АКУЛА MEDIA
кіровоградобленерго, постачання, українська, армія, одноденний заробіток

Кіровоградські енергетики виступили проти власника?

16.04.2014 | 15:30
359

Редакція «Акули» отримала прес-реліз від прес-секретаря ПАТ «Кіровоградобленерго». Публікуємо його без купюр з незначними редакторськими правками.

«Ситуація, в якій опинилася наша країна, вимагає консолідованих зусиль всього суспільства, адже тільки разом ми зможемо вивести Україну з кризи, відстояти її суверенітет.

Незважаючи на складну ситуацію з розрахунками за спожиту електроенергію бюджетною та житлово-комунальною сферами, труднощі з постачанням матеріалів і пального, ПАТ «Кіровоградобленерго» робить усе можливе задля дотримання зобов’язань перед споживачами.

Кіровоградські енергетики, залишивши політику політикам, а піар – піарникам, продовжують робити свою справу – забезпечувати надійне та якісне електропостачання. Звісно, не відмежовуючись при цьому від загальносуспільних проблем.

Одним із найважливіших завдань сьогодення є відновлення обороноздатності нашої Батьківщини. Допомога українській армії нині не просто жест доброї волі, а обов’язок кожного свідомого громадянина. Нам довелося жити у часи, коли відповідальність за подальшу долю України стала життєво необхідним колективним відчуттям, яке об’єднує, не дає впасти у відчай.


Але як би там не було, саме тривога стала домінуючою емоцією для більшості жителів країни. А що вже говорити про родини українських військовослужбовців! Очікування втішної звістки від свого чоловіка, брата чи сина і страх, що цієї звістки можна не дочекатися… Так живуть тепер багато українських жінок. Можливо, тому саме жіночий колектив бухгалтерії ПАТ «Кіровоградобленерго» першим організував збір коштів для допомоги нашим військовим. На пропозицію керівництва компанії перерахувати одноденний заробіток на підтримку Збройних сил України відгукнувся весь колектив товариства.

Кіровоградські енергетики щиро бажають, аби куля не пробила бронежилет жодного українського солдата!» – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, власником ПАТ «Кіровоградобленерго» є депутат Державної Думи Росії Олександр Бабаков. Він був одним із 443 російських парламентарів, які проголосували за «прийняття» Криму і Севастополя до складу Росії. Також Олександр Бабаков підтримав надання мандату президенту РФ Володимиру Путіну на застосування військової сили на території інших держав. Саме така ситуація спостерігається нині на сході України.

21.09.2018 18:00
"Як не силувалась, але не можу закохатись у тепло і світло, у сонце і спеку. Люблю осінь. Люблю її заплакані дощем очі. Люблю її засипані листям вуста. Люблю навіть сум, з яким вона щороку сідає на...
21.09.2018 17:31
Рішення про програму на 2019-2021 роки прийняли на сесії Кіровоградської обласної ради. Розробку програми з локалізації та ліквідації карантинних організмів на території Кіровоградської області ...
21.09.2018 17:00
Вчорa відбувся фестивaль молодіжної книги, оргaнізовaний облaсною бібліотекою для юнaцтвa ім.Є.Мaлaнюкa до Всеукрaїнського дня бібліотек під нaзвою "10 Кроків із Книгою".До святa долучилися й...
21.09.2018 16:30
У Кропивницькому вiдзнaчили День пaртизaнської слaви сьогоднi, 21 вересня.Про це iнформує прес-службa мiської рaди Кропивницького, передaє "Aкулa".    Жителi облaсного центру,...
21.09.2018 16:00
Щонaйменше двічі пaтрульним довелось нaздогaняти нетверезих водіїв цього тижня на Кіровоградщині.Про це інформує прес-служба поліції області, передає "Акула".Вночі близько 2-ї години нa вулиці...