мзс, росія, вимоги, Україна, сша, армія

РФ вимагає відведення української армії

23.04.2014 | 18:02
295

Дивна логіка Росії вже не дивує нікого. Втім, іноді російським дипломатам вдається шокувати весь світ. Так, наприклад, стало і сьогодні.

У Москві заявили, що Україна і США «спотворюють женевські домовленості». Про це йдеться в заяві МЗС Росії, оприлюдненій у середу.

У відомстві заявили, що «вкрай здивовані спотвореною інтерпретацією київською владою, а також американськими партнерами змісту прийнятої 17 квітня в Женеві заяви за підсумками чотиристоронньої зустрічі представників Росії, США, ЄС і України».

У МЗС РФ відзначають, що «у зазначеному документі міститься положення про те, що всі незаконні збройні формування мають бути роззброєні. У Києві та Вашингтоні, а також у ряді європейських столиць продовжують твердити про необхідність «здати зброю» тільки українськими громадянами, що захищають свої права на Південно-Сході України», – йдеться у коментарі. «При цьому закривають очі на триваючі провокаційні дії бойовиків праворадикальних сил, зокрема так званого «Правого сектору», як у Києві, так і в різних містах Півдня і Сходу країни», – заявляють в МЗС РФ.

«Як і раніше чекаємо виконання обіцянок від Києва, який відповідальний за налагодження діалогу з регіонами України, в тому числі на Південно-Сході», – заявляють російські дипломати.

«Абсолютно некоректними є висловлювання київських властей, а також американських представників щодо зафіксованого в заяві від 17 квітня положення про необхідність звільнення всіх – підкреслимо: усіх незаконно захоплених будівель, вулиць і площ», – зазначено в заяві.


Також в МЗС РФ згадали, що заступник Держсекретаря США Вікторія Нуланд в одному зі своїх останніх інтерв'ю заявила навіть про те, що мітингувальники в Києві мають право на мітинги на «площі Майдану». «Оскільки на це є якась, не зрозуміло ким видана ліцензія, а мітингувальники на Південному Сході України такого права, мовляв, не мають. Така ось демократія в лапках», – обурюються в МЗС РФ.

«Російська сторона знову наполягає на негайній деескалації ситуації на Південному Сході України, відводу підрозділів української армії і початку реального внутрішньоукраїнського діалогу з охопленням всіх регіонів і політичних утворень країни», – резюмує офіційна Москва.

Нагадаємо, у Пентагоні у вівторок відзначили, що Росія не відвела війська від кордонів України і не сприяла деескалації напруги. В свою чергу, «Правий сектор» запевнив представників ОБСЄ, що бойове крило організації вже зникло і організація перетворилася на політичну партію. Тому він не вважає себе представником «озброєних формувань», про які йдеться в женевських домовленостях, повідомляє УП.


05.10.2018 15:20
Члени комісії з питань ЖКГ вкотре не отримали інформації від голови комісії Володимира Зайченка про стан робіт у Кропивницькому. Суперечка між депутатами та головуючим виникла сьогодні, 5 жовтня...
05.10.2018 09:30
Відомий соціолог, кандидат політичних наук Руслан Стадніченко "розгромив" захмарні рейтинги екс-регіоналів Артема Стрижакова та колишнього заступника глави адміністрації Януковича Сергія Ларіна.Про...
04.10.2018 10:40
Відповідні проекти рішень підтримали депутати – члени земельної комісії на засіданні вчора, 3 жовтня, інформує «Акула». Так, згідно одного з проектів рішень заявнику надається дозвіл на...
28.09.2018 20:12
За останні кілька років в Україні з’явилось дуже багато органів боротьби з корупцією. На Кіровоградщині досить високі показники по затриманню осіб, що підозрюються в хабарництві, показує управління ...
20.08.2018 10:00
У Кропивницькому йде плановий ремонт доріг. Про це під час апаратної наради повідомив секретар міської Ради Андрій Табалова, передає кореспондент "Акули". У Кропивницькому запланований...