті. Понaд тисячу земельних...
23.05.2019 15:30
В інтернет-бaнку тa мобільному додaтку Привaт24 з’явився бот для зaмовлення готівки.Про це "Акулі" повідомили в прес-службі ПриватБанку. Щоб скористaтися ботом, у додaтку Privat24 потрібно...