АКУЛА MEDIA
Кіровоградщина, ремонт доріг, міська влада, кошти

Вулиця Короленка незабаром "вкриється" новеньким асфальтом

14.06.2018 | 12:30
190

Iз наступного тижня у Кропивницькому розпочинається масштабний капiтальний ремонт дороги по вулицi Короленка.

Про це повiдомляє прес-служба Мiської ради мiста Кропивницького, передає «Акула».

Перед початком робiт мiський голова Андрiй Райкович зустрiвся директором пiдрядної органiзацiї ТОВ «ДС ПРОМ ГРУП», яка стала переможцем у тендерi, Дмитром Мусiєнком. У зустрiчi взяли участь заступник мiського голови Олександр Грабенко i начальник головного управлiння ЖКГ мiської ради Вiктор Кухаренко.

- Це надзвичайно важлива для мiста транспортна магiстраль i комплексний капiтальний ремонт у цьому мiкрорайонi дозволить значно  покращити i транспортне сполучення i пасажирськi перевезення, i загальний благоустрiй територiї, - вiдзначив очiльник мiста.

Вiдповiдно до проекту передбачається капiтальне вiдновлення дорожнього покриття по вулицi Короленка вiд кiльця бiля аеропорту до вулицi Холодноярської iз замiною бордюрного каменя i облаштуванням тротуарiв та газонiв.

- Проект дороговартiсний, з мiського бюджету буде використано близько 35 мiльйонiв гривень, тому контроль за виконанням робiт має бути системний, на всiх етапах, з перевiркою якостi матерiалiв, що використовуються при асфальтуваннi., - наголосив Андрiй Райкович. – Крiм того, всi комунальнi пiдприємства, чиї мережi проходять пiд дорогою повиннi провести належну ревiзiю систем: де потрiбно – замiнити, залишити резервнi труби, бо пiсля ремонту нiхто вже не дозволить розривати нове покриття.

Мiський голова також доручив на перiод ремонту детально опрацювати план руху транспорту, у тому числi громадського, в об’їзд вулицi Короленка i довести його до громадськостi, щоб люди знали i розумiли - як можна проїхати i де чекати на автобус чи маршрутку.

У свою чергу, директор ТОВ «ДС ПРОМ ГРУП» Дмитро Мусiєнко запевнив мiського голову, що пiдприємство має великий досвiд виконання подiбних робiт i належна якiсть асфальтування буде гарантована.

- У нас працюють квалiфiкованi спецiалiсти – дорожники,  маємо всю необхiдну спецiальну технiку, а асфальтова сумiш виготовлятиметься на нашому заводi пiд нашi замолення, - акцентував увагу Дмитро Мусiєнко. – Для виготовлення асфальту ми використовуємо лише компоненти високої якостi, якi зарекомендували себе з досвiду виконання ремонтiв дорiг. Покриття вулицi Короленка  буде облаштовано сучасною щебенево-мастиковою асфальто-бетонною сумiшшю, яка прослужить довгi роки.

Сьогоднi спецiалiсти – дорожники виконують пiдготовчi геодезичнi роботи, а вже з наступного тижня на вулицi Короленка вiд кiльця аеропорту розпочнеться замiна бордюрiв.


20.06.2018 08:31
За минулу дoбу, 19 червня, в райoні прoведення oперації Oб’єднаних сил інтенсивність бoйoвих дій залишалася стабільнo-кoнтрoльoванoю. Прo це пoвідoмляє прес-служба OOС, передає "Акула". ...
19.06.2018 17:30
З метою пiдвищення рiвня впевненостi у власних силах та визначення особистих професiйних цiлей пiд час пошуку роботи було створено клуб для безробiтної молодi "Секрет успiху". Про це повiдомляє...
19.06.2018 17:00
Під час прoведення oбшуків у трьoх райoнах oбласті на теритoрії дoмoвoлoдінь місцевих жителів працівники пoліції виявили пoсіви маку та кoнoплі. Прo це пoвідoмляє прес-служба ГУНП...
19.06.2018 16:30
Зaохочення отримaли інспектор групи реaгувaння пaтрульної поліції Устинівського відділення Олег Гaврилюк тa 15-річний житель селищa Криничкa Устинівського рaйону Ромaн Березa.Про це пише...
19.06.2018 16:09
На замовлення Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області продовжується ремонт державної дороги Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв. Про це повідомляє прес-служба САД Кіровоградської ...