«Олександрiя» перемогла чемпiона Словенiї

«Олександрiя» перемогла чемпiона Словенiї

09.02.2018 | 15:00
422

У Туреччинi “Олександрiя” провела товариський матч, суперником був “Марибор”.

Про це повiдомляє "Спортивна Кiровоградщина", передає «Акула».

Перша п’ятихвилинка пройшла пiд диктовку «фiалкових». Уже на другiй хвилинi Ян Млакар нанiс небезпечний удар в лiвий нижнiй кут ворiт, який Юрiй Панькiв зумiв перевести на кутовий.

Невдовзi гра вирiвнялася, мало того – олександрiйцi почали бiльше атакувати. Зокрема, на 7 хвилинi мав напiвмомент Вiталiй Пономар.

Поступово епiцентр боротьби перенiсся в центральну частину поля з нечастими випадами олександрiйцiв. I чим точнiше нашi земляки грали в пас, тим швидшими видавалися їхнi атаки.

Непогано на лiвому фланзi взаємодiяли Цурiков та Полярус. Але квапливiсть Артема заважала загострювати гру безпосередньо бiля ворiт, якi захищав Матко Обрадовiч.

«Марибор» тепер став грати обережнiше, вбачаючи в атаках пiдопiчних Володимира Шарана приховану небезпеку.

На 21 хвилинi пройшла атака олександрiйцiв зi змiщенням в центр, i Олексiй Довгий пробив метрiв з двадцяти п’яти. Матко Обрадовiч бачив момент удару i заволодiв м’ячем. Гаряче в штрафному майданчику мариборцiв було на 24 хвилинi, коли олександрiйцi двiчi поспiль подавали кутовий. Пiсля другої спроби на вiстрi атаки опинився все той же Олексiй Довгий. Вiн вийшов на ударну позицiю але при цьому заробив фол в атацi.

За десять хвилин пiсля кутового, Глiб Бухал забив м’яч у ворота Матко Обрадовiча, але казахстанський арбiтр зафiксував порушення у воротарському майданчику «Марибора» з боку «Олександрiї».

На 33 хвилинi пройшла атака у словенцiв. Вибиваючи м’яч ногами, Юрiй Панькiв майже залишив воротарський майданчик, але вiдбив прямо на словенського футболiста – i той, користуючись нагодою, пробивав у порожнi ворота. Але й з ударом не склалося, i Юрiй Панькiв вчасно повернувся в рамку ворiт.

Хвилин за 10 до кiнця першого тайму суперники почали дiяти бiльш розкуто – грали самi i давали грати супернику. Ми побачили бiльш швидкiсний футбол, та направду безпосередньо гострих моментiв або серйозної роботи для голкiперiв цi атаки не несли.

Незважаючи на безлiч замiн у другому таймi, сценарiй гри не змiнився. Олександрiйцi бiльше контролювали м’яч, швидше виходили з оборони в атаку i намагалися знайти прогалини в захисних редутах словенцiв. На 57 хвилинi Артем Полярус отримав м’яч, змiстився в центр, але пробив надто легко.

Та найбiльш небезпечний момент бiля ворiт «Марибора» виник на 60 хвилинi. На лiвому фланзi без нагляду захисникiв опинився Василь Грицук, та його удар не без труднощiв лiквiдував голкiпер мариборцiв.

На 63 хвилинi в обох командах вiдбулися вiдчутнi замiни, пiсля яких темпоритм гри значно зрiс, але й вiдсоток браку в дiях обох команд теж значно збiльшився. Збiльшилася i кiлькiсть порушень, i гравцям  обох команд казахстанський арбiтр раз-по-раз почав роздавати «гiрчичники».


На 70 хвилинi мариборськi захисники сфолили на Артемовi Сiтало, який напористо дiяв у воротарському майданчику словенцiв. Арбiтр вказав на одинадцятиметрову штрафну позначку, i Василь Грицук бездоганно виконав пенальтi. Олександрiйцi повели – 1:0. пiсля пропущеного голу тренер фiолетових Дарко Мiланiч вдається до чергових замiн, але очiкуваного перелому в грi не вiдбулося. Олександрiйцi спокiйно контролювали м’яч, переважаючи суперника в усiх компонентах гри – у швидкостi, технiцi i силовiй боротьбi.

На 82 хвилинi нашi земляки могли збiльшити рахунок матчу. По правому флангу пройшов, обiгравши захисника, Євген Протасов i зробив прострiльну передачу на Артема Сiтала, який майже впритул розстрiлював ворота «Марибора», та якимось дивом голкiперу вдалося виграти цю дуель, демонструючи чудову реакцiю.

За три хвилини до завершення матчу емоцiї футболiстiв вийшли з-пiд контролю i в якусь мить гравцi обох команд пiшли «стiнка на стiнку». Вiддамо належне суддiвськiй бригадi, яка миттєво цi пристрастi вгамувала.

До основного часу матчу арбiтр додав кiлька хвилин, i вони стали в пригодi олександрiйськiй футбольнiй дружинi. Дмитро Шастал вiддав передачу Андрiю Гiтченку, який з близької вiдстанi вколотив м’яч у ворота «Марибора». 2:0 – перемога «Олександрiї».

ФК «Марибор» – ФК «Олександрiя» – 0:2 (0:0)

Головний арбiтр: Сергiй Гороховодатський.

Асистенти арбiтра: Санат Марiпов, Антон Сисоєв (усi – Казахстан).

ФК «Марибор»: Матко Обрадовiч (Альяч Котман, 46), Адiс Ходжiч, Алєксандєр Райчевiч (Коблар, 61), Саша Iвковiч (Доумбiя, 61), Лука Ускоковiч (Мiлєц, 61), Блаж Врховєц, Мартiн Крамарiч (Мєщановiч, 61; Бажде, 87), Валон Ахмедi, Даре Вршiч (Жуґельч, 61), Лука Заховiч (Таварес, 71), Ян Млакар (Хорват, 61).

Головний тренер: Дарко Мiланiч.

ФК «Олександрiя»: Юрiй Панькiв (Дмитро Рудик, 81), Глiб Бухал (Андрiй Гiтченко, 46), Валерiй Бондаренко (Владислав Бабогло, 76), Тимур Стецьков (Андрiй Бацула, 46), Павло Пашаєв (Сергiй Чеботаєв, 61), Андрiй Запорожан (к/к) (Євген Банада, 46), Олексiй Довгий (Дiксон, 61), Андрiй Цурiков (Дмитро Шастал, 61), Сергiй Старенький (Василь Грицук, 46), Артем Полярус (Євген Протасов, 61), Вiталiй Пономар (Артем Сiтало, 46).

Головний тренер: Володимир Шаран.

Вилучення з правом замiни: Ходжич (88).

Голи: Василь Грицук (70’ – пенальтi ),  Андрiй Гiтченко (90+3).

Офiцiйний сайт ФК «Олександрiя».

10.07.2019 15:46
Друге місце посілa Нaціонaльнa збірнa Укрaїни нa чемпіонaті Європи з бейсболу.Про це йдеться в сюжеті UA Кропивницький, передає "Акула".Чемпіонат у неділю зaвершився у словaцьких містaх Брaтислaвa і ...
28.05.2019 11:47
В обласному центрі відбувся третій півмарафон, передає "Акула".У забігах взяли участь майже три сотні дорослих та понад сотня дітей.Учасники півмарафону змагаються на дистанціях п'ять, 10 кілометрів...
27.05.2019 15:00
У Кропивницькому зaвершився відкритий чемпіонaт містa з брaзильського джиу-джитсу. Про це повідомляє UA Кропивницький, передає "Акула".Його учaсникaми стaли понaд чотири сотні борців з десяти...
22.05.2019 15:29
У Кропивницькому пройшов Чемпіонaт Укрaїни з велосипедного орієнтувaнню.Про це повідомили в прес-службі Кіровоградської ОДА, передає "Акула". Змaгaння розпочaлися 16 трaвня і проходили нa бaзі ...
22.05.2019 09:52
18-19 трaвня в Ужгороді нa реконструйовaному стaдіоні "Aвaнгaрд" проводився Чемпіонaт Укрaїни з естaфетного бігу, який приніс легкоaтлетaм збірної Кіровогрaдської облaсті вісім медaлей,...