АКУЛА MEDIA
Кіровоград, новини, ліс, відновлення, акція

Кіровоградці відновлюють ліс втричі швидше, ніж він вирубається. ФОТО, ВІДЕО

03.04.2014 | 18:27
805

Сьогодні ми на власні очі впевнились у цьому. В рамках акції "Майбутнє лісу у твоїх руках" всього за якусь годину цього дня було висаджено більше одного гектару нового лісу. Такою швидкістю лісівники мають завдячувати учням Богданівського та Новенського шкільного лісництва, Знам'янської школи-інтернату, Кіровоградської ЗОШ №24, Центру дитячої та юнацької творчості "Центр Юність", обласному центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, керівництву області та району та представникам преси. 

Загалом же лісівники Кіровоградщини цьогоріч мають намір висадити 1370 га нового лісу, що в 3 рази перевищує площу вирубки в минулому році. А допоможе їм в цьому 31 лісництво, що об'єднує близько 800 чоловік. 

Перед початком безпосередньої висадки саджанців присутніх порадували піснею і танцями діти. Далі слово надавалось начальнику обласного управління лісового та мисливського господарства Наталії Ревенко, а також головам Кіровоградської облдержадміністрації та обласної ради Олександру Петіку та Олександру Чорноіваненко.

Пізніше представник церкви благословив присутніх на добру справу і окропив святою водою.

Після цього розпочалась висадка лісу. Першим свій саджанець посадив Олександр Петік, а за ним начальник лісгоспу та голова обласної ради. Разом з ними до роботи долучились діти разом із священнослужителем. 


Ближче до кінця робіт відкрився справжній лісовий аукціон, на якому всі охочі змогли придбати собі рослини до смаку. Варто зазначити, що голова облради Олександр Чорноіваненко також придбав 2 ялинки, щоб в подальшому, на День довкілля, висадити їх у честь Небесної сотні. Ціна лотів коливалась від 20 до 150 гривень. Тим не менш, всі вони були викуплені. 

Після закінчення аукціону слово взяла начальник лісового господарства Кіровоградщини Наталя Ревенко і неочікувано для всіх оголосила, що всі рослини, які були придбані сьогодні директорами лісових підприємств, підуть на озеленення території Знам'янської школи-інтернату. 

Взагалі, цим аукціоном наші лісовики убили одразу двох зайців, адже виручені кошти вони мають намір направити на допомогу українській армії.

Після аукціону всі присутні були запрошені на своєрідний бенкет прямо на природі. Діти із задоволенням пригощались цукерками, печивом і солодкими напоями, дорослі ж віддавали перевагу смаженій рибі, овочам та гарячому бульйону.

Загалом, день видався досить щирим і добрим, якщо можна його так охарактеризувати, а наші лісівники показали, що вони не тільки гарні спеціалісти, а й дуже привітні люди.

22.06.2018 17:30
21 червня у селищі Смoлінo Малoвисківськoгo райoну відбулoся відкриття пoліцейськoї станції, яка oбслугoвуватиме близькo 10,5 тисяч грoмадян – жителів трьoх населених пунктів. Прo це пoвідoмляє...
22.06.2018 17:00
Вiддiл органiзацiї надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятостi пропонує ознайомитися з «Барометром професiй», який допоможе визначити професiї, актуальнi на ринку працi. Про це...
22.06.2018 16:31
Жителів Кірoвoградщини прoсять дoпoмoгти семирічнoму Вадиму Пoлинцеву, передає "Акула". Дoпoмoжіть будь ласка зібрати кoшти на лікування Пoлинцева Вадима Микoлайoвича (7 рoків).Прoживає в с.м.т...
22.06.2018 16:00
Це рядок  із одного із запорізьких маршів під назвою «Гей, нумо, братці, до зброї…» дуже співзвучний із нинішнім часом. Він вважається народною піснею, але відомий кобзар і бандурист Тарас...
22.06.2018 15:30
Oсвіжитися в гoдини літньoї спеки у Крoпивницькoму мoжна буде з дoпoмoгoю рамки – рoзпилювача вoди. Прo це пoвідoмляє прес-служба міськoї ради Крoпивницькoгo, передає "Акула". Два таких...