кіровоград, апеляційний, суд, вибрали, драний

В апеляційному суді замінили голову. В Кіровському районному – не захотіли виконувати вимоги закону

18.04.2014 | 11:12
2727

Учора в апеляційному суді  Кіровоградської області відбулися збори суддів,  на яких шляхом таємного голосування його головою обрано Валерія Драного, а його заступником – Станіслава Кіселика.

Ці вибори проведено відповідно до Закону України «Про відновлення довіри до судової  системи України», що набрав чинності 11  квітня цього року. У статті 2 Прикінцевих та перехідних положень цього акта вказано, що «з дня набрання чинності цим Законом вважаються такими, що звільнені з адміністративних посад, голови вищих спеціалізованих судів, їх заступники, голови апеляційних судів, їх заступники, голови місцевих судів та їх заступники».

На головну адміністративну посаду в апеляційному суді Кіровоградщини претендувало декілька його працівників, в тому числі Петро Ремез, Сергій Фомічов. Переміг Валерій Драний, суддя судової палати у кримінальних справах.

Драний починав працювати суддею у Ленінському районному суді Кіровограда у 1990 роках, у 2004-му Верховна Рада його обрала на цю посаду безстроково. У 2005 році Валерія Вікторовича перевели в Кіровський районний суд Кіровограда, потім призначили головою цієї установи. Після закінчення терміну, на який йому довіряли цю адмінпосаду, Драний перейшов до апеляційного суду. І от він – його голова. Нагадаємо, його попередник Володимир Мельник працював на цій посаді з осені 2009 року, а до того трудився у Солом’янському райсуді столиці (суддею, заступником голови). 

Також учора відбулися збори суддів в Кіровському райсуді Кіровограда. На них вирішено головою суду залишити Ірину Антипову. Ірина Леонідівна працює в цьому суді з березня 2013 року, коли її сюди із Солом'янського районного суду Києва своїм указом перевів тодішній президент Янукович. 

Нагадаємо, днями в Ленінському районному суді  Кіровограда відбулися збори суддів, на яких шляхом таємного голосування його новим головою обрано Володимира Кореняка, а його заступником – Інессу Черненко.

23.08.2019 18:00
"Найскладніше пoчати діяти, все інше залежить тільки від напoлегливoсті."@Амелія Ергарт.
23.08.2019 16:54
Тoп-3 найзатребуваніші прoфесії на Кірoвoградщині.Про статистику професій "Акулі" повідомили в обласному центрі зайнятості.Ситуація на ринку праці Кірoвoградськoї oбласті характеризується...
23.08.2019 16:19
У Кропивницькому рух тролейбусів №4 тa №10 буде тимчaсово змінений від сьогодні, 23 серпня Про це повідомили в міській раді, передає "Акула". У зв’язку з проведенням ремонтних робіт ...
23.08.2019 16:07
У Кропивницькому відкрили меморіaльну дошку борцю зa волю Укрaїни, ветерaну УПA Семену Сороці Про це повідомляють в міській раді, передає "Акула". Сьогодні, 23 серпня, у Кропивницькому...
23.08.2019 15:30
Вироком Ленінського рaйонного суду aдвокaтa, який нaмaгaвся підкупити керівникa одного із відділів поліції, визнaно винним у вчиненні корупційного злочину.Про це повідомляє "Акула" з посиланням ...