Про реорганізацію НВО № 18: чи зникне страх змін перед силою нових можливостей

Про реорганізацію НВО № 18: чи зникне страх змін перед силою нових можливостей

19.06.2018 | 11:30
293

Об’єднання двох закладiв освiти у Кропивницькому – НВО №18 i Педагогiчного лiцею дозволить створити сучасну потужну школу – Науковий чи Академiчний лiцей.

Про це повiдомляє прес-служба Мiської ради Кропивницького, передає «Акула».

На цьому наголосила начальник управлiння освiти мiської ради Лариса Костенко пiд час зустрiчi з педагогiчним та батькiвським колективом НВО№18 вчора, 18 червня.

- Реорганiзацiя здiйснюється шляхом приєднання школи до лiцею, тож всi педагогiчнi працiвники залишаться на своїх робочих мiсцях, - запевнила Лариса Костенко. – Позашкiльний центр дитячої творчостi «Надiя» отримає пiдсилення вiд мистецького факультету педунiверситету, а у школi збережеться викладання автосправи.

Лариса Костенко звернула увагу, що процес реорганiзацiї шкiл вiдбувається у суворiй вiдповiдностi до чинного законодавства: проект рiшення мiської ради був оприлюднений завчасно, на його обговорення вiдводилося два мiсяцi, процес висвiтлювався у засобах масової iнформацiї, тривали консультацiї з педагогами i батьками учнiв закладiв.

- Без сумнiву, процес об’єднання зробить школу набагато сильнiшою, - переконана начальник управлiння освiти. – Згiдно iз чинним законодавством, лiцеєм сьогоднi може стати лише той заклад, який матиме на потоцi у старшiй школi чотири класи. Таким чином через декiлька рокiв у Кропивницькому лише з десяток шкiл зможуть забезпечити повний цикл навчання вiд початкової до старшої школи. I Науковий лiцей одним iз перших робить крок для збереження себе у майбутньому.

За iнформацiєю директора Педагогiчного лiцею Наталiї Череднiченко, яка в перспективi стане i директором об’єднаного Наукового лiцею, реорганiзована школа вiдкриває перед своїми учнями додатковi можливостi: якщо ранiше вони мали змогу обрати навчання за двома напрямками, то тепер додатково за сiмома, якi надає лiцей.

- Загалом, Науковий лiцей буде орiєнтований на пiдготовку молодих людей, яким доведеться жити i працювати в iнформацiйному суспiльствi i на забезпечення безперервного освiтнього простору, - пiдкреслила Наталiя Череднiченко.

18.02.2019 18:00
Нaбaгaто крaще для людини рухaтися вільно і невідомо куди ніж прямувaти чітко, aле в кaйдaнaх. Томaс Луксрей
18.02.2019 17:26
Сьогодні, 18 лютого, під чaс aпaрaтної нaрaди міський головa Aндрій Рaйкович доручив комунaльним службaм ретельно підготувaти всі об'єкти, особливо площу Героїв Мaйдaну до урочистих зaходів.Про це...
18.02.2019 16:51
Знaм’янською місцевою прокурaтурою зaбезпечено реaльне виконaння рішення суду про повернення держaві земельної ділянки вaртістю 11 млн 146 тис грн для розробки родовищa квaрцитів площею 16,8 гa нa...
18.02.2019 16:19
Мер Кропивницького наголосив на підтриманні належного санітарного стану нa усіх об’єктaх будівництвa в Кропивницькому. Про це він повідомив під чaс aпaрaтної нaрaди сьогодні, 18 лютого,...
18.02.2019 15:50
У Кропивницькому створили комісію, яка контролюватиме відновлення стану доріг у місті.Про це йдеться на сайті міської ради Кропивницького, передає "Акула".Сьогодні, під час наради з керівниками...