АКУЛА MEDIA
росія, Україна, крим, окупація, федералізація

Україна: "страшна" правда для росіян

10.04.2014 | 18:54
1886

Впевненість російських опонентів у абсолютно альтернативної реальності щодо того, що відбувається в Україні, зводить нанівець можливість будь-якого діалогу. Тобто впевненість у абсолютно помилковою зображенні того, чим сьогодні Україна живе і до чого прагнути. Порушені всі причинно-наслідкові зв'язки, а між подіями і фактами в мозаїку майстерно вплетено велику відверта брехня, яка дуже міцно все це цементує. Тому далі – про деякі реалії з життя сьогоднішньої України, які допоможуть почати розплутувати цей вузол оман.

Насамперед, щоб краще зрозуміти, куди Україна йде сьогодні, варто дізнатися про про причини подій, що відбулися протягом трьох зимових місяців на Майдані.

1. Зараз в Україні діє законний тимчасовий уряд, обраний відповідно до Конституції. Весь парламент залишився колишнім, в уряд на ключові позиції не прийшов ніхто новий, хто б не був відомий раніше, або не був у державних структурах до цього. Щодня приймаються закони для створення більш прозорої системи влади та протидії корупції. Зараз ми відновлюємо країну.

2. Законно і з дотриманням процедури були скасовані зміни до Конституції України, які для узурпації влади вніс Янукович з порушенням процедури. Цими змінами він наділив себе повноваженнями і владою, яких народ України йому не делегував. У підсумку Україна повернулася до конституції парламентсько-президентської республіки формату 2004 року, по якій і був обраний Янукович. До слова, чергові вибори президента по ній повинні були проходити в березні 2014 року.

3. Україна чекає на президентські виборів, які пройдуть наприкінці травня, та люстрації. До кінця року чекаємо також на нові парламентські вибори. Результатом цього стане поява нових парламенту і уряду.

4. Питання про федералізацію в Україні не актуальне. Це нездорові для України поради з боку Російської Федерації, що інакше, ніж шантаж, не сприймаються. Їх метою є поділ України на незалежні регіони, щоб була подальша можливість їх захоплювати за кримським сценарієм.

5. У східних регіонах для дестабілізації обстановки і зриву президентських виборів періодично проходять проплачені колабораціоністські провокаційні акції з триколорами. Вони організовані засланими диверсантами і спеціально підготовленими провокаторами. В останні тижні Служба Безпеки України майже щодня затримує таких диверсантів, причому часто у них знаходять зброю та інструкції з організації масових заворушень. Звичайно, у таких людей немає українського громадянства. Вся інформація про це є в публічному доступі. На жаль, подібні провокації ми, швидше за все, будемо спостерігати до самих президентських виборів.

Нещодавно прийнятий більш жорсткий закон, який передбачає кримінальну відповідальність і серйозні терміни ув’язнення за «умисні дії, вчинені з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, а також за публічні заклики чи розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій». За шпигунство також посилили покарання.

6. Питання по «Правому сектору» закрите. Ні в парламенті, ні в уряді, ні у виконавчих органах – ніде немає представників цієї політичної сили. Вони навіть здали зброю. Насправді, найбільше занепокоєння викликав не «Правий сектор», а відверті бандити, зібрані у свій час Партією регіонів для протистояння Майдану і організації заворушень, які вже після революції, прикриваючись іменами «Правого сектора і Самооборони Майдану, займалися мародерством і здирництвом. Таких вже повиловлювати.

7. В Україні немає передумов або навіть натяку на громадянську війну. Дуже дивує, коли в риториці російських опонентів з'являються висловлювання про громадянську війну в Україні і що брат на брата руку піднімає. Жителі України не збираються воювати один з одним. Більше того, люди ще більше об'єднуються заради захисту суверенітету країни. Більшість жителів Донбасу, Донецька, Луганська, Харкова хочуть жити в єдиній Україні.

8. В Україні все спокійно. На вулицях повний порядок, за винятком рідкісних точкових проросійських колабораціоністських провокацій у великих містах на сході України. В Україні проходять всі заплановані соціальні заходи, працюють заклади, проходять концерти, футбольні матчі, тиждень моди. Люди мирно повернулися до своїх справ.

9. Ми вже бачимо безліч позитивних змін в наших буднях. З вулиць зникли кортежі державних діячів і пов'язані з ними багатогодинні пробки, уряд перейшов у режим жорсткої економії, держоргани відмовилося від службового транспорту, прем'єр-міністр літає за кордон регулярними рейсами і зупиняється в посольстві, а не в дорогущих готелях. До цього всього ДАІ на дорогах у прагненні підняти імідж співробітників на європейський рівень поводиться дуже чемно і культурно. У мережі Facebook на сторінці міністра внутрішніх справ можна побачити періодичні звіти про виконану роботу і плани. Уряд почав прислухатися до думки народу, звітувати та проводити зустрічі з провідними фахівцями. Такої відкритості влади в Україні ще ніколи не було.


10. Київ не зруйнований і не спалений. Музеї та консерваторії цілі. Площу перед стадіоном Динамо на вулиці Грушевського вже відновлюють. Єдиним серйозним наслідком для архітектури Києва стало спалене будівлю профспілок на Майдані, яке, до слова, спалили бійці «Беркуту». Майдан сьогодні перетворився на місце сили пам'яті про загиблих. Майдан – це невеликий п'ятачок в центрі Києва. Весь Київ такий же гарний, як і до революції .

11. Незважаючи на російську агресію щодо України, громадяни РФ можуть себе почувати зовсім безпечно і спокійно в будь-якому регіоні України . Звичайно, це якщо вони не закликають до сепаратизму, не ходять зі зброєю, не ведуть себе відверто по-хамськи або нешанобливо до українських цінностей. Ніхто не утискає російськомовних, ніхто не «займається полюванням на відьом». Пів України розмовляє російською мовою.

12. Проте Путін домігся все зростаючого роздратування українців по відношенню до Російської Федерації. Це не наш вибір, але це природна реакція на окупацію Криму й ті потоки злоби, агресії і повну неповагу до України, яке ми бачимо з боку РФ. Ми змушені захищати себе від агресора. Тут нарешті заборонили пропагандистські російські телеканали, які транслюють суцільну брехню про стан справ в Україні. У нас бойкотують продукцію російського виробництва, щоб жодної копійки не йшло до бюджету РФ для оплати військових, які вторглися на територію нашої Батьківщини. Це, звичайно, дрібниця, але для нас це важливо. Підприємці відмовляються від російських інвестицій, фахівці відмовляються їхати працювати в РФ, коли отримують подібні пропозиції. Періодично чутно про розірвання співпраці в різних сферах бізнесу. Це не політика уряду України . Це особистий вибір кожного українця.

Варто зрозуміти, що ми сприймаємо те, що відбувається в Криму і на сході України, як удар ножем у спину від нібито «братнього» ​​сусіда , який заліз до нас в город в момент найбільшої вразливості, поки ми виносили сміття з дому.

13. Україна вже підписала угоду про асоціацію з Європейським Союзом. Україна буде розвиватися, вибудовуючи європейське демократичне суспільство, приводячи своє законодавство і стандарти в порядок, щоб відповідати європейському рівню розвитку і якості життя. Однак, про вступ до ЄС розмова не йде. Як мінімум Україна ще не готова.

В Україні завжди вважали, що правильним буде співпрацювати як з Європою, так і з Російською Федерацією. Однак, політика Путіна, який змусив Україну обирати «або-або», ставить під питання подальший розвиток російського вектора інтересів України.

14. Ми готові боротися за свободу України і розуміємо, що жертв може бути багато. Українці вже пройшли психологічний бар'єр. Ми вже отримали перших українських офіцерів, убитих російськими солдатами. Ми вже переросли страх і готові воювати насмерть. Для нас це справа честі. Для багатьох молодих людей вивчення військової справи в останні місяці стало розвагою. Ми хочемо миру , але готуємося до війни!

15. Чоловіче населення України готове встати в стрій, якщо відбудеться вторгнення російських військ на територію континентальної України. І таких знайдеться мінімум пару мільйонів чоловік. Не варто думати, що російська армія, якою б вона численною не була, зможе легко і безболісно, як у Криму, отримати хоча б частину східних регіонів України. На кожного російського солдата, навіть якщо всі до єдиного будуть кинуті на захоплення України, доведеться мінімум по п'ять дуже роздратованих і лютих «бандерівців», які діятимуть партизанськими методами на своїй землі, захищаючи свою свободу честь, у яких не здригнеться рука вбити будь-якого збройного агресора, який зазіхає на його будинок. Свобода і незалежність для українців – імператив.

Варто нарешті зрозуміти, що під яким би приводом не подавалася в Російській Федерації необхідність агресії відносно України, яку б альтернативну реальність не вигадували російські ЗМІ із закликами захищати когось в Україні, яку б брехня не розповідали про тотальне беззаконня, в Україні все в порядку. Як ніколи народ виступає єдиною нацією, у нас відродилася самоідентифікація, гордість за свою країну і повагу до українського коріння. Ми самі розберемося з корупцією, нашим тимчасовим урядом, і всім тим, що відбувається в Україні, пише Михайло Бабич у блозі «Эха Москвы».

Залишити України у спокої і не заважати наводити порядок у своєму домі – це найкраще, що Російська Федерація може зробити сьогодні. Ми готові прислухатися до дружніх порад і будемо раді посильної економічній допомозі, спрямованій на створення демократичного суспільства, підтримку демократичних цінностей і стабілізацію економічного становища. Але відвертий політичний і економічний шантаж, а також будь-які спроби вплинути на нас силовими методами проти нашої волі, призведуть тільки до того, що ми на багато десятиліть залишимося справжніми ворогами.

Ви дійсно цього хочете?


20.08.2018 10:00
У Кропивницькому йде плановий ремонт доріг. Про це під час апаратної наради повідомив секретар міської Ради Андрій Табалова, передає кореспондент "Акули". У Кропивницькому запланований...
20.06.2018 11:30
Президент України Петрo Пoрoшенкo підписав Закoн України "Прo внесення змін дo деяких закoнів України щoдo удoскoналення oкремих питань прoхoдження грoмадянами військoвoї служби". Прo це...
08.06.2018 12:00
"Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського" набув керівника у особі виконуючого обов'язки директора закладу Анатолія Литвина. Про це повідомляє кореспондент «Акули». ...
08.06.2018 11:30
Сьогодні, 8 червня, на пленарному засіданні сесії Кіровоградської обласної ради стало відомо, що депутат обласної ради від "Опозиційного блоку" Вартан Абрамян може достроково припинити власні ...
08.06.2018 11:00
На один з округів на Кіровоградщині у 2017 році було виділено в десять разів більше коштів субвенцій. Такі результати дослідження виділення субвенцій з державного бюджету в одномандатних округах...