Прокуратура Кiровоградщини скеровала до суду  майже  80 протоколiв щодо адмiнiстративної корупцiї

Прокуратура Кiровоградщини скеровала до суду майже 80 протоколiв щодо адмiнiстративної корупцiї

12.01.2018 | 15:00
319

Стан виконання прокурорами та iншими суб’єктами у сферi протидiї корупцiї повноважень, визначених Законом України «Про запобiгання корупцiї» протягом 2017 року обговорено на оперативнiй нарадi у прокуратурi Кiровоградської областi.

Про це повiдомляє прес-служба прокуратури у Кiровоградськiй областi, передає «Акула».

Захiд вiдбувся пiд головуванням прокурора областi Анатолiя Коваленка, за участi начальника Управлiння захисту економiки в Кiровоградськiй областi ДЗЕ НП України Володимира Духна, начальника Кiровоградського управлiння внутрiшньої безпеки ДВБ НП України Андрiя Матвiєнка, заступникiв прокурора областi, керiвникiв мiсцевих прокуратур та начальникiв вiддiлiв апарату прокуратури областi.

Розпочинаючи роботу наради прокурор областi Анатолiй Коваленко окреслив позитивнi тенденцiї дiяльностi прокуратури й правоохоронних органiв регiону на зазначеному напрямi роботи та проблемнi питання, якi потребують вжиття додаткових органiзацiйних i практичних заходiв.Бiльш детально про результати антикорупцiйної боротьби адмiнiстративними засобами присутнiм повiдомив заступник прокурора областi Олег Гладкiх.


«З початку року правоохоронними органами регiону складено та скеровано до суду 77 протоколiв про адмiнiстративнi правопорушення, пов’язанi з корупцiєю. Найбiльшу кiлькiсть порушникiв складають депутати сiльських, селищних, мiських та районних рад, а також посадовi особи органiв мiсцевого самоврядування. За результатами розгляду судами 54 протоколiв адмiнiстративнi стягнення у виглядi штрафiв накладено на 26 осiб. До вiдповiдальностi притягнуто 20 депутатiв сiльських, селищних, мiських рад. Прокурорами в органи влади та мiсцевого самоврядування спрямовано 113 подань щодо усунення порушень вимог закону, пов”язаного з корупцiєю», - зазначив вiн у своєму виступi. 


Пiдсумовуючи обговорення, прокурор областi Анатолiй Коваленко акцентував увагу на тому, що правоохоронна система має продовжувати дiяти на кiнцевий результат роботи, а саме притягнення корупцiонерiв до передбаченої законом вiдповiдальностi. 


За результатами наради учасниками прийнято рiшення про вжиття заходiв, спрямованих на покращення ефективностi роботи на вказаному напрямi. 


12.12.2018 09:00
12 грудня нa знaчній території Укрaїни очікується усклaднення погодних умов.Про це повідомляє Укрaїнський Гідрометцентр, передaє «Aкулa».Зокремa нa Кіровогрaдщині вaрто бути готовим до сильного...
11.12.2018 21:00
У переліку питань порядку денного, що винесені на чергове засідання земельної комісії, фігурують прізвища низки депутатів міської ради Кропивницького.Засідання комісії відбудеться в середу 12...
11.12.2018 17:27
У Кропивницькому відзначили поліцейських, які врятували життя людей.Про це "Акулі" повідомили в прес-службі поліції області.Урочистий зaхід відбувся сьогодні, 11 грудня, в Головному упрaвлінні...
11.12.2018 17:00
В Олексaндрії можна покататися на кареті, запряженою конем. Про це повідомляє Голос Громaди, передає "Акула". Поїздку-прогулянку нa кaреті із зaпряженим конем можуть здійснити олексaндрійці нa ...
11.12.2018 16:28
В Олександрії невідомі спиляли блакитну ялинку.Про це йдеться на Дошці оголошень Олександрії, передає "Акула".