АКУЛА MEDIA
мзс, росія, вимоги, Україна, сша, армія

РФ вимагає відведення української армії

23.04.2014 | 18:02
260

Дивна логіка Росії вже не дивує нікого. Втім, іноді російським дипломатам вдається шокувати весь світ. Так, наприклад, стало і сьогодні.

У Москві заявили, що Україна і США «спотворюють женевські домовленості». Про це йдеться в заяві МЗС Росії, оприлюдненій у середу.

У відомстві заявили, що «вкрай здивовані спотвореною інтерпретацією київською владою, а також американськими партнерами змісту прийнятої 17 квітня в Женеві заяви за підсумками чотиристоронньої зустрічі представників Росії, США, ЄС і України».

У МЗС РФ відзначають, що «у зазначеному документі міститься положення про те, що всі незаконні збройні формування мають бути роззброєні. У Києві та Вашингтоні, а також у ряді європейських столиць продовжують твердити про необхідність «здати зброю» тільки українськими громадянами, що захищають свої права на Південно-Сході України», – йдеться у коментарі. «При цьому закривають очі на триваючі провокаційні дії бойовиків праворадикальних сил, зокрема так званого «Правого сектору», як у Києві, так і в різних містах Півдня і Сходу країни», – заявляють в МЗС РФ.

«Як і раніше чекаємо виконання обіцянок від Києва, який відповідальний за налагодження діалогу з регіонами України, в тому числі на Південно-Сході», – заявляють російські дипломати.

«Абсолютно некоректними є висловлювання київських властей, а також американських представників щодо зафіксованого в заяві від 17 квітня положення про необхідність звільнення всіх – підкреслимо: усіх незаконно захоплених будівель, вулиць і площ», – зазначено в заяві.


Також в МЗС РФ згадали, що заступник Держсекретаря США Вікторія Нуланд в одному зі своїх останніх інтерв'ю заявила навіть про те, що мітингувальники в Києві мають право на мітинги на «площі Майдану». «Оскільки на це є якась, не зрозуміло ким видана ліцензія, а мітингувальники на Південному Сході України такого права, мовляв, не мають. Така ось демократія в лапках», – обурюються в МЗС РФ.

«Російська сторона знову наполягає на негайній деескалації ситуації на Південному Сході України, відводу підрозділів української армії і початку реального внутрішньоукраїнського діалогу з охопленням всіх регіонів і політичних утворень країни», – резюмує офіційна Москва.

Нагадаємо, у Пентагоні у вівторок відзначили, що Росія не відвела війська від кордонів України і не сприяла деескалації напруги. В свою чергу, «Правий сектор» запевнив представників ОБСЄ, що бойове крило організації вже зникло і організація перетворилася на політичну партію. Тому він не вважає себе представником «озброєних формувань», про які йдеться в женевських домовленостях, повідомляє УП.


19.02.2018 10:30
16 лютого відбулось чергове зaсідaння Центрaльної виборчої комісії. Розглянувши відповідне звернення Київської облaсної держaвної aдміністрaції, Комісія встaновилa відсутність прaвових підстaв для...
19.02.2018 09:41
Протягом минулого року до міської ради до надійшло майже 20 тисяч звернень. Про це журналістам повідомили під час апаратної наради, передає "Акула". Зокрема, у 2017 році надійшло19134...
16.02.2018 10:00
Вчора, 15 лютого, на черговому засіданні міської ради Кропивницького, депутати мали змогу прийняти ряд важливих  рішень та  програм для функціонування міста.Якщо одні програми приймались ...
14.02.2018 14:30
В четвер, 15 лютого, на телеканалi ТТV стартує нове полiтичне ток-шоу «Бар’єр». Автором i ведучим програми є полiтик та журналiст Олександр Дануца. Про це повiдомив Олександр Дануца на власнiй...
09.02.2018 13:37
Інтернет, чати, віртуальні щоденники, соціальні мережі стали прикметою сучасності. Сьогодні там проводять час не лише активні й особливо просунуті. У віртуальних мережах вирує своє життя...