Кропивницький, трійня, народження малят, дітки, хлопчики і дівчинка

Трійню, яка народилася у Кропивницькому відпустять додому за два тижні, коли малюки наберуть вагу (ВІДЕО)

11.01.2020 | 12:00
1672

Матвій, Степан і Софійка - так назвали трійню, що народилась у Кропивницькому напередодні вранці, 9 січня.

Про це розповіла мама малят Тетяна Коваль, передає "Акула".

Протягом вагітності мама трійні перебувала у перинатальному центрі на збереженні. Діти народилися шляхом кесаревого розтину - розповіла завідуюча акушерським відділенням № 2 обласного перинатального центру Валентина Сорочан.

Тато Сергій не відходить від дітей другу добу.

Мама Тетяна лежить після операції. Каже – новина про те, що вагітна трійнею, спочатку її злякала:

"Був переляк– що далі? Я знала, що я вагітна до неділі сьомої-восьмої, але не знала, що трійня. Потім потрапила у лікарню і взнала. Полежала тиждень на зберіганні, і потім мене поклали в перинатальний центр. Тут я вже півроку лежу".

Сергій розповідає, як дізнався про вагітність дружини:

"УЗО зробили, кажуть – у вас трійня. Я трохи в шоці, думаю, може щось там не правильно. Потом здобили повторно, з'ясувалось, що правда".

Тато розповідає про дітей:

"Софійка – "бубочка" наша маленька. Це дочечка. Це два сини – Матвійко і Степанчик. Матвій і Степан разом народились, у 8.59, а Софійка в 9.00, але вона найважча – два з половиною кілограми. Матвій у нас кіло дев'ятсот, Степан – два кіла триста п'ятдесят народився. Вони різні. Матвій і Степан схожі між собою, а Софійка відрізняється".


Батько говорить – після поповнення у родині вдома буде тісно:

"Я і моя дружина, і наш старший син Богдан живемо у двокімнатній квартирі, переїдемо туди ось ще з трьома нашими діточками".

Протягом вагітності Тетяна Коваль була під наглядом лікарів – каже завідуюча другим акушерським відділенням перинатального центру Валентина Сорочан.

"Діагноз – трійня – це вже на межі патології – мається на увазі, загроза переривання вагітності. Тетянка лежала у нас з раннього терміну, вона потрапила до нас із загрозою переривання, і ми її вже вели до пологів - терапія, режим, вона терпляче все виконувала. Останні три тижні для неї були найважчими. Зрозумійте – коли одна дитина, великий живіт жінці заважає, фізичне навантаження, а тут троє".

Каже - мама з новонародженими перебуватимуть у перинатальному центрі до двох тижнів. Додому їх відпустять, коли малюки наберуть вагу.

Подробиці на Суспільному:


22.09.2020 17:18
26 вересня у Кропивницькому відбудеться благодійний концерт.Про це "Акулі" повідомили в пресслужбі парку.Благодійний концерт "Тепло осені" відбудеться у Дендропарку. Усі зібрані кошти будуть...
22.09.2020 17:18
Сапери У ДСНС в oбласті знищили прoтитанкoву міну часів Другoї світoвoї війни, виявлену в Крoпивницькoму.Про це "Акулі" повідомили в пресслужбі У ДСНС області. 22 вересня сапери групи...
22.09.2020 16:38
Дільничний із Кірoвoградщини став призерoм чемпіoнату з грепплінгу.Про це "Акулі" повідомили в пресслужбі поліції області. У фіналі Кубку України 2020 з панкратіoну та грепплінгу серед...
22.09.2020 16:01
У Крoпивницькoму привітали ветеранів партизанськoгo руху Другoї світoвoї Про це йдеться на сайті міської ради, передає "Акула". Сьoгoдні, 22 вересня, тимчасoвo викoнуючий oбoв’язки ...
22.09.2020 15:32
В обласному центрі водій порушив правила маневрування, що призвело до ДТП.Про це повідомили в пресслужбі патрульної поліції області, передає "Акула". Сьoгoдні, 22 вересня, близькo 13-ї гoдини, ...
Елеватор КЗК