АКУЛА MEDIA
17 грудня, у приміщені ЗОШ №10 депутатка міської ради міста Кропивницького від БПП «Солідарність» Валентина Яремчук звітувала перед місцевими жителями за рік своєї депутатської роботи.

У Кропивницькому депутат Валентина Яремчук прозвітувала перед виборцями (ФОТО)

18.12.2017 | 11:00
671

17 грудня, у приміщені ЗОШ №10 депутатка міської ради міста Кропивницького від БПП «Солідарність» Валентина Яремчук звітувала перед місцевими жителями за рік своєї депутатської роботи.

Зауважимо, що крім мешканців селища Нового послухати річний звіт завітав і народний депутат України від БПП «Солідарність» Костянтин Яриніч.

Спілкуючись з представниками громади селища, Валентина Яремчук доповіла про здобутки та складнощі, з якими стикнулась під час своєї роботи. Зокрема, серед позитивних зрушень у житті громади селища  Валентина Яремчук назвала налагодження стабільного транспортного зв’язку з Кропивницьким. Так, на початку року перевізниками обговорювалось питання про підвищення тарифу на проїзд до 6 гривень. Проте, завдяки депутатській роботі  та налагодженню діалогу з міською владою вдалося залишити вартість проїзду  сталою.

«Я надзвичайно рада, що ми змогли унеможливити підвищення тарифу на проїзд і залишили його на рівні загальноміського»,- зазначила Валентина Яремчук.

Однією з найгостріших проблем для життєдіяльності селища стала проблема зі збалансованим водопостачанням. Зазначимо, що Валентина Яремчук висловила свою позицію щодо налагодження якісного для жителів  селища постачання води.

«Я переконана, що вирішити проблему з  водопостачанням та водовідведенням може модернізація обладнання та потенційне буріння нових свердловин для селища Нового»,-  наголосила депутатка.

Під час звіту відзначено й роботи з ремонту в навчальних закладах селища. Зокрема, були виділені кошти на ремонт санітарного вузла в ЗОШ №10.  Валентина Яремчук запевнила присутніх, що і  надалі  у своїй  депутатський роботі відстоюватиме  інтереси освітніх закладів селища Нового.

Депутатка подякувала місцевим жителям за їх активність у розробці проектів для голосування за Громадський бюджет міста Кропивницький.

«Я хочу подякувати всім активним громадянам, котрі розробляли та  голосували за проекти в Громадському бюджеті, я впевнена, що при їх втіленні селище стане кращим»,- додала Валентина Яремчук.


Крім Громадського бюджету, депутатка відзначила готовність місцевих жителів у налагодженні  діалогу з представниками влади. Зокрема, мешканці селища активно спілкуються з депутатом через соціальні мережі та під час особистого прийому.

Присутній під час звіту народний депутат Костянтин Яриніч назвав Валентину Яремчук однією з найактивніших депутатів у міській раді загалом.

«Вам пощастило з депутатом, Валентина Яремчук, одна з найактивніших серед своїх колег. Постійно підіймає проблемні питання  на сесіях та комісіях. Прекрасно, коли депутат має  власну думку і  може її відстояти»,- наголосив Костянтин Яриніч.

Після  звіту депутата,  місцеві жителі мали змогу задати питання, що їх хвилюють. Зокрема, проблема  постачання води та  її якість і надалі є важливою. Валентина Яремчук запевнила, що це  складне питання, проте його  можна вирішити, і  у своїй діяльності депутатка відстоюватиме позицію щодо модернізації системи водопостачання селища. 

«Хочу вас запевнити, що в подальшій своїй діяльності і надалі намагатимусь приділяти максимум уваги найскладнішим проблемам сьогодення, втілювати в життя поставлені переді мною завдання, прислухатися до побажань виборців та прикладу всіх зусиль до їх вирішення.

 І ще раз підкреслюю, що лише спільними зусиллями ми зможемо побороти всі труднощі за для покращення життя громади!»,- наголосила Валентина Яремчук.


16.07.2018 14:30
Чоловік, який мaє судимість зa крaдіжки, розбої, грaбежі тa хулігaнство, обікрaв дитину в Олексaндрії. Про це інформує Моя Олексaндрія, передaє "Aкулa". Згідно з мaтеріaлaми спрaви, в січні...
16.07.2018 14:00
Вертoліт Мі-2 здійснив аварійне приземлення в Бoбрoвицькoму райoні після тoгo, як під час oбрoбки пoлів гвинтoм зачепив лінію електрoпередач. Без електрoенергії залишилoся 5 сіл. Прo це пoвідoмляє ...
16.07.2018 13:31
14-гo липня, твoрче пoдружжя Микoли та Лариси Oнул, пoдарувалo змoгу гoстям Дендрoпарку відчути запал душі, під улюблені хіти та шалені ритми унікальнo драйвoвoї музики. Прo це "Акулі"...
16.07.2018 13:03
15 липня близько 10-ї години до полiцiї звернулась мати 2-рiчної дiвчинки з проханням знайти її доньку. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Кіровоградської області, передає «Акула». ...
16.07.2018 12:00
Нa Кіровогрaдщині поліція припинилa злочинну діяльність групи осіб, що збувaли нaркотики тa "психотропи". Про це інформує упрaвління протидії нaркозлочинності поліції Кіровогрaдської облaсті, ...