Кропивницький, "Гопак-фест", хореографія, колективи, Україна

Кропивницький: "Гопак-фест" збиратиме хореографічні колективи з усієї України

28.01.2021 | 18:30
138

Кропивницький підтверджує статус фестивального міста і до 30-річчя Незалежності України збиратиме учасників унікального хореографічного фестивалю "Гопак-фест".

Новиною про розвиток фестивального руху поділилася сьогодні, 28 січня, начальниця управління культури і туризму міської ради Анна Назарець в рамках традиційного "Стратегічного діалогу" з міським головою Андрієм Райковичем з питань розвитку території обласного центру, інформує "Акула".

Заступник міського голови Сергій Колодяжний разом Анною Назарець представили очільнику міста ключові напрямки програми "Культурне місто".

За інформацією Анни Назарець, навіть в жорстких умовах 2020-го року, коли світ накрила пандемія коронавірусу і на території України ввели тотальний карантин, місту вдалося зберегти всю "культурну" мережу: продовжують працювати 6 шкіл естетичного виховання, 4 музичні школи, 20 бібліотек, 3 музеї, художня школа, школа мистецтв та культурно-дозвіллєвий центр. І питань про скорочення закладів культури не стоїть на порядку денному.

– Навпаки, ми хочемо розвивати міський культурний простір, – наголосила Анна Назарець. – В обласному центрі немає власного Палацу культури, тому ми плануємо відкрити міський мюзикхол, який вирішить питання концертно-фестивального життя міста. Ми зможемо реалізувати амбітні Всеукраїнські проєкти, проводити культурні заходи на високому мистецькому рівні.


Створити мюзикхол планують на базі глядацької зали, що в приміщенні нового ЦНАПу. На стартові роботи в міському бюджеті вже запланували 500 тисяч гривень. За словами Анни Назарець, спеціалісти вже обстежили приміщення та надали свої рекомендації щодо збереження акустичної системи глядацької зали.

У свою чергу, міський голова закцентував увагу посадовців на тому, що місто має також терміново взяти на баланс приміщення колишнього районного будинку культури.

– Дуже важливо і далі зберегти наші творчі колективи, фонди, бібліотеки. Не зважаючи на важкі часи, ми повинні не припиняти розвитку Кропивницького, – відзначив міський голова. – Районний будинок культури необхідно брати на баланс, нам потрібні такі потужності, тому прошу опрацьовуйте це питання, щоб в найкоротші терміни його вирішити.


25.02.2021 18:05
Директoр департаменту oхoрoни здoрoв’я oблдержадміністрації Oлег Рибальченкo, гoлoвна санітарна лікарка Кірoвoградщини Надія Oперчук і завідувачка інфекційним відділенням oбласнoї лікарні Oлена...
25.02.2021 16:42
У Крoпивницькoму дo Дня дoбрoвoльця, який відзначають 14 березня, збирають благoдійну дoпoмoгу для військoвих. Прo це Суспільнoму рoзпoвіла заснoвниця банку речей Альoна Глініста, передає...
25.02.2021 15:50
Під час перевірки в одному із супермаркетів Кропивницького виявили в oбігу прoтермінoвану прoдукцію, а такoж недoтримання температурнoгo режиму при зберіганні харчoвих прoдуктів, щo є...
25.02.2021 15:02
Сьогодні, 25 лютoгo, на мережах КП "Теплoенергетик" у Крoпивницькoму зафіксoваний два пoриви і тимчасoвo припинене централізoване теплoпoстачання дo двoх житлoвих будинків за адресами: вулиці вул....
25.02.2021 14:21
Дo 2024 рoку шкoли, щo матимуть не менше чoтирьoх десятих класів, мoжуть oтримати статус прoфільнoгo ліцею за відпoвідним тематичним спрямуванням. Прoте кількість таких класів мoже бути ...
Елеватор КЗК