Кропвиницький, Дендропарк, Зробимо цей світ квітучим

Кропивницький Дендропарк став частинкою бізнес-проекту "Зробимо цей світ квітучим"

09.11.2020 | 16:00
585

Сучасні батьки приділяють дуже багато часу для розвитку, навчання, забезпечення потреб своєї дитини та створення усіх умов для її повноцінної життєдіяльності. При цьому особливої турботи потребують діти, які мають вади розвитку – діти з особливими потребами.

За даними Уніан в Україні налічується понад 165 тисяч дітей-інвалідів. Проте,склалася така ситуація, за якої діти з особливими потребами протягом довготривалого часу залишалися поза увагою суспільства. І навіть певною мірою були ізольованими від нього, навчаючись та виховуючись в школах-інтернатах. Часто ці діти просто не готові до життя у відкритому світі.

Однак, небайдужі люди є. Громадська організація "Спілка особливих сімей "Ожина" та КУ Інклюзивно — ресурсного центру №1 в Кропивницькому допомагають розвивати та навчати дітей з особливими потребами.

3 грудня 2020 року на базі ІРЦ №1 міста Кропивницького стартує навчальний бізнес-проект "Зробимо цей світ квітучим". Учасники від шести до 18 років. Кількість місць обмежена.

Організатори планують разом із дітьми посадити та виростити із цибулинок квіти гіацинтів до жіночого свята весни.

Метою проекту є навчити дітей дбати про природу, навколишнє середовище, розвивати трудові навички та емоційну складову.


Вже відбувся перший майстер-клас, який провела для дітей директор-співзасновник ландшафтної майстерні "Пан Тюльпан", агроном декоративного садівництва Мирослава Курцева.

Бізнес проект "Зробимо цей світ квітучим" підтримало керівництво Корпорації "ХХІ століття". Дендропарк подарував дітям 150 цибулинок гіацинту.

В рамках проекту діти не лише навчаться саджати та доглядати за квітами, а й розраховувати прибуток, який можна отримати, якщо зробити це з бізнесовою метою.

Сучасною світовою тенденцією є прагнення соціальної адаптації дітей з особливими потребами. У нашому суспільстві починає формуватися нова культурна й освітня норма — повага до людей з фізичними та інтелектуальними вадами.

А проект "Зробимо цей світ квітучим" допоможе звільнити "особливих" дітей від соціальної ізоляції, сприятиме здоровій взаємодії з іншими дітьми та розвитку позитивного, терпеливого, толерантного, лояльного ставлення до них з боку оточуючих. Діти здобудуть нові знання та досвід. Соціалізація дуже важлива для кожної маленької людини, а для дитини з обмеженими можливостями — особливо.

Партнери бізнес-проекту "Зробимо цей світ квітучим": Дендропарк Корпорація "ХХІ століття", ГО СОС "Ожина", ландшафтна майстерня "Пан Тюльпан".


Наталія Щербакова
03.12.2020 18:32
В обласному центрі в он-лайн обговоренні вирішували новий тариф на воду.Про це розповідає керівник "Дніпро-Кіровоград" Роман Ілик, передає "Акула".З 1 січня для жителів Кірoвoградськoї oбласті,...
03.12.2020 18:01
Освітні заклади обласного центру забезпечені дезінфікуючими засoбами у пoвнoму oбсязі. На цьому наголосила начальниця управліня освіти міської ради Лариса Костенко, передає "Акула"."Першoгo...
03.12.2020 17:00
У Кропивницькому патрульні виявили чoлoвіка, який перебував у рoзшуку.Про це інформує "Акула" з посиланням на пресслужбу патрульної поліції в області. "Сьoгoдні, 3 грудня, близькo 11-ї гoдини, ...
03.12.2020 16:05
У Кропивницькому розпочалась  річна програма у громадах "Амбасадори безпеки".Про це повідомили в пресслужбі патрульної поліції в області, передає "Акула".Це допомагає налагодити співпрацю...
03.12.2020 15:33
На Кіровоградщині суд призначив сувoріше пoкарання чoлoвікoві, який пoгрoжуючи "затoчкoю", відібрав у дитини телефoн та грoші.Про це поінформували в пресслужбі прокуратури в області, передає...
Елеватор КЗК