АКУЛА MEDIA
кіровоградобленерго, постачання, українська, армія, одноденний заробіток

Кіровоградські енергетики виступили проти власника?

16.04.2014 | 15:30
349

Редакція «Акули» отримала прес-реліз від прес-секретаря ПАТ «Кіровоградобленерго». Публікуємо його без купюр з незначними редакторськими правками.

«Ситуація, в якій опинилася наша країна, вимагає консолідованих зусиль всього суспільства, адже тільки разом ми зможемо вивести Україну з кризи, відстояти її суверенітет.

Незважаючи на складну ситуацію з розрахунками за спожиту електроенергію бюджетною та житлово-комунальною сферами, труднощі з постачанням матеріалів і пального, ПАТ «Кіровоградобленерго» робить усе можливе задля дотримання зобов’язань перед споживачами.

Кіровоградські енергетики, залишивши політику політикам, а піар – піарникам, продовжують робити свою справу – забезпечувати надійне та якісне електропостачання. Звісно, не відмежовуючись при цьому від загальносуспільних проблем.

Одним із найважливіших завдань сьогодення є відновлення обороноздатності нашої Батьківщини. Допомога українській армії нині не просто жест доброї волі, а обов’язок кожного свідомого громадянина. Нам довелося жити у часи, коли відповідальність за подальшу долю України стала життєво необхідним колективним відчуттям, яке об’єднує, не дає впасти у відчай.


Але як би там не було, саме тривога стала домінуючою емоцією для більшості жителів країни. А що вже говорити про родини українських військовослужбовців! Очікування втішної звістки від свого чоловіка, брата чи сина і страх, що цієї звістки можна не дочекатися… Так живуть тепер багато українських жінок. Можливо, тому саме жіночий колектив бухгалтерії ПАТ «Кіровоградобленерго» першим організував збір коштів для допомоги нашим військовим. На пропозицію керівництва компанії перерахувати одноденний заробіток на підтримку Збройних сил України відгукнувся весь колектив товариства.

Кіровоградські енергетики щиро бажають, аби куля не пробила бронежилет жодного українського солдата!» – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, власником ПАТ «Кіровоградобленерго» є депутат Державної Думи Росії Олександр Бабаков. Він був одним із 443 російських парламентарів, які проголосували за «прийняття» Криму і Севастополя до складу Росії. Також Олександр Бабаков підтримав надання мандату президенту РФ Володимиру Путіну на застосування військової сили на території інших держав. Саме така ситуація спостерігається нині на сході України.

18.02.2018 18:14
Минулого тижня, у Кропивницькому святкували Масляну, вшановували воїнів інтернаціоналістів, депутати намагались прийняти важливі для громади рішення на засіданні сесії.Однією з  основних подій ...
18.02.2018 15:25
Вітаємо Вас, дорогі брати та сестри з Прощеною неділею! Прощена неділя - останній день перед початком Великого посту, традиційний день примирення серед всіх православних християн. Сила прощення...
18.02.2018 13:42
Вiд 20:00, 17 лютого, дорожня патрульна полiцiя в Кiровоградськiй областi контролює частину дорiг мiжнародного значення. Зокрема, 5 патрульних екiпажiв нестимуть службу на трасах М04 (на...
18.02.2018 10:39
Неділя, 18 лютого, в цьому році, є  Неділя сиропусна. Спогад Адамова вигнання. Прощена неділя. В цей день Свята Церква нагадує нам на про вигнання прабатьків Адама і Єви з раю за...
17.02.2018 14:52
Більше 500 дітей отримали подарунки, завдяки проведенню щорічної акції добра і милосердя «Різдвяний Ангел», священиками та вірянами Благовіщенського храму Української Православної Церкви у...