АКУЛА MEDIA
кримі, рф, політика, історія, рубль

Кримські проблеми в РФ

21.04.2014 | 14:04
1718

В умовах, коли багато жителів Донецької області в Слов'янську, Краматорську, Горлівці, Маріуполі піднімали російські прапори, а Президент РФ Володимир Путін назвав росіян та українців «єдиним народом», аналітики постаралися дізнатися у кримчан, які стали громадянами РФ, що їх здивувало в перший місяць життя в іншій державі. Виявилося, що можна назвати 40 пунктів, про які не знали кримчани, радіючи приєднанню Криму до РФ, пише «Свобода слова в Україні». Виявляється, життя в РФ і Україні суттєво відрізняється.

1. Горілка в Росії коштує мінімум 199 рублів (з 1 серпня – 220 рублів) і продається лише до 22-00 год.

2. У РФ не можна збиратися на стихійні політичні мітинги, навіть якщо ти хочеш подякувати владі і особисто Путіну.

3. Приватникам в пляжний сезон на морі заборонено здавати за гроші туристам житло. Влада привчає росіян до сервісу пансіонатів, навіть якщо у них немає ні єдиної зірки.

4. У Росії загальна військова повинність, і служити доведеться не в Ялті і Гаспрі, а в Чечні, Дагестані, на Крайній Півночі чи Далекому Сході.

5. Вагітним жінкам не варто сподіватися на пряму компенсацію за народження першої, другої, третьої і наступних дітей. У РФ за народження дитини ви отримаєте одноразово 13,7 тис. рублів, яких не вистачить навіть на купівлю дитячої коляски. За другу дитину і наступних виділяється «материнський капітал», який на руки не видається. Це гроші на майбутню освіту ваших дітей або поліпшення житлових умов.

6. Любителі елітного відпочинку в Італії, Франції та на інших всесвітніх курортах з подивом можуть виявити, що їм заборонено виїзд за кордон з російським паспортом і кримської пропискою.

7. Таксування на особистому авто більше не є гарним підробітком у Криму: туристів немає, потяги скасували, біля аеропортів і залізничних вокзалів повинна стояти  «служба таксі».

8. Мерів в Росії не вибирають, їх призначають з Москви. Звідти видніше, хто гідний керувати і управляти росіянами на узбережжі. Тож звітувати перед виборцями більше не треба.

9. Найприкріше українським «дембелям»: відслуживши в українській армії, їм заново доведеться ставати «салагами» в збройних силах Росії.

10. В Україні за зупинку БТРів акцією «мирних громадян» можна заробити по 500 гривень, у Росії – до 15 років в'язниці.

11. Міфічний «Правий сектор» більше не лякатиме тривожний сон кримчанина: в Росії одразу 7 партій російських націоналістів будуть моніторити підозрілих «росіян і татар Криму», які цілих 23 роки перебували під впливом «бандерівської пропаганди» в Україні.

12. Українські в'язні ВТК першими зрозуміли переваги паспортів України, згадавши географію російських колоній.

13. У Росії не платять за демонстрації на 1 травня або День міста. На них не можна нести свої транспаранти і викрикувати свої гасла, проходячи повз трибуни.

14. В українців прийнято в соцмережах «Однокласники» і «Вконтакте» лаяти свого Президента, кримчанам тепер потрібно звикати його тільки хвалити, пам'ятаючи попередження Павла Дурова про всевидяче «око» спецслужб.

15. Кримські школярі повинні багато чого забути з того, що вигадали «фальсифікатори з України», наприклад, «монголо-татарського іго» та голодомор в Україні.

16. Кримчанам потрібно тепер навчитися пишатися не собою, своєю дівчиною (хлопцем) або родиною, а своєю державою. Наприклад, що «у них тепер» багато-багато нафти і газу, завдяки яким РФ «тримає за горло» ЄС, Україну, Литву, Білорусь.

17. Кримчанам не можна забувати, що сексу в Росії немає, як і в Радянському Союзі. «Це» називається «траханьем». До геїв і лесбіянок в РФ не можна ставитися спокійно, їх потрібно лише зневажати.

18. В пристойних сім'ях Росії прийнято українське сало їсти потайки від гостей і сусідів, на людях всіляко зневажаючи його смак, який з незрозумілої причини вихваляють українці.

19. Молоді Криму потрібно звикати не тільки до відряджень, але і «другої національно-регіональної мови» якщо не для вас, то ваших дітей у школах. Її не можна погано вчити, як українську: якщо пошлють в Татарстан – потрібно вчити татарську, в Башкирію – башкирську тощо.

20. Кримчанам лаяти інші народності (наприклад, українців і їх культуру) в блогах і соцмережах можна лише в Україні. У РФ за образу будь-якої народності Росії і дружніх їй держав можна потрапити за грати.


21. Паспорт росіянину потрібно завжди носити при собі, тому що тільки «безладні українці» можуть виходити «в місто» без єдиного документа, не побоюючись потрапити в «мавпятник» місцевого відділення МВС.

22 . Прямуючи за кордон, ви повинні зібратися, а не розслаблятися, і пам'ятати, що проти вас, як громадянина РФ , можуть бути вчинені будь-які провокації  з метою подальшої вербування.

23. Російська мова – третя за складністю після китайської та японської.

24. Українці за вдачею індивідуалісти, росіяни – колективісти. Пам'ятайте: відрив від колективу може викликати підозру у ваших колег.

25. У РФ не прийнято негативно ставитися до національного одягу, як елементу історії та культури. Якщо скажуть одягти – одягайте, не сперечайтеся, як в Україні, і не переплутайте з елементами української національної культури, інакше вас не зрозуміють.

26. Українці і росіяни пишаються і сміються над абсолютно різними речами. Запам'ятайте: у РФ не можна ставити під сумнів, а тим більше критикувати і відпускати «дурні жарти», потрібно тільки пишатися славною і героїчною історією Росії, її непереможною армією, всевидющими спецслужбами, монолітним державним ладом тощо.

27. У РФ прийнято, що «спірні території» можуть бути у США (Аляска) , в Грузії, Україні, Казахстані, Латвії тощо Все, що російське – це РФ. Кому і навіщо дарує Росія свою територію – це справа уряду, а не простих росіян. Не сперечайтеся про це на форумах та соціальних мережах, ви вже не в Україні.

28. «Крим зміг вийти зі складу України, але у Криму немає конституційного права вийти зі складу Росії», – про всяк випадок попередив кримчан голова конституційного комітету в Держдумі Плигин. Тому навіть якщо стане гірше, ніж було, не варто про це тепер говорити вголос.

29. Зовнішня політика і історія – це монополія держави, що не терпить ні найменших новацій і передбачає для населення один близький до тексту «копірайт». Забудьте про те, як у провідних університетах України на навчальному семінарі вашу групу викладач розбивав на дві, які відстоюють один перед одним протилежні позиції, завдяки чому ви запам'ятовували матеріал якщо не на все життя, то надовго. За подібні «новації педагогіки» в РФ загрожує виключення з ВНЗ і «вовчий квиток».

30 . Найулюбленіше слово у росіян – це «халява». Звикайте, але пам'ятайте українську мудрість про «безкоштовний сир»: де, в чому і за чим він може лежати «на халяву».

31. Якщо у вас в родині дочка, поясніть їй, щоб не була занадто вимогливою при виборі супутника життя: у Росії «випити» – у перекладі на літри те саме, що в Україні «напитися».

32. Заводити знайомства і зустрічатися з іноземцями держав Північноатлантичного блоку так само «не до лиця» патріотичній російській дівчині.

33. Не ображайтеся за термін «хохол» чи «бандерівець» по відношенню до вас або ваших дітей в середовищі росіян.

34. Школярам-підліткам потрібно забути про дискотеки та нічні прогулянки з дівчиною під Місяцем. Діти в РФ після 23-00 год. затримуються і доставляються в УВС до з'ясування особистості батьків, які повинні приїхати, написати пояснювальну і забрати додому підлітка для подальшого виховання.

35. Транспортна проблема Криму: ІКАО заборонила будь польоти літаками до Криму. Навіть авіалайнери Білорусі злякалися юридичних наслідків за політ до Сімферополя. Аналогічно з морськими лайнерами і круїзами.

36. «У наддержави повинні бути колонії. Крим – це курорт для бідних, Сочі – для заможних росіян», – заявив Президент РФ.

37. «Проблема кримських татар у Криму може перетворити півострів на аналог Північного Кавказу Росії», – заявив Джемілєв.

38. Українські дипломи до 2000 р. про вищу освіту потрібно підтвердити в Міносвіти РФ.

39. Рубль не гривня, яку не сварить тільки ледачий  вихваляючи долар і євро , в яких українці рекомендують тримати свої заощадження. Рубль в РФ – це символ фінансової могутності і могутності держави. Все і всі в РФ рахують в рублях, а не в доларах або євро.

40. Запам'ятайте головні фінансові гасла РФ: «Долар – фінансова піраміда», а «Сполучені Штати Америки – повний банкрут», в РФ все завжди добре, якщо Президент не сказав про щось інакше. Не забивайте голову дурницями, чому російські олігархи тримають гроші в Швейцарії, США та ЄС, а чиновники Євросоюзу і США не хочуть їх тримати в Ощадбанку або десь ще. 


20.08.2018 10:00
У Кропивницькому йде плановий ремонт доріг. Про це під час апаратної наради повідомив секретар міської Ради Андрій Табалова, передає кореспондент "Акули". У Кропивницькому запланований...
20.06.2018 11:30
Президент України Петрo Пoрoшенкo підписав Закoн України "Прo внесення змін дo деяких закoнів України щoдo удoскoналення oкремих питань прoхoдження грoмадянами військoвoї служби". Прo це...
08.06.2018 12:00
"Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського" набув керівника у особі виконуючого обов'язки директора закладу Анатолія Литвина. Про це повідомляє кореспондент «Акули». ...
08.06.2018 11:30
Сьогодні, 8 червня, на пленарному засіданні сесії Кіровоградської обласної ради стало відомо, що депутат обласної ради від "Опозиційного блоку" Вартан Абрамян може достроково припинити власні ...
08.06.2018 11:00
На один з округів на Кіровоградщині у 2017 році було виділено в десять разів більше коштів субвенцій. Такі результати дослідження виділення субвенцій з державного бюджету в одномандатних округах...