Кіровоградщина, Пантазіївка, стільникова вежа, Vodafone, зв'язок, Новопразька, громада

На Кіровоградщині запрацювала стільникова вежа від компанії Vodafone

20.01.2021 | 12:00
104

Стільникову вежу у Пантазіївці Кіровоградської області чекали довго, а от змонтували буквально за кілька тижнів. Для робіт знадобилася спеціальна техніка, а ще злагодженість та безстрашність монтажників.

15 років чекала Пантазіївка на якісний мобільний зв’язок. Зрештою амбітний проєкт вдалося реалізувати у складі Новопразької громади — у селі запрацювала потужна стільникова вежа, повідомляє "Акула" з посиланням на прес-службу Новопразької об'єднаної громади.

Стільникову вежу встановила компанія Vodafone. Вона сягає 40 метрів у висоту та має чотири ретранслятори, котрі роздають сигнал у різні напрямки. Радіус охоплення мобільним зв’язком — близько 20 кілометрів.

Облаштування стільникової вежі у Пантазіївці — довгоочікуваний і вкрай необхідний для громади проєкт. Жителі Пантазїівки про якісний мобільний зв’язок раніше лише мріяли: щоб зателефонувати по мобільному, сигнал треба було ще "спіймати".

Питання щодо встановлення стільникової вежі у селі порушували ще у 2006 році. Однак воно постійно відкладалося, і люди залишалися без мобільного зв’язку. З утворенням Новопразької ОТГ нове керівництво почало шукати шляхи вирішення проблеми.

Зрештою наполегливі звернення влади громади до компанії Vodafone, постійна підтримка та допомога в організації робіт зі встановлення стільникової вежі, у подоланні бюрократичних перепон під час реалізації проєкту, дозволили досягти бажаного результату. Стільникова вежа засвітилась вогнями та дає гарний сигнал.


"Хочу подякувати компанії Vodafone, яка все-таки наважилася на будівництво стільникової вежі у Пантазіївці. Ми добре розуміли, задумуючи цей проєкт, що економічна доцільність встановлення такого обладнання у невеликому селі незначна. Однак покращення комфорту жителів — один зі стратегічних пріоритетів громади. Велика заслуга у втіленні цього проєкту належить старості Пантазіївського старостинського округу. Володимир Іванович Кутинець буквально жив стільниковою вежею увесь час, що її встановлювали. Опікувався, допомагав представникам компанії з технікою за необхідності, вирішував організаційні питання. Пантазіївці пощастило з керівником. А я вдячний, що маю таких помічників", — зазначив голова Новопразької громади Богдан Куруп.

До речі, пощастило не лише жителям Пантазіївського старостинського округу: хороший сигнал Vodafone матимуть відтепер і водії на відрізку автошляху державного значення М-04 (Знам’янка-Луганськ-Ізварино), куди сягає дія сигналу зі стільникової вежі.

Як облаштовували вежу, дивіться нижче:


Наталія Щербакова

05.03.2021 17:30
На Кірoвoградщині не вистачає прoфесійних агрoнoмів. Про це "Акулі" повідомили в обласному центрі зайнятості. З метoю здійснення oрганізаційнo-технoлoгічнoгo керівництва у галузі...
05.03.2021 14:52
На Кірoвoградщині пoліцейські oфіцери грoмади дoпoмoгли дoправити дo лікарні тяжкo травмoванoгo місцевoгo жителя.Про це повідомили в пресслужбі поліції області, передає "Акула". Під час...
05.03.2021 14:33
Сьoгoдні, 05 березня, рoбoчий день працівниць Крoпивницькoї міськoї ради рoзпoчався пo святкoвoму, інформує "Акула".Чoлoвіча частина кoлективу міськoї ради oригінальнo привітала свoїх кoлежанoк з...
05.03.2021 13:34
Для ліквідації аварії на каналізаційнoму кoлектoрі у Крoпивницькoму викoристoвується стійка дo кoрoзії пластикoва труба Про це повідомила директорка Крoпивницькoгo ВКГ Валентина Давидчук,...
05.03.2021 12:42
Від трьох дo шести місяців триває віднoвлення здoрoв’я людини після кoрoнавірусу. Кoжен пацієнт пoтребує кoмплекснoї реабілітації. Клінічний прoтoкoл щoдo реабілітації в Україні відсутній. Про...
Елеватор КЗК