Кіровоград, новини, УМВС, прес-конференція

В УМВС розповіли про спокійні вибори, батальйон "Кіровоград" та долю колишнього "Беркуту". ФОТО

22.05.2014 | 13:50
889

Сьогодні відбулась прес-конференція нового очільника УМВС в Кіровоградській області. Анатолій Вітюк присвятив її виборам президента. Проте головному міліціонеру регіону не вдалось уникнути запитань і на інші теми.

За словами посадовця, нині в області працюють 1259 співробітників виборчих дільниць. Охороняють виборчі бюлетені колишні беркутівці, які пройшли перекваліфікацію. Також пан Вітюк повідомив, що наразі всі дільниці Кіровоградщини обстежені і загалом до виборів готові. Порушення існують, але вони дріб'язкові і не становлять серйозної загрози виборам. Для їх попередження Анатолій Іванович запропонував звертатись на "гарячу" лінію за номером 0800509102 та повідомляти про всі факти порушення закону. 

Після цього присутні почали запитувати про стан правопорядку в області взагалі, долю кіровоградських беркутівців, перспективи батальйону "Кіровоград" тощо. 

На це начальник УМВС Кіровоградщини відповів, що нині криміногенна ситуація в нашому регіоні відносно спокійна. Як приклад він навів Дендропарк. На його думку, ситуація там була криміногенною до того моменту, поки зелену зону не орендував місцевий підприємець Микола Онул. Він побудував паркан та запровадив там власну службу охорони. Це значною мірою убезпечило гостей парку від проявів бандитизму чи будь-яких інших протиправних дій. 


Зачепили також питання обігу зброї в Україні. І тут цифри виявились невтішними, адже протягом останнього часу більше 2000 одиниць зброї було викрадено, що, без сумніву, становить серйозну загрозу для мирного життя населення. 

В цьому контексті журналісти поцікавились справами батальйону "Кіровоград". За словами пана Вітюка, на даний час захищати правопорядок зголосилось 128 добровольців. Вони знаходяться на повному соціальному забезпеченні, для кожного індивідуально готують амуніцію. 

Звичайно, поцікавились і питанням зарплати. Виявляється, у рядових "Кіровограду" зарплатня досить достойна – 4200 грн, що не може не радувати. 

Анатолій Вітюк також відповів на запитання про долю колишнього кіровоградського підрозділу "Беркут". За його словами, спецпризначенці, що пройшли перекваліфікацію, були направлені для несення служби на блокпости в Донецьки. Також вони охороняють обласне УМВС. На думку Анатолія Івановича, служити там досить важко, адже були випадки, коли наші спецпризначенці піддавались тиску і провокаціям з боку донецьких правоохоронців, які підбурювали їх скласти зброю. Проте, як запевнив пан Вітюк, наші правоохоронці гідно витримали всі випробування і не пристали на зрадницькі пропозиції. 

17.07.2019 18:00
Кіровогрaдські дорожники розпочaли ремонт трaси нa Умaнь.Про це "Акулі" повідомили в прес-службі САД області. Довгоочікувaний ремонт бaгaтострaждaльної дороги вже розпочaвся. Кількa днів...
17.07.2019 17:29
Виховaнці КДЮСШ № 1 успішно виступили у ІІ турі чемпіонaту Укрaїни з велоспорту Про це йдеться на сайті міської ради, передає "Акула". У Хмельницькому проходив ІІ тур чемпіонaту Укрaїни з...
17.07.2019 17:00
ВAТ по гaзопостaчaнню тa гaзифікaції "Кіровогрaдгaз" потребує близько 10 прaцівників.Про це "Акулі" повідомили в обласному центрі зайнятості. Вiдкрите aкцiонерне товaриство "Кіровогрaдгaз" ...
17.07.2019 16:30
Юнa кропивницькa боксеркa стaлa бронзовою призеркою престижного міжнaродного турніру у Сербії. Про це "Акулі" повідомили в прес-службі міської ради. У місті Суботіцa (Сербія) проходив...
17.07.2019 15:59
Зa перше півріччя 2019 року нa підтримку aрмії нaдійшло мaйже 80 мільйонів гривень.Про це "Акулі" повідомили в ГУ ДФС області. Зaвдяки відповідaльній позиції плaтників подaтків Кропивницького...