Кіровоград, новини, УМВС, прес-конференція

В УМВС розповіли про спокійні вибори, батальйон "Кіровоград" та долю колишнього "Беркуту". ФОТО

22.05.2014 | 13:50
1034

Сьогодні відбулась прес-конференція нового очільника УМВС в Кіровоградській області. Анатолій Вітюк присвятив її виборам президента. Проте головному міліціонеру регіону не вдалось уникнути запитань і на інші теми.

За словами посадовця, нині в області працюють 1259 співробітників виборчих дільниць. Охороняють виборчі бюлетені колишні беркутівці, які пройшли перекваліфікацію. Також пан Вітюк повідомив, що наразі всі дільниці Кіровоградщини обстежені і загалом до виборів готові. Порушення існують, але вони дріб'язкові і не становлять серйозної загрози виборам. Для їх попередження Анатолій Іванович запропонував звертатись на "гарячу" лінію за номером 0800509102 та повідомляти про всі факти порушення закону. 

Після цього присутні почали запитувати про стан правопорядку в області взагалі, долю кіровоградських беркутівців, перспективи батальйону "Кіровоград" тощо. 

На це начальник УМВС Кіровоградщини відповів, що нині криміногенна ситуація в нашому регіоні відносно спокійна. Як приклад він навів Дендропарк. На його думку, ситуація там була криміногенною до того моменту, поки зелену зону не орендував місцевий підприємець Микола Онул. Він побудував паркан та запровадив там власну службу охорони. Це значною мірою убезпечило гостей парку від проявів бандитизму чи будь-яких інших протиправних дій. 


Зачепили також питання обігу зброї в Україні. І тут цифри виявились невтішними, адже протягом останнього часу більше 2000 одиниць зброї було викрадено, що, без сумніву, становить серйозну загрозу для мирного життя населення. 

В цьому контексті журналісти поцікавились справами батальйону "Кіровоград". За словами пана Вітюка, на даний час захищати правопорядок зголосилось 128 добровольців. Вони знаходяться на повному соціальному забезпеченні, для кожного індивідуально готують амуніцію. 

Звичайно, поцікавились і питанням зарплати. Виявляється, у рядових "Кіровограду" зарплатня досить достойна – 4200 грн, що не може не радувати. 

Анатолій Вітюк також відповів на запитання про долю колишнього кіровоградського підрозділу "Беркут". За його словами, спецпризначенці, що пройшли перекваліфікацію, були направлені для несення служби на блокпости в Донецьки. Також вони охороняють обласне УМВС. На думку Анатолія Івановича, служити там досить важко, адже були випадки, коли наші спецпризначенці піддавались тиску і провокаціям з боку донецьких правоохоронців, які підбурювали їх скласти зброю. Проте, як запевнив пан Вітюк, наші правоохоронці гідно витримали всі випробування і не пристали на зрадницькі пропозиції. 

18.02.2020 12:31
Двoє крoпивницьких таеквoндистів стали чемпіoнами України за версією ІТФ Про це повідомили на сайті Комплексної ДЮСШ 2 міської ради м. Кропивницький, передає "Акула". У Дніпрі відбувся...
18.02.2020 12:00
У селищі Нoве, на Металургів,12 через тріщину в під'їзді люди бoяться вихoдити з будинку. Прo це рoзпoвіла мешканка будинку Тетяна Крукoвська, передає "Акула".Селищний старoста Сергій...
18.02.2020 11:28
Патрульні Кіровоградщини виявили перевізника бурoвoї устанoвки, реєстраційний дoкумент якoї мав явні oзнаки підрoбки.Про це "Акулі" повідомили в прес-службі патрульної поліції області. Вчoра,...
18.02.2020 10:57
У Крoпивницькoму жінку, яку врятували з річки поліцейські, забрали родичі.Про це повідомила гoлoвна лікарка обласної лікарні Лариса Андреєва, передає "Акула".Жінку відвезли в oбласну лікарню....
18.02.2020 10:45
Сьoгoдні, зранку 18 лютoгo, збрoйні фoрмування Рoсійськoї Федерації атакували пoзиції підрoзділів Oб’єднаних сил пoблизу населених пунктів Нoвoтoшківське, Oріхoве, Кримське, Хутір Вільний.Про це...