АКУЛА MEDIA
Майбутнє - за медициною:як міські чиновники вітали місцевих медиків з професійним святом (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Майбутнє - за медициною:як міські чиновники вітали місцевих медиків з професійним святом (ФОТОРЕПОРТАЖ)

13.06.2018 | 14:30
741

День медика – це не просто привiд подякувати людям в бiлих халатах. В першу чергу, це висловлення поваги i визнання заслуг тих, хто щодня рятує життя, захищає вiд хвороб, допомагає повернути радiсть i впевненiсть у собi i власних силах. Сьогоднi, 13 червня, у стiнах Кiровоградського  обласного театру, вiдбувся урочистий захiд з нагоди Дня медичного працiвника, передає "Акула".

Щоденна самовiддана праця медикiв України, їхнi доброта, душевне тепло, спiвчутливiсть, жертовна турбота про здоров’я людини спрямованi на гарантування найповнiшої медичної допомоги населенню. Саме цi визначальнi якостi представникiв цiєї професiї користувалися особливою суспiльною повагою, загальною пошаною. I це є щирою винагородою вашої подвижницької дiяльностi, результатом якої виступають значнi надбання вiтчизняної медицини.

Вiдкриваючи святкову програму, перед гостями виступили голова ОДА Сергiй Кузьменко,  та нардеп, заслужений лiкар України Костянтин Яринiч , привiтавши всiх з професiйним святом.

«Я впевнений, що згодом наша країна буде мати не тільки більш якісні медичні послуги, а й кращі умови праці для наших лікарів. Які б не були реформи, те, чим ви займаєтесь – це життя і здоров’я людини, а це – найголовніше. Сьогодні я хочу побажати вам міцного здоров’я, доброго гумору та вдячних пацієнтів. І я переконаний, що ми разом з вами зробимо все можливе, аби життю мешканців нашої області нічого не загрожувало», - звернувся до медиків Кузьменко.

Костянтин Яриніч наголосив на тому, що йому приємно вітати своїх друзів та колег, з якими було багато спільних моментів.

 «Немає нічого більш святого, ніж бути медичним працівником, за що я вам дуже вдячний! Нам потрібне міцне здоров’я, аби лікувати  своїх пацієнтів, і пережити всілякі негаразди, і різноманітні реформи», - сказав нардеп. 

Яриніч побажав гостям миру, достатку у родині та, звичайно, бути щасливими.

Після теплих слів привітань, керівництво міста та області перейшло до урочистої церемонії нагородження працівників медичної галузі, що стало приводом для посмішок та щирих обіймів.

Медіапортал «Акула» бажає всього найкращого лiкарям, медсестрам, лаборантам, санiтарам, фармацевтам, навiть водiям швидкої, завдяки яким допомога прибуває вчасно. Навiть не обов'язково робити це особисто, можна звернутися з душевними словами по телефону або залишити свої привiтання на сайтi медичного закладу. Повiрте, подяка, висловлена вiд усього серця, коштує багато, i для тих, хто трудиться на благо вашого здоров'я, такi привiтання мають величезну цiннiсть. 


17.10.2018 18:00
Осінь - то чaс року, коли люди повинні зігрівaти один одного... своїми словaми, своїми почуттями, своїми посмішкaми... і тоді ніякі холоди не стрaшні...
17.10.2018 17:30
У Крoпивницькoму рятувальники надали дoпoмoгу кoту. Прo це пoвідoмляє прес-служба У ДСНС в oбласті, передає "Акула". 17 жoвтня o 09:03 дo Служби пoрятунку "101" надійшлo пoвідoмлення прo те, ...
17.10.2018 17:00
У Кропивницькому, сьогодні, 17 жовтня, прaцювaлa комісія з предстaвників виконкому Фортечної рaйонної у м.Кропивницькому рaди, Держслужби з питaнь нaдзвичaйних ситуaцій, Держпродспоживслужби,...
17.10.2018 16:57
У Кропивницькому, по вулиці Космонaвтa Поповa близько 16.30 стaлaсь ДТП, передає кореспондентка "Акули".Учaсникaми пригоди стaли легковий aвтомобіль тa велосипедист. Нa місці прaцює пaтрульнa...
17.10.2018 16:31
16 жовтня в олександрійській художній галереї Vashart gallery відбувся завершальний етап конкурсу дитячих малюнків “Визнана українська автентичність” – оголошення переможців. Про це повідомляє...