Кіровоград, бібліотека Гайдара, заходи, анонс

У Кіровограді відбудуться козацькі забави «Ми нащадки козаків»

14.10.2013 | 14:42
637

Запрошуємо всіх бажаючих завітати до обласної бібліотеки для дітей ім. А.П.Гайдара і взяти участь у заходах, які пройдуть в закладі протягом тижня.

14 жовтня вся Україна святкуватиме національне свято покровительки всього козацького - свято Пресвятої Покрови. З цього приводу о 14 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудуться козацькі забави «Ми нащадки козаків». Це яскраве дійство поверне всіх учасників назад в історію. Діти дізнаються як жили, воювали козаки, чим займались у вільний час, спробують свої сили у спортивних конкурсах, під час яких, зможуть продемонструвати свою відвагу, спритність та мужність – якості, що притаманні справжнім козакам.

17 жовтня о 12 годині у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться перегляд електронної презентації до 90 річниці від дня народження українського поета Григорія Пилиповича Бойка з циклу «Видатні українські письменники - малечі».

З 17 жовтня у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам діятиме книжкова виставка присвячена 215-тій річниці з часу виходу «Енеїди» І.П. Котляревського: «Вершинний твір українського бароко».

Запрошуємо відвідати виставку школярів, вчителів-словесників, студентів філологічного факультету та усіх небайдужих до українського красного письменства.

У відділі дитячого та сімейного читання працює сімейний ігровий майданчик «Майстерня дружби та позитивного настрою» спільно з Сімейним Монтессорі центром «Ладушки». Діти та їхні батьки дуже гарно проводять свій вільний час: грають в розвиваючі ігри, читають книги та журнали.

Працівники бібліотеки запрошують всіх бажаючих відвідати відділ кожної неділі з 12 до 15 години. Гарний настрій, живе спілкування, порозуміння та єднання вашої родини гарантовано.

ОДБ ім. А.П.Гайдара

24.05.2019 18:00
Помітив, що для того, щоб зробити людину щaсливою, не потрібні якісь величезні простори. Досить включити фaнтaзію і облaштувaти той мінімум, який вже є, щоб відчувaти себе крaще.
24.05.2019 17:30
Автотраса Е50 на відстані 7 кілометрів на північний схід від міста Кропивницького (Знам’янський напрям) елегантно вигинається у формі літери «С» , а прямо на північ від неї повертає територіальний ...
24.05.2019 17:00
У сaдочкaх Кропивницького відкритими є близько 10 вaкaнсій.Про це "Акулі" повідомили в обласному центрі зайнятості. Зa інформaцією облaсного центру зaйнятості, у дошкільних нaвчaльних зaклaдaх...
24.05.2019 16:52
Засновник групи компаній "ГрадОлія" звинувачує митницю в корупційних схемах та у незаконному затриманні контейнерів.Про це йдеться у відеозверненні Станіслава Таршина, передає "Акула"."Мій бізнес ...
24.05.2019 16:30
В обласному центрі, в новобудові по вулиці Жaдовa святкувaтимуть новосілля 39 родин, що перебувaють у черзі нa квaртиру Про це повідомляють в міській раді Кропивницького, передає "Акула". ...