,Роман Розгачов, Кіровоградська міська рада, Кропивницький, депутат, рік роботи депутата

Про які досягнення в роботі у нинішньому складі Кіровоградської міськради звітував “батьківщинець” Роман Розгачов (ІНФОГРАФІКА)

08.04.2017 | 13:52
1406

Для “батьківщинця” Романа Розгачова сьогоднішнє депутатство в Кіровоградській міській раді є другою каденцією. Як працював на користь міста у своїй другій каденції депутат Роман Розгачов читайте у черговому матеріалі рубрики “Рік депутата”.

Дисципліна

Роман Розгачов є чинним членом депутатської фракції політичної партії ,,Всеукраїнське об’єднання ,,Батьківщина” в Кіровоградській міській раді. На початку роботи ради нинішнього скликання депутат працював у складі робочої групи, що розробляла Положення про постійні комісії. Також Роман Розгачов увійшов до складу депутатської комісії з перевірки якості роботи підрядників, що у 2015 році проводили ремонтні роботи на дорогах обласного центру. До кінця 2016 року депутат очолював постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності. Цією ж комісією Роман Розгачов керуваві будучи депутатом попереднього складу міської ради. У грудні 2016 року депутат сам склав повноваження голови комісії з питань ЖКГ і залишається її членом.

Будучи керівником однієї з ключових комісій у міській раді, депутат не пропустив жодного її засідання. Водночас із 20 сесій ради, що проходили у перший рік її роботи, депутат відвідав лише 15.

Відкритість депутата

У зоні контролю Романа Розгачова перебуває 17 округ міста - мікрорайон Ковалівка. Прийом громадян, згідно офіційної інформації, депутат веде у приміщенні ЖЕО № 1 двічі на місяць - у перші та третю середу місяця з 16.00 до 19.00. Зв’язатися з депутатом можна тільки електронкою, оскільки на сторінці депутата на офіційному сайті міської ради відсутні інші його контактні дані, а також відвідавши його громадську приймальню у визначені дні.

Депутат не має сторінок у соцмережах, відтак дізнатись про його роботу як депутата, його позицію з тих чи інших актуальних для міста питань, поспілкуватись з ним у мережі, неможливо.

Депутатські ініціативи

Як відзначив у своєму річному звіті, що можна переглянути на сайті міської ради , Роман Розгачов за рік роботи отримав понад півсотні звернень громадян. За їх фактом спрямував до міської ради 42 депутатських звернення та 4 депутатських запити. Останні стосувались надання матеріальної допомоги жителям округу.


Одним із важливих досягнень першого року роботи в раді нинішнього скликання, відзначив депутат у звіті, стало покращення стану пожежних переходів у багатоповерхових будинках (вул. Вокзальна, 26, корп.4 та пр. Перемоги, 12, корп. 2, корп. 3.), що був аварійним. Окрім того за бюджетні кошти було проведено капітальні ремонти покрівель трьох багатоповерхових житлових будинків та НВО № 20, інженерних мереж.

Допомагав депутат у видаленні та обрізці сухих та аварійних дерев, підтримував фінансово жителів багатоповерхівок в утриманні їхніх будинків, організації суботників.

У сесійній залі депутат не висував власних ініціатив, однак підтримував запропоновані фракцією пропозиції та проекти рішень. Більшу активність Роман Розгачов проявляв на засіданнях комісії з питань ЖКГ, яку очолював. Зокрема він пропонував все ж видавати усім містянам, які хочуть відрізатись від централізованого опалення, дозволи на встановлення автономки, створити відділ, який би займався створенням проектів ремонту і будівництва доріг. Водночас депутат не підтримував будівництво велодоріжки в обласному центрі, яких вимагали жителі міста у першій електронній петиції, що була подана до міської ради.

"У нас чорт ногу зломить на тротуарах. Давайте з них почнемо, а потім вже будемо доріжки робити", - висловлювався на одному з засідань комісії з питань ЖКГ Роман Розгачов.

У той же час сам депутат, будучи головою профільної депутатської комісії, звинувачував нинішній склад управління ЖКГ в ручному розподіленні бюджетних коштів.

“Управління розписує у ручному режимі ті фінанси, які отримують на ремонти доріг, тротуарів. Коли я вказую, що тротуар роблять і підготовчі роботи майже закінчили. Мені відповідають, що там треба 5 тис грн на розробку проектної документації. Немає ні договору, ні документації. Тобто хочуть заднім числом все провести. Я не хочу брати участь у тому, що відбувається в управлінні ЖКГ. Постійно присутній обман. Я ж не слідчий, щоб постійно виконувати та говорити, що ось це не правильно, - прокоментував тоді депутат”, - заявив під час останнього за свого головування засідання комісії Роман Розгачов.

Плани на 2017-й

Дізнатися в депутата над чим він працюватиме цього року і які ініціативи просуватиме у раді, “Акулі” не вдалося, так як депутат не знайшов часу для коментаря. Знайти подібну інформацію на сторінках ЗМІ теж не вдалось, оскільки Роман Розгачов не активно спілкується із журналістами.


Фото "Акула",  "Мандарин-News"

21.06.2017 13:30
Нaрoдний депутaт від «Блoку Петрa Пoрoшенкa» Aнaтoлій Кузьменкo не викoнaв oбіцянку пoсприяти виділенню бюджетних кoштів нa гaзифікaцію селищa Устинівкa, рoзтaшoвaнoгo в йoгo мaжoритaрнoму oкрузі. ...
21.06.2017 09:00
Прoтягoм 2017 рoку п’ятерo нaрoдних oбрaнців від Кірoвoгрaдщини дoлучилися дo підгoтoвки 24 зaкoнoдaвчих ініціaтив. Прoте співпрaцювaли зaкoнoтвoрці регіoну лише під чaс рoбoти нaд  п’ятьмa...
20.06.2017 10:56
Про це під час свого виступу на першому засіданні 9 сесії міської ради заявив депутат від «Самопомочі» Володимир Смірнов, передає кореспондент "Акули" Смірнов зауважив, що депутати продовжують...
17.06.2017 16:20
За результатами мoнітoрингу OПOРИ у травні 2017 рoку два  нарoдні депутати- мажoритарники  від Кірoвoградщини піднялися у рейтингу, oднин – знизив пoказники, ще два залишилися на...
11.06.2017 10:00
Сергія Лaрінa​ – керівникa виконкому пaртії « Оппозиционный Блок​» підозрють у здійсненні корупційних дій. Тaкa інформaція з`явилaся нa сaйті Громaдської рaдa при НAЗК, передaє «Aкулa». ...