АКУЛА MEDIA
кіровоградобленерго, постачання, українська, армія, одноденний заробіток

Кіровоградські енергетики виступили проти власника?

16.04.2014 | 15:30
354

Редакція «Акули» отримала прес-реліз від прес-секретаря ПАТ «Кіровоградобленерго». Публікуємо його без купюр з незначними редакторськими правками.

«Ситуація, в якій опинилася наша країна, вимагає консолідованих зусиль всього суспільства, адже тільки разом ми зможемо вивести Україну з кризи, відстояти її суверенітет.

Незважаючи на складну ситуацію з розрахунками за спожиту електроенергію бюджетною та житлово-комунальною сферами, труднощі з постачанням матеріалів і пального, ПАТ «Кіровоградобленерго» робить усе можливе задля дотримання зобов’язань перед споживачами.

Кіровоградські енергетики, залишивши політику політикам, а піар – піарникам, продовжують робити свою справу – забезпечувати надійне та якісне електропостачання. Звісно, не відмежовуючись при цьому від загальносуспільних проблем.

Одним із найважливіших завдань сьогодення є відновлення обороноздатності нашої Батьківщини. Допомога українській армії нині не просто жест доброї волі, а обов’язок кожного свідомого громадянина. Нам довелося жити у часи, коли відповідальність за подальшу долю України стала життєво необхідним колективним відчуттям, яке об’єднує, не дає впасти у відчай.


Але як би там не було, саме тривога стала домінуючою емоцією для більшості жителів країни. А що вже говорити про родини українських військовослужбовців! Очікування втішної звістки від свого чоловіка, брата чи сина і страх, що цієї звістки можна не дочекатися… Так живуть тепер багато українських жінок. Можливо, тому саме жіночий колектив бухгалтерії ПАТ «Кіровоградобленерго» першим організував збір коштів для допомоги нашим військовим. На пропозицію керівництва компанії перерахувати одноденний заробіток на підтримку Збройних сил України відгукнувся весь колектив товариства.

Кіровоградські енергетики щиро бажають, аби куля не пробила бронежилет жодного українського солдата!» – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, власником ПАТ «Кіровоградобленерго» є депутат Державної Думи Росії Олександр Бабаков. Він був одним із 443 російських парламентарів, які проголосували за «прийняття» Криму і Севастополя до складу Росії. Також Олександр Бабаков підтримав надання мандату президенту РФ Володимиру Путіну на застосування військової сили на території інших держав. Саме така ситуація спостерігається нині на сході України.

22.06.2018 10:30
Патрулюючи двoрoві теритoрії, на вулиці Кoмарoва серед нoчі інспектoри виявили чoлoвіка з явними oзнаками алкoгoльнoгo сп’яніння. Йoгo пoведінка oдразу привернула увагу правooхoрoнців. Прo це...
22.06.2018 10:00
У селі Червоній Кaм'янці, що нa Кіровогрaдщщині "з нуля" побудують медичну амбулаторію. Про це стaло відомо нa Prozorro, передaє "Aкулa". Тендер про пошук підрядникa оголосили 21 червня....
21.06.2018 17:30
В Oлександрії через рoбoти, які прoвoдилися в підвалі будинку, спрацювала пoжежна сигналізація. Прo це пoвідoмляє "Мoя Oлександрія", передає "Акула". Як рoзпoвіли в пoжежній службі, в ...
21.06.2018 17:00
У Кропивницькому, у вечірю пору стaло вaжко дістaтися до тaких рaйонів як Кaтрaнівкa тa Великa Бaлкa. Про це йдеться нa сaйті електронних місцевих петицій, передaє "Aкулa". Aвтор петиції...
21.06.2018 16:37
Сьогодні, 21 червня, у прес-центрі СBN відбулася прес-конференція переможців першого сезону тревел-шоу «Світами за скарбами» Олександра Працкова та Олексія Козачинського. Хлопці відкривали ...