АКУЛА MEDIA
Анатолій Ревенко, Сергій Ларін, Олександр Шаталов, УДАР

«Регіонали намагаються дискредитувати кіровоградський «УДАР», - Анатолій Ревенко

04.10.2013 | 10:28
1128

Таке твердження висловив голова Кіровоградської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Анатолій Ревенко у своєму інтерв’ю кореспонденту медіапорталу «АКУЛА».

Ми попросили Анатолія Дмитровича прокоментувати ситуацію, що активно обговорюється останніми днями у багатьох засобах масової інформації. Ось, що він нам відповів: 

А.Р.: Сьогодні всі ми є свідками ескалації подій, які відбуваються навколо партії «Удар Віталія Кличка» у Кіровограді. Я впевнений, що усі провокації, пов’язані з «УДАРом» – це пряма вказівка влади на протидію найперспективнішій опозиційній силі Кіровоградщини. Враховуючи те, що заступник глави адміністрації Януковича є головним регіоналом нашої області, там нагорі дуже зацікавлені в тому, щоб тут «навести лад». Але виходить у них це грубо, топорно і неоковирно. Весь негатив, спрямований на «УДАР», дає зворотній ефект, тобто, сприяє зростанню популярності нової політичної сили серед кіровоградців.

Кор.: А як ви ставитесь до пікетування офісу «УДАРу» учасниками наметового містечка?

Так, декілька днів тому напроти офісу партії «УДАР» в Кіровограді було розгорнуто містечко з трьох наметів. Мені шкода тих людей, які змушені знаходитись там всю ніч в такий холод. Наші працівники пригощають їх гарячим чаєм, кавою, навіть запрошували до офісу погрітися. Але вони побоялися, що їм можуть не заплатити ті 50 грн., які вони отримуються за своє перебування там. Як виявляється, для наших знедолених людей навіть ця сума є пристойним заробітком, заради якого вони ризикують власним здоров’ям.

Але для нашої партії і в цьому є позитив, адже до цього часу мало хто знав, де знаходиться новий офіс «УДАРУ». Завдяки неоковирним діям влади до нас «протоптали стежку» багато прихильників. Лише за останні два дні ми отримали кілька десятків заяв від кіровоградців, які виявили бажання приєднатися до наших лав.

Кор.: На початку тижня на біл-бордах та сіті-лайтах міста зявилися сюжети стосовно членів партії «УДАР». З ким ви пов’язуєте їх походження?

А.Р.: За дивним збігом обставин, найбурхливіші події навколо «УДАРу» співпали з недавнім перебуванням в нашій області сумнозвісних панів Ларіна та Шаталова. Пересвідчившись, що «УДАР» на сьогодні є справді серйозною загрозою позиціям обласних регіоналів, вони провели інструктаж місцевим технологам і зажадали негайних дій. Побоюючись повторення київських подій, де рейтинг партії Кличка фактично робить їх лідерами симпатій киян і забезпечує цим впевнену перемогу на наступних виборах до Київради, головний кіровоградський регіонал дав вказівку в будь-який спосіб дискредитувати кіровоградський «УДАР» та протидіяти несподіваному зростанню авторитету зухвалого новачка.


 Але хотіли як краще, та вийшло, як завжди. За відсутності креативу вдалися до адмінресурсу та брудних технологій. Їм вже не досить «приручених» друкованих та електронних ЗМІ, тому почали використовувати і зовнішні носії інформації. Причому цинічно порушуючи закон України «Про політичні партії», у якому передбачена кримінальна відповідальність посадових осіб і громадян за заподіяння моральної шкоди політичним партіям. Ми уже підготували необхідні позови до компетентних органів. Винуватці провокацій будуть нести відповідальність. Так просто з рук їм це не зійде.

До речі, вся ця вакханалія з біл-бордами безславно закінчилася із приїздом Януковича. Сьогодні зранку проїжджаючи біля тих бордів, на яких ще вчора були розміщені анти-УДАРівські написи, я побачив на них привітання для Президента!!! Не вистачило ні розуму, ні терпіння, аби приховати, що ці інформаційні носії належать владі або орендуються її представниками.

Ми ставимося до цього дуже спокійно. Я знаю, що наші громадяни таку тактику в політичній боротьбі вже давно вважають провальною. Але я вдячний Ларіну та його команді за таку рекламу партії «УДАР». Переконаний, що аналогічні дії наших опонентів, під орудою таких ларіних та шаталових на всеукраїнському рівні стануть причиною їх недовгого перебування в адміністрації Президента, бо можуть призвести до програшу Януковича ще в першому турі президентських виборів.

Кор.: Що ви можете сказати з приводу прес-конференцій, які організовуються в місті колишніми вашими однопартійцями?

А.Р.: Ця ситуація мене і тішить, і турбує одночасно. Почну з приємного… Вітаю весь кіровоградський політичний простір з тим, що у нас є демократія. Як казав великий Вольтер – «мені глибоко ворожа ваша думка, але я віддам своє життя за право висловити її».

А турбує мене в цій ситуації доля мого колишнього соратника та його оточення. Складається враження, що усіх їх змушують іти на подібні кроки. Думаю, влада за допомогою силових структур міцно прихопила недавнього опозиціонера, який  у Новоархангельську затіяв бійку із ‘’Беркутом’’ і в обмін на ренегатство сховала  кримінальну справу в шухляду. Але не знищила…

Кор.: На днях до Кіровограда приїжджали високопосадовці з Києва. Хто це був і чи є якісь результати вашої з ними зустрічі?

 А.Р.: Дійсно, два дні тому в нас були гості з Києва, керівники виконавчого комітету нашої партії. Вони уважно проаналізували наші рішення, ознайомилися з роботою обласного і міського осередків, провели зустріч із керівниками районних організацій та поставили перед нами низку важливих практичних завдань по розбудові структур. 

16.02.2018 10:00
Вчора, 15 лютого, на черговому засіданні міської ради Кропивницького, депутати мали змогу прийняти ряд важливих  рішень та  програм для функціонування міста.Якщо одні програми приймались ...
14.02.2018 14:30
В четвер, 15 лютого, на телеканалi ТТV стартує нове полiтичне ток-шоу «Бар’єр». Автором i ведучим програми є полiтик та журналiст Олександр Дануца. Про це повiдомив Олександр Дануца на власнiй...
09.02.2018 13:37
Інтернет, чати, віртуальні щоденники, соціальні мережі стали прикметою сучасності. Сьогодні там проводять час не лише активні й особливо просунуті. У віртуальних мережах вирує своє життя...
08.02.2018 10:00
Щo депутати-мажoритарники Кірoвoградськoї oбласті oбіцяли в галузі націoнальнoї безпеки і oбoрoни. Прo це пoвідoмляє Слoвo і Ділo, передає "Акула". Загалoм у Кірoвoградській oбласті п'ять...
31.01.2018 14:00
28 січня на каналі 1+1 вийшoв перший випуск телепрoекту «Грoмада на мільйoн» і надалі глядачі змoжуть спoстерігати за рoзвиткoм пoдій щoнеділі o 9:50 прoтягoм семи тижнів. Це нoвий сoціальний...