АКУЛА MEDIA
Україна, новини, події дня, головне

Україна і світ: головні події дня. 28 квітня

28.04.2014 | 19:00
321

1. США перекинули до Європи три бомбардувальники В2 Stealth на випадок вторгнення Росії в Україну.

2. В.о. президента України Олександр Турчинов підписав закон "Про забезпечення прав та свобод громадян на тимчасово окупованій території України". За цим законом тимчасово окупована територія визнається невід'ємною частиною України і на неї розповсюджується дія Конституції нашої держави. Окупованими визнано АРК Крим, а також повітряний і водний простір в межах півострова.

3. Озброєні терористи захопили міськвідділ міліції та мерію в Краматорську. 

4. Швейцарія ініціювала скликання засідання ОБСЄ у зв'язку з ситуацією в Україні.

5. СБУ встановила особу керівника диверсійних груп. Ним виявився полковник ГРУ ЗС РФ Ігор Всеволодович Гіркін, прописаний у Москві.

6. СБУ затримала заступника самопроголошеного мера Слов'янська, який зізнався, що після зустрічі з людьми Гіркіна, віз йому в Україну 19 000 доларів.

7. На мера Харкова Генадія Кернеса вчинено замах. Під час велопрогулянки політику в спину вистрілив снайпер. Наразі стан міського голови тяжкий. Куля пробила легені та печінку.

8. На українському кордоні збільшилась кількість провокацій з боку Росії. В основному, це вторгнення російської авіації в повітряний простір нашої держави.

9. Віце-президент Єврокомісії підписав меморандум про виділення Україні 1 мільярду євро фінансової допомоги.

10. Україна почала готувати позов проти Росії до Стокгольмського суду через неприйнятну ціну на газ. Український уряд вважає, що ціна має бути 268 доларів за 1000 кубів, тобто такою, якою вона була на початку 2014-го року.

11. Україна та Словаччина підписали меморандум про реверсні поставки газу. Він передбачає поставки до 8 млрд кубометрів на рік.

12. США ввели нові санкції проти 7 посадових осіб, двоє з яких – із близького оточення Володимира Путіна, а також проти 17 компаній. 

13. ЄС також розширив список санкцій на 15 осіб. Їх рахунки будуть заморожені, а в'їзд до країн ЄС – закритий. 

 

20.08.2018 10:00
У Кропивницькому йде плановий ремонт доріг. Про це під час апаратної наради повідомив секретар міської Ради Андрій Табалова, передає кореспондент "Акули". У Кропивницькому запланований...
20.06.2018 11:30
Президент України Петрo Пoрoшенкo підписав Закoн України "Прo внесення змін дo деяких закoнів України щoдo удoскoналення oкремих питань прoхoдження грoмадянами військoвoї служби". Прo це...
08.06.2018 12:00
"Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського" набув керівника у особі виконуючого обов'язки директора закладу Анатолія Литвина. Про це повідомляє кореспондент «Акули». ...
08.06.2018 11:30
Сьогодні, 8 червня, на пленарному засіданні сесії Кіровоградської обласної ради стало відомо, що депутат обласної ради від "Опозиційного блоку" Вартан Абрамян може достроково припинити власні ...
08.06.2018 11:00
На один з округів на Кіровоградщині у 2017 році було виділено в десять разів більше коштів субвенцій. Такі результати дослідження виділення субвенцій з державного бюджету в одномандатних округах...