АКУЛА MEDIA
путін, Україна, пономарьов, ескалація, росія

Володимир Путін: можливо, хоче, але вже не може

25.04.2014 | 09:53
3122

Позиція високопоставлених росіян щодо подій в Україні та агресивних дій РФ є не такою одностайною, як вважають в Україні.

Так, на думку депутата Державної Думи Росії Іллі Пономарьова (єдиного, що проголосував проти входження Криму до складу РФ), Володимир Путін не може зупинити ескалацію в Україні, навіть якби захотів.

«Мені здається, що, по-перше, його реальна аудиторія – це громадяни Росії, це внутрішні проблеми Росії, і для нього дуже важливо бути переможцем. Почавши анексію Криму, Путін ступив на дуже небезпечний шлях, він не може зупинитися. Тому що він сказав, що ми повинні звільняти, каже, що в Києві – фашисти, бандерівці, і ми повинні захистити народ від бандерівців», – сказав Пономарьов.

«І в цій ситуації, коли є загострення в Східних регіонах, Путін навіть якщо б хотів зупинитися, не може, тому що повинен рухатися вперед, інакше його всередині країни назвуть слабаком, який не в змозі захистити наш братній український народ від бандерівців. Тому коли починається ця антитерористична операція, починаються якісь бойові дії, починається якийсь рух військ – одразу ж це з'являється в Інтернеті, одразу ж відповідно він реагує», – підкреслив депутат.

«Я не думаю, що він хоче перейти кордон, я не думаю, що взагалі у нього є хоч який-небудь план. Я впевнений абсолютно, що ніколи не було жодного плану щодо Криму. Коли Янукович змушений був тікати з Києва, тоді треба було показати, що не Росія зробила ставку на неправильного хлопця, а ми от зробимо асиметричну дію, і вийдемо з цього процесу переможцями, нібито це був якийсь давно продуманий план», – зазначив він.


«Думаю, що в Східних областях України та сама ситуація. Там якийсь відбувається процес, який почався, в тому числі, і за нашої участі. Він абсолютно некерований, тому що існують практично рівні групи населення, які хочуть до Росії, які хочуть федералізації і які хочуть унітарної України. Всі це прекрасно розуміють. Я бачив, що в адміністрації президента Росії є ця соціологія. Тобто там розуміють, що більше 25% населення за Росію там немає. Тому референдум просто так виграти неможливо, а з'їхати з цієї теми теж не виходить», – заявив Пономарьов.

«Я абсолютно впевнений, що в Східних областях України присутні російські військовослужбовці в дуже маленькій кількості. І це не солдати регулярної армії, це, швидше за все, представники спецназу і військової розвідки», – додав депутат. Він сказав, що така невелика кількість солдат не могла б нічого зробити, якби не було підґрунтя, вказуючи на підтримку Росії частиною населення.

«І мені здається, що коли Україна йде шляхом військового силового тиску – це абсолютно тупиково. Ви не виграєте у Росії методом сили. Це можна виграти, тільки виходячи на площу до людей і розмовляючи з ними їхньою мовою», – вважає Пономарьов.

20.08.2018 10:00
У Кропивницькому йде плановий ремонт доріг. Про це під час апаратної наради повідомив секретар міської Ради Андрій Табалова, передає кореспондент "Акули". У Кропивницькому запланований...
20.06.2018 11:30
Президент України Петрo Пoрoшенкo підписав Закoн України "Прo внесення змін дo деяких закoнів України щoдo удoскoналення oкремих питань прoхoдження грoмадянами військoвoї служби". Прo це...
08.06.2018 12:00
"Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського" набув керівника у особі виконуючого обов'язки директора закладу Анатолія Литвина. Про це повідомляє кореспондент «Акули». ...
08.06.2018 11:30
Сьогодні, 8 червня, на пленарному засіданні сесії Кіровоградської обласної ради стало відомо, що депутат обласної ради від "Опозиційного блоку" Вартан Абрамян може достроково припинити власні ...
08.06.2018 11:00
На один з округів на Кіровоградщині у 2017 році було виділено в десять разів більше коштів субвенцій. Такі результати дослідження виділення субвенцій з державного бюджету в одномандатних округах...