АКУЛА MEDIA
Кіровоград, модні тенденції, Альбіна Печена, імідж-психолог

Що одягати кіровоградкам у сезоні весна-літо 2014 – поради імідж-психолога

24.03.2014 | 14:30
583

Березень вже впевнено вступив у свої права, погода з кожним днем стає теплішою і привітнішою. В магазинах одягу вже ніде яблуку впасти, адже їх штурмують представниці прекрасної статі, у пошуках весняних обновок. Яким кольорам і фасонам варто надавати перевагу у сезоні весна-літо 2014 дізнавалась «Акула» у професійного імідж-психолога Альбіни Печеної.

Добираючи обновки для свого весняного гардеробу Альбіна радить віддавати перевагу яскравим кольорам: кораловому, рожевому, лимонному, жовтому, зеленому. «Навесні в одязі варто використовувати різноманітні яскраві принти, можна з казковими елементами. І, якщо погода буде хмарною, то яскрава деталь автоматично підніматиме настрій, ми по-іншому себе почуватимемо», - пояснює імідж-психолог. 

Які фасони будуть популярними цієї весни? «Не перший сезон до нас повертаються 80-ті , і тому, тут можна переглянути не тільки свій гардероб, але й бабусин чи мамин. Там можна знайти щось цікаве та актуальне. У цьому сезоні дуже актуальний горошок, який також додає ніжність, легкість, повітряність. І завжди, коли ми бачимо дівчину в горошку це відчуття якогось свята, безпосередності і водночас це викликає певну бадьорість». Але Альбіна застерігає від сліпого наслідування модних трендів: «обираючи одяг, орієнтуючись на моду силуетів і форм, варто пам’ятати, що у кожного є своя фігура, і тому не можна бездумно наслідувати тренди. Необхідно просканувати свою фігуру (особливо після зими) та з’ясувати  які відбулись зміни, в яку сторону, що необхідно приховати, а на чому, навпаки, зробити акцент, і вже потім слідувати за модними тенденціями».

Як стверджує наш консультант, обираючи одяг, жінкам варто прислуховуватись до чоловічих порад: «важливо користуватись порадами чоловіків, адже так, як нас бачать чоловіки, ніякі подруги не оцінять. Можна запитувати у чоловіків-друзів, партнерів, колег пораду чи рекомендацію, що вам більше пасує. Може не кожен підкаже, що модне, але точно побачить що краще підкреслить ваші принади».

З приходом весни, змінюється й мода на зачіски: «весна це завжди легкість, тому варто надати увагу хвилям. Усі хвилеподібні зачіски, різні плетіння, вплітання у волосся квітів, кольорових стрічок це завжди дає відчуття легкості, свободи, веселого настрою, більш веселого сприяння світу. Але не варто забувати, що у кожного свій тип обличчя і саме під нього необхідно підбирати відповідну зачіску».


Щодо взуття, то, на жаль, в Кіровограді моди на взуття чомусь немає: «на відміну від змін, що відбуваються в цій галузі у світі, у наших магазинах з року в рік стара колекція відразу стає новою і з новою ціною. Жінкам у Кіровограді придбати туфлі з нової колекції дуже важко. Щодо моди, варто нагадати про яскраві барви. В цьому сезоні актуальними є: корал, жовтий, лимонний, відтінки орхідеї, всі відтінки фіолетового. Вже давно відійшла тенденція підбору сумки під туфлі, тут у нас повна свобода. Ці речі можуть бути абсолютно різними, але між ними має бути щось об’єднуюче. Це може бути ремінець, шарф, зовнішній аксесуар. Що однозначно у цьому сезоні не рекомендується, то це червоне взуття. Краще надавати перевагу кольору перця, який іде з відтінком коричневого і виглядає благородніше».

Підбираючи аксесуари, Альбіна радить не забувати про комплекцію фігури: «актуальною є об’ємна біжутерія. Але знову ж таки, необхідно розуміти чи підходить це вашій фігурі. Наприклад, чималі кулони надають об’єму, і дівчатам з більш пишною статурою, потрібно від таких прикрас утриматись. Їм рекомендується обирати видовжені аксесуари».

Приміряючи ту чи іншу річ, наш імідж-психолог радить обов’язково поглянути на себе у дзеркалі у повний зріст: «для того, щоб гармонійно себе сприймати, перед тим, як придбати якусь річ, необхідно бачити себе у дзеркалі у повний зріст на відстані 3-4 метри. Насправді, це дуже важлива порада. Необхідно подивитись на себе здалеку щоб зрозуміти наскільки ви гармонійно виглядаєте і яка геометрична фігура отрималась. Коли ми дивимось на себе зблизька то не бачимо загальної картини. Коли ми міряємо якусь річ необхідно обов’язково відходити на кілька кроків назад. Обираючи одяг, варто зрозуміти, який образ ви відображаєте, якою вас сприйматиме оточення».


18.02.2018 18:14
Минулого тижня, у Кропивницькому святкували Масляну, вшановували воїнів інтернаціоналістів, депутати намагались прийняти важливі для громади рішення на засіданні сесії.Однією з  основних подій ...
18.02.2018 15:25
Вітаємо Вас, дорогі брати та сестри з Прощеною неділею! Прощена неділя - останній день перед початком Великого посту, традиційний день примирення серед всіх православних християн. Сила прощення...
18.02.2018 13:42
Вiд 20:00, 17 лютого, дорожня патрульна полiцiя в Кiровоградськiй областi контролює частину дорiг мiжнародного значення. Зокрема, 5 патрульних екiпажiв нестимуть службу на трасах М04 (на...
18.02.2018 10:39
Неділя, 18 лютого, в цьому році, є  Неділя сиропусна. Спогад Адамова вигнання. Прощена неділя. В цей день Свята Церква нагадує нам на про вигнання прабатьків Адама і Єви з раю за...
17.02.2018 14:52
Більше 500 дітей отримали подарунки, завдяки проведенню щорічної акції добра і милосердя «Різдвяний Ангел», священиками та вірянами Благовіщенського храму Української Православної Церкви у...