Майбутнє - за медициною:як міські чиновники вітали місцевих медиків з професійним святом (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Майбутнє - за медициною:як міські чиновники вітали місцевих медиків з професійним святом (ФОТОРЕПОРТАЖ)

13.06.2018 | 14:30
805

День медика – це не просто привiд подякувати людям в бiлих халатах. В першу чергу, це висловлення поваги i визнання заслуг тих, хто щодня рятує життя, захищає вiд хвороб, допомагає повернути радiсть i впевненiсть у собi i власних силах. Сьогоднi, 13 червня, у стiнах Кiровоградського  обласного театру, вiдбувся урочистий захiд з нагоди Дня медичного працiвника, передає "Акула".

Щоденна самовiддана праця медикiв України, їхнi доброта, душевне тепло, спiвчутливiсть, жертовна турбота про здоров’я людини спрямованi на гарантування найповнiшої медичної допомоги населенню. Саме цi визначальнi якостi представникiв цiєї професiї користувалися особливою суспiльною повагою, загальною пошаною. I це є щирою винагородою вашої подвижницької дiяльностi, результатом якої виступають значнi надбання вiтчизняної медицини.

Вiдкриваючи святкову програму, перед гостями виступили голова ОДА Сергiй Кузьменко,  та нардеп, заслужений лiкар України Костянтин Яринiч , привiтавши всiх з професiйним святом.

«Я впевнений, що згодом наша країна буде мати не тільки більш якісні медичні послуги, а й кращі умови праці для наших лікарів. Які б не були реформи, те, чим ви займаєтесь – це життя і здоров’я людини, а це – найголовніше. Сьогодні я хочу побажати вам міцного здоров’я, доброго гумору та вдячних пацієнтів. І я переконаний, що ми разом з вами зробимо все можливе, аби життю мешканців нашої області нічого не загрожувало», - звернувся до медиків Кузьменко.

Костянтин Яриніч наголосив на тому, що йому приємно вітати своїх друзів та колег, з якими було багато спільних моментів.

 «Немає нічого більш святого, ніж бути медичним працівником, за що я вам дуже вдячний! Нам потрібне міцне здоров’я, аби лікувати  своїх пацієнтів, і пережити всілякі негаразди, і різноманітні реформи», - сказав нардеп. 

Яриніч побажав гостям миру, достатку у родині та, звичайно, бути щасливими.

Після теплих слів привітань, керівництво міста та області перейшло до урочистої церемонії нагородження працівників медичної галузі, що стало приводом для посмішок та щирих обіймів.

Медіапортал «Акула» бажає всього найкращого лiкарям, медсестрам, лаборантам, санiтарам, фармацевтам, навiть водiям швидкої, завдяки яким допомога прибуває вчасно. Навiть не обов'язково робити це особисто, можна звернутися з душевними словами по телефону або залишити свої привiтання на сайтi медичного закладу. Повiрте, подяка, висловлена вiд усього серця, коштує багато, i для тих, хто трудиться на благо вашого здоров'я, такi привiтання мають величезну цiннiсть. 


21.02.2019 13:29
22-pічний чоловік, ймовірно, здійснив понaд 50 кpaдіжок нa сільськогосподapському підпpиємстві ТДВ "Колос". Про це інформує "Aкулa" з посилaнням нa офіційну стоpінку Виконaвчого комітету...
21.02.2019 13:00
В обласному центрі знайшли собаку породи "хаскі", яку майже до смерті заморили голодом, а потім винесли помирати в посадку.Про це повідомляють в Організації захисту тварин "Бім", передає...
21.02.2019 12:29
Міськa рaдa Кропивницького плaнує нaдaти ТОВ "Кіровогрaдський зaвод будівельних мaтеріaлів № 1" дозвіл нa розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Aджaмській...
21.02.2019 12:00
Прокурaтурa спільно зі співробітникaми ГУ ДФС в Полтaвській облaсті у рaмкaх розслідувaння кримінaльного провaдження зa фaктом незaконного виготовлення лікеро-горілчaних виробів провелa...
21.02.2019 11:39
Вчора, 20 лютого, в aктовому зaлі ЦДПУ імені В. Винниченкa відбулaся конференція трудового колективу, головним питaнням якої був звіт ректорa про результaти виконaння контрaкту зa 2018 рік.Про ...