16 серпня і 4 жовтня — Всесвітній день бездомних тварин і Міжнародний день захисту тварин. У ці дні зоозахисники проводять різні акції та традиційні благодійні заходи. Не залишилася осторонь і Кіровоградська міська організація захисту тварин БІМ.
Цього разу волонтери розмістились на площі Кірова, де саме і проводять розпродаж різних сувенірів, іграшок та робіт ручної роботи.
Кошти, зібрані на заході, будуть направлені на лікування та стерилізацію бездомних тварин, якими опікуються волонтери. Вони запрошують усіх небайдужих городян приєднуватись до організації і робити разом добру справу!
Кореспонденти медіа порталу «Акула» дізнавалися подробиці акції. А про що саме, ви можете подивитися у відео-інтерв’ю з головою КГОЗТ «БІМ» Тетяною Кучерявою.