,Роман Розгачов, Кіровоградська міська рада, Кропивницький, депутат, рік роботи депутата

Про які досягнення в роботі у нинішньому складі Кіровоградської міськради звітував “батьківщинець” Роман Розгачов (ІНФОГРАФІКА)

08.04.2017 | 13:52
2141

Для “батьківщинця” Романа Розгачова сьогоднішнє депутатство в Кіровоградській міській раді є другою каденцією. Як працював на користь міста у своїй другій каденції депутат Роман Розгачов читайте у черговому матеріалі рубрики “Рік депутата”.

Дисципліна

Роман Розгачов є чинним членом депутатської фракції політичної партії ,,Всеукраїнське об’єднання ,,Батьківщина” в Кіровоградській міській раді. На початку роботи ради нинішнього скликання депутат працював у складі робочої групи, що розробляла Положення про постійні комісії. Також Роман Розгачов увійшов до складу депутатської комісії з перевірки якості роботи підрядників, що у 2015 році проводили ремонтні роботи на дорогах обласного центру. До кінця 2016 року депутат очолював постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності. Цією ж комісією Роман Розгачов керуваві будучи депутатом попереднього складу міської ради. У грудні 2016 року депутат сам склав повноваження голови комісії з питань ЖКГ і залишається її членом.

Будучи керівником однієї з ключових комісій у міській раді, депутат не пропустив жодного її засідання. Водночас із 20 сесій ради, що проходили у перший рік її роботи, депутат відвідав лише 15.

Відкритість депутата

У зоні контролю Романа Розгачова перебуває 17 округ міста - мікрорайон Ковалівка. Прийом громадян, згідно офіційної інформації, депутат веде у приміщенні ЖЕО № 1 двічі на місяць - у перші та третю середу місяця з 16.00 до 19.00. Зв’язатися з депутатом можна тільки електронкою, оскільки на сторінці депутата на офіційному сайті міської ради відсутні інші його контактні дані, а також відвідавши його громадську приймальню у визначені дні.

Депутат не має сторінок у соцмережах, відтак дізнатись про його роботу як депутата, його позицію з тих чи інших актуальних для міста питань, поспілкуватись з ним у мережі, неможливо.

Депутатські ініціативи

Як відзначив у своєму річному звіті, що можна переглянути на сайті міської ради , Роман Розгачов за рік роботи отримав понад півсотні звернень громадян. За їх фактом спрямував до міської ради 42 депутатських звернення та 4 депутатських запити. Останні стосувались надання матеріальної допомоги жителям округу.


Одним із важливих досягнень першого року роботи в раді нинішнього скликання, відзначив депутат у звіті, стало покращення стану пожежних переходів у багатоповерхових будинках (вул. Вокзальна, 26, корп.4 та пр. Перемоги, 12, корп. 2, корп. 3.), що був аварійним. Окрім того за бюджетні кошти було проведено капітальні ремонти покрівель трьох багатоповерхових житлових будинків та НВО № 20, інженерних мереж.

Допомагав депутат у видаленні та обрізці сухих та аварійних дерев, підтримував фінансово жителів багатоповерхівок в утриманні їхніх будинків, організації суботників.

У сесійній залі депутат не висував власних ініціатив, однак підтримував запропоновані фракцією пропозиції та проекти рішень. Більшу активність Роман Розгачов проявляв на засіданнях комісії з питань ЖКГ, яку очолював. Зокрема він пропонував все ж видавати усім містянам, які хочуть відрізатись від централізованого опалення, дозволи на встановлення автономки, створити відділ, який би займався створенням проектів ремонту і будівництва доріг. Водночас депутат не підтримував будівництво велодоріжки в обласному центрі, яких вимагали жителі міста у першій електронній петиції, що була подана до міської ради.

"У нас чорт ногу зломить на тротуарах. Давайте з них почнемо, а потім вже будемо доріжки робити", - висловлювався на одному з засідань комісії з питань ЖКГ Роман Розгачов.

У той же час сам депутат, будучи головою профільної депутатської комісії, звинувачував нинішній склад управління ЖКГ в ручному розподіленні бюджетних коштів.

“Управління розписує у ручному режимі ті фінанси, які отримують на ремонти доріг, тротуарів. Коли я вказую, що тротуар роблять і підготовчі роботи майже закінчили. Мені відповідають, що там треба 5 тис грн на розробку проектної документації. Немає ні договору, ні документації. Тобто хочуть заднім числом все провести. Я не хочу брати участь у тому, що відбувається в управлінні ЖКГ. Постійно присутній обман. Я ж не слідчий, щоб постійно виконувати та говорити, що ось це не правильно, - прокоментував тоді депутат”, - заявив під час останнього за свого головування засідання комісії Роман Розгачов.

Плани на 2017-й

Дізнатися в депутата над чим він працюватиме цього року і які ініціативи просуватиме у раді, “Акулі” не вдалося, так як депутат не знайшов часу для коментаря. Знайти подібну інформацію на сторінках ЗМІ теж не вдалось, оскільки Роман Розгачов не активно спілкується із журналістами.


Фото "Акула",  "Мандарин-News"

08.10.2019 14:00
В обласному центрі патрульні затримали чоловіка, який ,ймовірно, перебував під дією наркотиків.Про це інформує патрульна поліція області, передає "Акула". Вчора, 7 жовтня, близько 5-ї години...
17.09.2019 12:27
Сьогодні, 17 вересня, під час сесії обласної ради звільнили з посади Ігоря Степуру, передає "Акула".Голосування було таємним. Депутати проголосували "за" звільнення у кількості 42 голосів. ...
01.07.2019 08:25
У Кропивницькому кандидат від «Слуги Народу» запропонував підписати Меморандум про чесні вибори колегам. Про це Олександр Дануца написав на своїй сторінці у Фейсбуці, передає «Акула». За...
29.06.2019 13:15
У Кропивницькому опоненти використовують "чорні" технології проти кандидата з команди Президента Зеленського.Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав кандидат у народні депутати від партії "Слуга...
07.02.2019 16:00
Кропивницька депутатка Катерина Шамардіна отримала в оренду на 25 років земельну ділянку  площею 0,100 га по проспекту Винниченка, 2 у обласному центрі. Відповідний проект рішення...