Кіровоград, новини, капітан, командир, спецпризначення, АТО, прощання

В останню путь: Кіровоград попрощався з командиром групи кіборгів-спецпризначенців. ФОТО, ВІДЕО

04.11.2015 | 11:35
3322

Сьогодні в Кіровограді знову скорботний день – місто прощалось із капітаном Тарасом Карпою, командиром групи спеціального призначення військової частини В 2336. 

Тарас Степанович завжди мріяв бути військовим. Саме тому закінчив Львівський ліцей з посиленим вивченням військової та фізичної підготовки ім. Героїв Крут. Після цього закінчив Академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного за спеціальністю "бойове застосування та управління діями підрозділів військової розвідки та спеціального призначення". Після неї розпочав службу у нашому 3-му полку спецпризначення, під час якої був нагороджений медаллю "За особисті досягнення" ІІ ступеню. 

Капітан Карпа виконував бойові завдання у зоні бойових дій із самого початку АТО. 29 липня 2014 року його група шукала пілота збитого бойовиками літака неподалік Латишевого Донецької області. Під час операції спецпризначенці потрапили у засідку і вступили в бій з переважаючими силами противника. Завдяки рішучим і грамотним діям командира, легендарні "кіборги" нанесли значні втрати бойовикам. Проте, сам Тарас Карпа отримав важкі поранення, несумісні з життям. 


Тривалий час капітан вважався зниклим безвісти. І лише 27 червня 2015 року Президент України нагородив командира орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня за особисті мужність і героїзм у захисті державного суверенітету України.

Попрощатись із Героєм сьогодні прийшли сотні спецпризначенців і небайдужих кіровоградців. Присутні не могли стримувати сліз. Навіть бойові побратими, загартовані війною, не могли стримуватись, говорячи про свого командира.

Після прощання траурна процесія вирушила до сектору почесних поховань Рівнянського кладовища. 

Андрій Вергуленко

05.06.2019 18:00
Єдиним обмеженням для втілення нaших прaгнень у мaйбутньому будуть нaші сьогоднішні сумніви. Дaвaйте рухaтись вперед із сильною тa невсипущою вірою. @Фрaнклін Рузвельд
23.05.2019 18:00
Віддaй людині крихітку себе. Зa це душa нaповнюється світлом.
22.05.2019 18:00
Веснa визнaчaється не стовпчиком в термометрі ... Веснa визнaчaється кольором небa...
21.05.2019 18:00
Рaдість – одне з нaйприємніших тa нaйбaжaніших відчуттів людини. У кожного з нaс є влaсні причини для рaдощів, тa й проявляються вони по-різному, aле спільним для всіх є головне – рaдіти й...
17.05.2019 18:00
Неймовірна краса у кропивницькому Дендропарку. Можна насолоджуватися вічність...