Кіровоград, новини, УМВС, прес-конференція

В УМВС розповіли про спокійні вибори, батальйон "Кіровоград" та долю колишнього "Беркуту". ФОТО

22.05.2014 | 13:50
771

Сьогодні відбулась прес-конференція нового очільника УМВС в Кіровоградській області. Анатолій Вітюк присвятив її виборам президента. Проте головному міліціонеру регіону не вдалось уникнути запитань і на інші теми.

За словами посадовця, нині в області працюють 1259 співробітників виборчих дільниць. Охороняють виборчі бюлетені колишні беркутівці, які пройшли перекваліфікацію. Також пан Вітюк повідомив, що наразі всі дільниці Кіровоградщини обстежені і загалом до виборів готові. Порушення існують, але вони дріб'язкові і не становлять серйозної загрози виборам. Для їх попередження Анатолій Іванович запропонував звертатись на "гарячу" лінію за номером 0800509102 та повідомляти про всі факти порушення закону. 

Після цього присутні почали запитувати про стан правопорядку в області взагалі, долю кіровоградських беркутівців, перспективи батальйону "Кіровоград" тощо. 

На це начальник УМВС Кіровоградщини відповів, що нині криміногенна ситуація в нашому регіоні відносно спокійна. Як приклад він навів Дендропарк. На його думку, ситуація там була криміногенною до того моменту, поки зелену зону не орендував місцевий підприємець Микола Онул. Він побудував паркан та запровадив там власну службу охорони. Це значною мірою убезпечило гостей парку від проявів бандитизму чи будь-яких інших протиправних дій. 


Зачепили також питання обігу зброї в Україні. І тут цифри виявились невтішними, адже протягом останнього часу більше 2000 одиниць зброї було викрадено, що, без сумніву, становить серйозну загрозу для мирного життя населення. 

В цьому контексті журналісти поцікавились справами батальйону "Кіровоград". За словами пана Вітюка, на даний час захищати правопорядок зголосилось 128 добровольців. Вони знаходяться на повному соціальному забезпеченні, для кожного індивідуально готують амуніцію. 

Звичайно, поцікавились і питанням зарплати. Виявляється, у рядових "Кіровограду" зарплатня досить достойна – 4200 грн, що не може не радувати. 

Анатолій Вітюк також відповів на запитання про долю колишнього кіровоградського підрозділу "Беркут". За його словами, спецпризначенці, що пройшли перекваліфікацію, були направлені для несення служби на блокпости в Донецьки. Також вони охороняють обласне УМВС. На думку Анатолія Івановича, служити там досить важко, адже були випадки, коли наші спецпризначенці піддавались тиску і провокаціям з боку донецьких правоохоронців, які підбурювали їх скласти зброю. Проте, як запевнив пан Вітюк, наші правоохоронці гідно витримали всі випробування і не пристали на зрадницькі пропозиції. 

11.12.2018 17:27
У Кропивницькому відзначили поліцейських, які врятували життя людей.Про це "Акулі" повідомили в прес-службі поліції області.Урочистий зaхід відбувся сьогодні, 11 грудня, в Головному упрaвлінні...
11.12.2018 17:00
В Олексaндрії можна покататися на кареті, запряженою конем. Про це повідомляє Голос Громaди, передає "Акула". Поїздку-прогулянку нa кaреті із зaпряженим конем можуть здійснити олексaндрійці нa ...
11.12.2018 16:28
В Олександрії невідомі спиляли блакитну ялинку.Про це йдеться на Дошці оголошень Олександрії, передає "Акула".
11.12.2018 16:00
У Кропивницькому прaцівники поліції викрили неповнолітніх, причетних до погрaбувaння місцевої жительки.Про це "Акулі" повідомили в прес-службі поліції області. До відділу поліції нaдійшло...
11.12.2018 15:32
Верховнa Рaдa 230 голосaми підтримaлa зa основу зaконопроект № 7370 – зміни до Зaкону "Про регулювaння містобудівної діяльності". Про це йдеться на сайті обласної ради, передає...