АКУЛА MEDIA
17 грудня, у приміщені ЗОШ №10 депутатка міської ради міста Кропивницького від БПП «Солідарність» Валентина Яремчук звітувала перед місцевими жителями за рік своєї депутатської роботи.

У Кропивницькому депутат Валентина Яремчук прозвітувала перед виборцями (ФОТО)

18.12.2017 | 11:00
742

17 грудня, у приміщені ЗОШ №10 депутатка міської ради міста Кропивницького від БПП «Солідарність» Валентина Яремчук звітувала перед місцевими жителями за рік своєї депутатської роботи.

Зауважимо, що крім мешканців селища Нового послухати річний звіт завітав і народний депутат України від БПП «Солідарність» Костянтин Яриніч.

Спілкуючись з представниками громади селища, Валентина Яремчук доповіла про здобутки та складнощі, з якими стикнулась під час своєї роботи. Зокрема, серед позитивних зрушень у житті громади селища  Валентина Яремчук назвала налагодження стабільного транспортного зв’язку з Кропивницьким. Так, на початку року перевізниками обговорювалось питання про підвищення тарифу на проїзд до 6 гривень. Проте, завдяки депутатській роботі  та налагодженню діалогу з міською владою вдалося залишити вартість проїзду  сталою.

«Я надзвичайно рада, що ми змогли унеможливити підвищення тарифу на проїзд і залишили його на рівні загальноміського»,- зазначила Валентина Яремчук.

Однією з найгостріших проблем для життєдіяльності селища стала проблема зі збалансованим водопостачанням. Зазначимо, що Валентина Яремчук висловила свою позицію щодо налагодження якісного для жителів  селища постачання води.

«Я переконана, що вирішити проблему з  водопостачанням та водовідведенням може модернізація обладнання та потенційне буріння нових свердловин для селища Нового»,-  наголосила депутатка.

Під час звіту відзначено й роботи з ремонту в навчальних закладах селища. Зокрема, були виділені кошти на ремонт санітарного вузла в ЗОШ №10.  Валентина Яремчук запевнила присутніх, що і  надалі  у своїй  депутатський роботі відстоюватиме  інтереси освітніх закладів селища Нового.

Депутатка подякувала місцевим жителям за їх активність у розробці проектів для голосування за Громадський бюджет міста Кропивницький.

«Я хочу подякувати всім активним громадянам, котрі розробляли та  голосували за проекти в Громадському бюджеті, я впевнена, що при їх втіленні селище стане кращим»,- додала Валентина Яремчук.


Крім Громадського бюджету, депутатка відзначила готовність місцевих жителів у налагодженні  діалогу з представниками влади. Зокрема, мешканці селища активно спілкуються з депутатом через соціальні мережі та під час особистого прийому.

Присутній під час звіту народний депутат Костянтин Яриніч назвав Валентину Яремчук однією з найактивніших депутатів у міській раді загалом.

«Вам пощастило з депутатом, Валентина Яремчук, одна з найактивніших серед своїх колег. Постійно підіймає проблемні питання  на сесіях та комісіях. Прекрасно, коли депутат має  власну думку і  може її відстояти»,- наголосив Костянтин Яриніч.

Після  звіту депутата,  місцеві жителі мали змогу задати питання, що їх хвилюють. Зокрема, проблема  постачання води та  її якість і надалі є важливою. Валентина Яремчук запевнила, що це  складне питання, проте його  можна вирішити, і  у своїй діяльності депутатка відстоюватиме позицію щодо модернізації системи водопостачання селища. 

«Хочу вас запевнити, що в подальшій своїй діяльності і надалі намагатимусь приділяти максимум уваги найскладнішим проблемам сьогодення, втілювати в життя поставлені переді мною завдання, прислухатися до побажань виборців та прикладу всіх зусиль до їх вирішення.

 І ще раз підкреслюю, що лише спільними зусиллями ми зможемо побороти всі труднощі за для покращення життя громади!»,- наголосила Валентина Яремчук.


19.10.2018 12:01
Школяр з Приютівської ОТГ здобув призове місце у змaгaннях "Зaхисник Кіровогрaдщини".Про це інформують "Олександрійські новини", передає "Акула". Десятиклaсник Користівській зaгaльноосвітній школі...
19.10.2018 11:30
Вчора, 18 жовтня, міський головa Кропивницького Aндрій Рaйкович тa нaчaльник упрaвління освіти міської рaди Лaрисa Костенко проінспектувaли дитячі сaдочки ДНЗ №62 і №68, щоб перевірити...
19.10.2018 11:00
Понaд 1 мільярд гривень ПДФО нaдійшло від плaтників Кропивницької ОДПІ.Про це інформує прес-служба Кропивницької ОДПІ, передає "Акула". Як і зaвжди одним із основних джерел нaдходжень до бюджету є ...
19.10.2018 10:30
У Кропивницькому бaтько з сином нaзбирaли нa подвір'ї десятки тон сміття.Про це йдеться в сюжеті ТСН, передає "Акула". Зa сім років нa своєму подвір’ї десятки тонн відходів. Коли весь цей мотлох ...
19.10.2018 10:00
Прокурaтурa зобов’язaлa фермерa повернути до держaвної влaсності сaмовільно зaйнятті землі вaртістю 20 мільйонів гривень.Про це інформує прес-служба прокуратури області, передає "Акула". ...