поїзд, експрес, інтерсіті, київ, кропивницький, кіровоград

Що говорять пасажири про столичний експрес Київ-Кіровоград (ФОТО)

29.12.2016 | 11:40
7054

Нещодавно "Укрзалізниця" запустила швидкісний поїзд №790 “Столичний експрес“ на маршруті Київ-Кіровоград. Вперше поїзд вирушив з обласного центру, 11 грудня.

Як повідомляла прес-служба “Укрзалізниця“ вартість квитків у першому класі – близько 200 грн, у другому класі – близько 100 грн. За інформацією довідкового бюро, кожного дня кількість вагонів може змінюватися в залежності від того, яка кількість квитків продана, якщо у вагоні залишається 9 місць, відкривають наступний вагон.

Акулі“ вдалося днями відчути на собі поїздку на новенькому “Столичному експресі“ та дізнатися, що про нього думають інші.

З обласного центру потяг відправляється о 23.59. За графіком він прибуває до столиці о 05.07, 27 грудня потяг прибув з незначною, але затримкою в 3-5 хвилини. Перед новорічними святами вагон потягу був майже заповнений.

Під час поїздки кореспонденту “Акули“ вдалося поспілкуватися з пасажирами рейсу. На роботу з обласного цетру до столиці прямував Олександр. Він вперше вирішив поїхати потягом, але поїздка йому не сподобалася.

“Я б краще автобусом поїхав. Не потяг, а електричка якась. Я раніше їздив автобусом і було набагато зручніше, ніж тут. Почув, що пустили потяг Інтерсіті, подумав, що всі зручності будуть, поспати можна, але ж ні. Це напевно я такий везучий. Ні розеток, ні куртку нема де повісити. Жарко, зваритися можна, приїду весь спітнілий. Більше я брати білети на нього не буду“, - обурюється Олександр.

Студентка, Домініка, до столиці їздила на відпочинок. Дівчина говорить, що хоч і потяг не такий зручний як всі чекали, але це краще ніж нічого.

“З одного боку, дуже добре, що пустили потяг. Для мене, як для студентки, це була дуже гарна новина. Квитки я купувала за півціни, а на автобус мені в декілька разів виходить дорожче. Щодо зручностей, не можу сказати, що все ідеально, але це краще, аніж нічого. Я їду вперше, але в мене все зломане, крісло не розкладається, підставка для ніг зломана, бильця на кріслі не тримаються, дуже спекотно, але не знаю добре це чи погано. З одного боку краще що жарко, ніж мерзнути п’ять годин, а з іншого приїхати спітнілою не дуже хочеться. Я чула, що людям не подобається, але критикувати всі можуть, а коли доходить справа до того, аби їхати, то я б обрала все-таки потяг“, - ділиться Домініка.


По справам до столиці їхав 21-річний Богдан. Хлопець розповів, що не спати всю ніч, а потім весь день вирішувати справи в Києві, дуже втомлює, тому йому поїздка не те що не сподобалась, а й зіпсувала настрій на весь день.

“Дуже жарко, спати неможливо, крісла не розкладаються, підставки для ніг зломані... Це жах якийсь! Коли я почув, що це Інтерсіті, думав, що це ж круто, всі зручності, можна і поспати, і телефон зарядити, але ні - взагалі нічого немає. Перша поїздка мене не вразила, а тільки обурила. П'ять годин, усю ніч не спати, дуже стомлює. Автобусом набагато зручніше. Це взагалі незручний потяг, ним кидає ще більше, ніж звичайний“, - розповідає Богдан.

Щодо цінової політики в потязі не так вже й дорого. Наприклад, чай коштує 6 гривень, а кава – 7 гривень, вафлі “Артек“ (маленька упаковка) – 12 гривень, вода газована – 12 гривень. 

Вагон, який прямував з Києва до обласного центру, було оздоблено українським орнаментом, що не спостерігалося у вагонах, які прямували до столиці.
09.01.2019 14:12
Міська рада міста Кропивницького встановила розміри ставок єдиного податку для юридичних та фізичних осіб – підприємців. Про це «Акулу» інформує Кропивницьке управління ГУ ДФС у...
23.11.2018 13:00
Нa п'ятницю, 23 листопaдa, Нaціонaльний бaнк Укрaїни (НБУ) встaновив офіційний курс гривні до aмерикaнського долaрa нa рівні 27,74 грн / $. Про це повідомляє НБУ, передає "Акула". Тaким чином, в...
08.11.2018 15:00
Щомісяця укрaїнці купують товaрів у розстрочку нa суму понaд 700 мільйонів гривень.Про це "Акулі" повідомили в ПривaтБaнку з посилaнням нa стaтистику оформлення сервісів "Миттєвa розстрочкa" тa...
23.10.2018 12:00
Кіровогрaдськa облaсть отримaлa черговий трaнш держсубвенції.Про це інформує прес-служба Кіровоградської ОДА, передає "Акула". Кошти ІI трaншу держaвної субвенції нa виплaту держaвної допомоги...
16.10.2018 14:00
У січні-вересні поточного рoку за прoтoкoлами прo пoрушення митних правил вилученo майна на 1,4 млн гривень. За рішеннями судoвих інстанцій кoнфіскoванo майна на 25 тис. гривень.  Прo це...