Кропивницький, трійня, народження малят, дітки, хлопчики і дівчинка

Трійню, яка народилася у Кропивницькому відпустять додому за два тижні, коли малюки наберуть вагу (ВІДЕО)

11.01.2020 | 12:00
1120

Матвій, Степан і Софійка - так назвали трійню, що народилась у Кропивницькому напередодні вранці, 9 січня.

Про це розповіла мама малят Тетяна Коваль, передає "Акула".

Протягом вагітності мама трійні перебувала у перинатальному центрі на збереженні. Діти народилися шляхом кесаревого розтину - розповіла завідуюча акушерським відділенням № 2 обласного перинатального центру Валентина Сорочан.

Тато Сергій не відходить від дітей другу добу.

Мама Тетяна лежить після операції. Каже – новина про те, що вагітна трійнею, спочатку її злякала:

"Був переляк– що далі? Я знала, що я вагітна до неділі сьомої-восьмої, але не знала, що трійня. Потім потрапила у лікарню і взнала. Полежала тиждень на зберіганні, і потім мене поклали в перинатальний центр. Тут я вже півроку лежу".

Сергій розповідає, як дізнався про вагітність дружини:

"УЗО зробили, кажуть – у вас трійня. Я трохи в шоці, думаю, може щось там не правильно. Потом здобили повторно, з'ясувалось, що правда".

Тато розповідає про дітей:

"Софійка – "бубочка" наша маленька. Це дочечка. Це два сини – Матвійко і Степанчик. Матвій і Степан разом народились, у 8.59, а Софійка в 9.00, але вона найважча – два з половиною кілограми. Матвій у нас кіло дев'ятсот, Степан – два кіла триста п'ятдесят народився. Вони різні. Матвій і Степан схожі між собою, а Софійка відрізняється".


Батько говорить – після поповнення у родині вдома буде тісно:

"Я і моя дружина, і наш старший син Богдан живемо у двокімнатній квартирі, переїдемо туди ось ще з трьома нашими діточками".

Протягом вагітності Тетяна Коваль була під наглядом лікарів – каже завідуюча другим акушерським відділенням перинатального центру Валентина Сорочан.

"Діагноз – трійня – це вже на межі патології – мається на увазі, загроза переривання вагітності. Тетянка лежала у нас з раннього терміну, вона потрапила до нас із загрозою переривання, і ми її вже вели до пологів - терапія, режим, вона терпляче все виконувала. Останні три тижні для неї були найважчими. Зрозумійте – коли одна дитина, великий живіт жінці заважає, фізичне навантаження, а тут троє".

Каже - мама з новонародженими перебуватимуть у перинатальному центрі до двох тижнів. Додому їх відпустять, коли малюки наберуть вагу.

Подробиці на Суспільному:


21.02.2020 17:00
Вісім тисяч на oдні пoлoги виділятимуть з державнoгo бюджету після 1 квітня 2020 рoку. Про це рoзпoвіла гoлoвна лікарка пологового будинку у Кропивницькому Людмила Рoманів, передає...
21.02.2020 16:29
Сьoгoдні, 21 лютого, близькo 15-ї гoдини, у місті Крoпивницькoму на вулиці Велика Перспективна сталася аварія.Про це інформує прес-служба патрульної поліції області, передає "Акула".Вoдій, керуючи...
21.02.2020 16:00
У Крoпивницькoму працівники кoмунальнoгo підприємства "Універсал-2005" рoзрили теритoрію мемoріальнoгo кoмплексу "Фoртечні вали" і викинули сміття. Прo це рoзпoвів начальник спецінспекції...
21.02.2020 15:32
Пoліцейські затримали жителя іншoї oбласті за підoзрoю у вчиненні рoзбійнoгo нападу на Кірoвoградщині.Про це "Акулі" повідомили в прес-службі ГУНП області. Дo Петрівськoгo відділення пoліції...
21.02.2020 15:00
Зарплатня міськoгo гoлoви Крoпивницькoгo Андрія Райкoвича прoдoвжує дoпoмагати людям Про це поінформувала прес-служба міської ради, передає "Акула". Щoмісяця міський гoлoва Крoпивницькoгo...