Кропивницький, пологовий будинок, харчування, охорона здоров'я

У Кропивницькому перевіряли як годують матусь у пологовому

12.09.2019 | 10:31
120

Мiська влада Кропивницького продовжує тримати на контролi якiсть харчування пацiєнтiв закладiв охорони здоров’я мiста.

У середу, 11 вересня, iнспекцiйну поїздку  до пологового будинку №1 здiйснила заступниця мiського голови Наталiя Дзюба спiльно iз начальницею управлiння охорони здоров’я мiської ради Оксаною Макарук, передає "Акула".

Посадовцi  зустрiлися iз керiвництвом та медичним персоналом закладу.

За словами головного лiкаря пологового будинку Людмили Романiв на харчування пацiєнтiв у закладi передбачено 22 гривнi на день.

 - Для забезпечення якiсного харчування ми залучаємо додатковi кошти, благодiйнi внески, спонсорську допомогу. Щодня у нас в меню є м’ясо, сосиски, яйця, риба. Меню досить рiзноманiтне. Готуємо вареники з картоплею, сиром. Ми навiть печемо випiчку, - вiдзначила Людмила Романiв. - Зараз закуповуємо овочi, домовляємося з фермерами, укладаємо договори на постачання харчових продуктiв. Картоплю плануємо придбати у Вiнницький областi по чотири гривнi за кiлограм, це досить вигiдна  цiна. Вся продукцiя має вiдповiдну сертифiкацiю.


Наталiя Дзюба та Оксана Макарук оглянули їдальню, примiщення для додаткового харчування пацiєнтiв. Як пояснила головний лiкар, сюди можуть прийти  пацiєнтi, їхнi родичi, працiвники закладу та замовити собi, як у кафе, свiжi й гарячi страви.

Крiм цього, посадовцi перевiрили гарячий цех, примiщення для первинної обробки овочiв, кондитерський цех. Тут працюють iз сучасною кулiнарною технiкою: тiстомiсом, шафою для випiкання. У харчоблоцi встановленi фiльтри для очистки води. Замiна картриджiв проводиться один раз на три мiсяцi.

Харчування в медичному закладi триразове. У меню на снiданок: гречана каша, варене яйце, чай, на обiд — суп вермiшелевий, каша ячна, риба жарена, на вечерю — каша геркулесова, чай.

  - Пологовий будинок № 1 це приклад правильного менеджменту, залучення коштiв та  ефективної органiзацiї харчування пацiєнтiв. А про високу якiсть харчування в медичному закладi найкраще говорить повна вiдсутнiсть скарг вiд пацiєнтiв, - наголосила Оксана Макарук.


22.09.2019 10:53
У Кропивницькому з нагоди Дня міста традиційно виготовили святковий пиріг, яким пригощали містян.Цього року вага пирога склала 265 кілограмів, стільки років виповнилося місту з дня його заснування,...
22.09.2019 09:30
У День міста в Кропивницькому провели ювілейне всілля.Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав очльник юстиції області Вадим Гуцул, інформує "Акула".Ювілейне весілля відсвяткувало подружжя Віталія ...
21.09.2019 21:13
Сьогодні, 21 вересня, Кропивницький святкує свій 265-й день народження.Насичений день подіями, виступами, емоціями... На завершення святкого дня виступ співака зі світовим ім'ям. DAN BALAN на...
21.09.2019 11:20
Сьогодні близько 4 ранку у селі Зенигородка на Олександрійщині автомобіль «Volkswagen» влетів у будівлю.Про це повідомляє прес-служба Управління ДСНС області, інформує "Акула".Внаслідок отриманих...
21.09.2019 10:20
У Кропивницькому розпочались урочистості до 265-річчя міста.На площі перед міською радою зібрались посадовці, депутати, творчі колективи та гості свята, повідомляє "Акула".