лариса, онул, кандидат, верховна, рада

Лариса Онул: «Я захищаю інтереси кожного жителя Кіровоградщини». ФОТО, ВІДЕО

27.09.2014 | 10:04
1603

За всі роки існування незалежної України ніхто з представників Кіровограда, що обиралися раніше, по-справжньому, реально не захищали його інтереси у вищому законодавчому органі країни. З цього почала свою прес-конференцію кандидат в народні депутати по 99-му округу, відомий кіровоградський політик Лариса Онул.

На її переконання, Кіровоград на законодавчому рівні повинен отримати статус зони екологічного лиха, який дасть кожному кіровоградцю можливість отримувати компенсацію за те, що він живе в зоні екологічної катастрофи, за рахунок держави оздоровлювати себе і своїх дітей. Крім того, це дасть можливість вивести надання медичної допомоги на інший, більш вищий рівень. Адже уранові шахти приносять доходи державі, а кіровоградці вмирають від раку.

 «Ми ризикуємо нашими дітьми і нічого натомість не отримуємо. Ми перебуваємо в зоні бойових дій з раком! Ми повинні врятувати дітей від війни, бідності, від раку!» – заявила політик.

Лариса Онул переконана: Майдан знову дав нам шанс побудувати багату та сильну країну, і ним ні в якому разі знехтувати не можна.

Кандидат у народні депутати вважає, що перед державою і її громадянами зараз стоїть п’ять основних завдань: повернути мир на рідну землю, зберегти єдність і цілісність України, закріпити результати Революції Гідності, не на словах, а на ділі провести люстрацію та рухатися європейським шляхом,  що і було поштовхом для народження Майдану.

Вже зараз Лариса Онул з командою експертів працює над розробкою двох законодавчих актів. Перший стосується отримання Кіровоградом статусу зони екологічного лиха. Такий статус мають міста Калуш та Жовті води, де працює державна цільова програма радіаційного і соціального захисту населення.

лариса онул оголосила про те, що балотуватиметься в нардепи

Також політик впевнена, що усі разом ми зможемо добитися прийняття цільової держпрограми з перетворення Кіровоградщини на сільськогосподарський центр України. Це нам конче потрібно, адже незважаючи на те, що територіально Кіровоградська область знаходиться в самому центрі країни, по заробітній платі ми залишаємось депресивним регіоном. Якщо ж за допомогою державних інвестиційних програм, що закладаються в її другому законопроекті, тут буде організовано виробництво, обслуговування, ремонт сільгосптехніки, а також переробку сільгосппродукції, це дозволить регіону розвиватися, а державі економити колосальні гроші.


«Я – кіровоградка. Я люблю своє місто. Я хочу, щоб всі ми жили в красивому, здоровому і процвітаючому Кіровограді. Я хочу, щоб всі ми жили в економічно і політично сильній і багатій країні. Для цього потрібно багато і розумно працювати. Я вмію це робити», – заявила Лариса Онул.

На запитання журналістів, чи не викликало її висування по 99-му округу невдоволення у керівництва «УДАРу», адже від Блоку Петра Порошенка тут балотується Костянтин Яриніч, Лариса Онул відповіла: «В документах з'їзду немає ніяких директив з приводу висунення чи не висунення кандидатів по мажоритарному округу. А тим більше, заборон. Ми вже забули, за що боролись, вийшовши на Майдан? Я – член партії «УДАР». Кого представляє Костянтин Яриніч – мені невідомо. Я не знаю, до якої партії він належить. Хочу нагадати: у нас демократія, тож участь в Блоці Петра Порошенка, куди входить «УДАР», не значить розчинення одних партій в інших. Ви ж не хочете чергових За ЄдУ, СДПУо чи Партії регіонів? Я впевнена, що наш президент стоїть на демократичних позиціях. Ось ми демократично і поборемося».

прес-конференція Лариси Онул з приводу висування в кандидати

Реанімація, розвиток, розквіт – це девіз Лариси Онул. Вона має намір відстояти інтереси громади Кіровограда. І робить це вже зараз – після зустрічі з журналістами вона поспішила на кіровоградський Майдан, щоб захистити людей від обману. Адже нашій громаді у ролі нового губернатора нав’язують одіозну людину, яка 16 січня голосувала за антинародні, драконівські закони. Лариса Онул переконана – область не має права очолювати той, хто зрадив країну і людей.

08.10.2019 14:00
В обласному центрі патрульні затримали чоловіка, який ,ймовірно, перебував під дією наркотиків.Про це інформує патрульна поліція області, передає "Акула". Вчора, 7 жовтня, близько 5-ї години...
17.09.2019 12:27
Сьогодні, 17 вересня, під час сесії обласної ради звільнили з посади Ігоря Степуру, передає "Акула".Голосування було таємним. Депутати проголосували "за" звільнення у кількості 42 голосів. ...
01.07.2019 08:25
У Кропивницькому кандидат від «Слуги Народу» запропонував підписати Меморандум про чесні вибори колегам. Про це Олександр Дануца написав на своїй сторінці у Фейсбуці, передає «Акула». За...
29.06.2019 13:15
У Кропивницькому опоненти використовують "чорні" технології проти кандидата з команди Президента Зеленського.Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав кандидат у народні депутати від партії "Слуга...
07.02.2019 16:00
Кропивницька депутатка Катерина Шамардіна отримала в оренду на 25 років земельну ділянку  площею 0,100 га по проспекту Винниченка, 2 у обласному центрі. Відповідний проект рішення...