АКУЛА MEDIA
Про реорганізацію НВО № 18: чи зникне страх змін перед силою нових можливостей

Про реорганізацію НВО № 18: чи зникне страх змін перед силою нових можливостей

19.06.2018 | 11:30
220

Об’єднання двох закладiв освiти у Кропивницькому – НВО №18 i Педагогiчного лiцею дозволить створити сучасну потужну школу – Науковий чи Академiчний лiцей.

Про це повiдомляє прес-служба Мiської ради Кропивницького, передає «Акула».

На цьому наголосила начальник управлiння освiти мiської ради Лариса Костенко пiд час зустрiчi з педагогiчним та батькiвським колективом НВО№18 вчора, 18 червня.

- Реорганiзацiя здiйснюється шляхом приєднання школи до лiцею, тож всi педагогiчнi працiвники залишаться на своїх робочих мiсцях, - запевнила Лариса Костенко. – Позашкiльний центр дитячої творчостi «Надiя» отримає пiдсилення вiд мистецького факультету педунiверситету, а у школi збережеться викладання автосправи.

Лариса Костенко звернула увагу, що процес реорганiзацiї шкiл вiдбувається у суворiй вiдповiдностi до чинного законодавства: проект рiшення мiської ради був оприлюднений завчасно, на його обговорення вiдводилося два мiсяцi, процес висвiтлювався у засобах масової iнформацiї, тривали консультацiї з педагогами i батьками учнiв закладiв.

- Без сумнiву, процес об’єднання зробить школу набагато сильнiшою, - переконана начальник управлiння освiти. – Згiдно iз чинним законодавством, лiцеєм сьогоднi може стати лише той заклад, який матиме на потоцi у старшiй школi чотири класи. Таким чином через декiлька рокiв у Кропивницькому лише з десяток шкiл зможуть забезпечити повний цикл навчання вiд початкової до старшої школи. I Науковий лiцей одним iз перших робить крок для збереження себе у майбутньому.

За iнформацiєю директора Педагогiчного лiцею Наталiї Череднiченко, яка в перспективi стане i директором об’єднаного Наукового лiцею, реорганiзована школа вiдкриває перед своїми учнями додатковi можливостi: якщо ранiше вони мали змогу обрати навчання за двома напрямками, то тепер додатково за сiмома, якi надає лiцей.

- Загалом, Науковий лiцей буде орiєнтований на пiдготовку молодих людей, яким доведеться жити i працювати в iнформацiйному суспiльствi i на забезпечення безперервного освiтнього простору, - пiдкреслила Наталiя Череднiченко.

20.09.2018 18:00
Неможливо не милуватися восени, адже кожен новий день показує, наскільки чудовою буває природа.
20.09.2018 17:30
Осінь - чудовa порa року, якa пропонує нaм бaгaто своїх дaрів. Серед них - гриби. В нaшій крaїні збір грибів є трaдиційною спрaвою, a сaмі гриби – своєрідним хaрчовим продуктом. Однaк під чaс...
20.09.2018 17:00
Вчора, 19 вересня, в Олександрії, під чaс знесення деревa робочі повaлили ствол нa велопaрковку і пом'яли її. Про це інформує Моя Олександрія, передає "Акула". Робочі чітко бaчили...
20.09.2018 16:29
У Приютівці нa Олексaндрійщині будують водогін.Про це інформує сайт Новини Олександрійщини, передає "Акула". В Приютівській громaді продовжується проклaдaння водогону. Днями прaцівники комунaльного...
20.09.2018 16:00
В державному бюджеті на наступний рік закладаються кошти в розмірі одного мільярда гривень на капітальний ремонт Н-14. Про це стaло відомо під чaс зустрічі членів робочої групи від Миколaївщини з ...