кіровоградобленерго, постачання, українська, армія, одноденний заробіток

Кіровоградські енергетики виступили проти власника?

16.04.2014 | 15:30
375

Редакція «Акули» отримала прес-реліз від прес-секретаря ПАТ «Кіровоградобленерго». Публікуємо його без купюр з незначними редакторськими правками.

«Ситуація, в якій опинилася наша країна, вимагає консолідованих зусиль всього суспільства, адже тільки разом ми зможемо вивести Україну з кризи, відстояти її суверенітет.

Незважаючи на складну ситуацію з розрахунками за спожиту електроенергію бюджетною та житлово-комунальною сферами, труднощі з постачанням матеріалів і пального, ПАТ «Кіровоградобленерго» робить усе можливе задля дотримання зобов’язань перед споживачами.

Кіровоградські енергетики, залишивши політику політикам, а піар – піарникам, продовжують робити свою справу – забезпечувати надійне та якісне електропостачання. Звісно, не відмежовуючись при цьому від загальносуспільних проблем.

Одним із найважливіших завдань сьогодення є відновлення обороноздатності нашої Батьківщини. Допомога українській армії нині не просто жест доброї волі, а обов’язок кожного свідомого громадянина. Нам довелося жити у часи, коли відповідальність за подальшу долю України стала життєво необхідним колективним відчуттям, яке об’єднує, не дає впасти у відчай.


Але як би там не було, саме тривога стала домінуючою емоцією для більшості жителів країни. А що вже говорити про родини українських військовослужбовців! Очікування втішної звістки від свого чоловіка, брата чи сина і страх, що цієї звістки можна не дочекатися… Так живуть тепер багато українських жінок. Можливо, тому саме жіночий колектив бухгалтерії ПАТ «Кіровоградобленерго» першим організував збір коштів для допомоги нашим військовим. На пропозицію керівництва компанії перерахувати одноденний заробіток на підтримку Збройних сил України відгукнувся весь колектив товариства.

Кіровоградські енергетики щиро бажають, аби куля не пробила бронежилет жодного українського солдата!» – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, власником ПАТ «Кіровоградобленерго» є депутат Державної Думи Росії Олександр Бабаков. Він був одним із 443 російських парламентарів, які проголосували за «прийняття» Криму і Севастополя до складу Росії. Також Олександр Бабаков підтримав надання мандату президенту РФ Володимиру Путіну на застосування військової сили на території інших держав. Саме така ситуація спостерігається нині на сході України.

16.01.2019 18:00
Сніги метуть. У вікнaх біле мрево. Aнтени ловлять клaптики новин. Нa білий вaльс зaпрошую деревa, нa білий вaльс вітрів і хуртовин. Хaй буде сніг, і музикa, і вечір. Хaй серце серцю сплaчує...
16.01.2019 17:25
Зa дaними прокурaтури Кіровогрaдської облaсті нa Кіровогрaдщині лише зa період січень-листопaд 2018 року вчинено 16 714 злочинів, з яких повторно 1 820 злочини. Відтaк, у ...
16.01.2019 17:00
9 січня у Несвaтківській філії КЗ "Олексaндрівське НВО №2" відбулося урочисте відкриття ще однієї дошкільної групи для дітей, які проживaють нa території селa.Про це йдеться на сайті...
16.01.2019 16:16
Знaм’янськa міськрaйоннa філія Кіровогрaдського облaсного центру зaйнятості оргaнізувaлa громaдські тa інші роботи тимчaсового хaрaктеру нa території містa, до яких було зaлучено 11 безробітних.Про...
16.01.2019 15:48
Оргaни прокурaтури Кіровогрaдської облaсті вивчили стaн додержaння вимог зaконодaвствa про aдміністрaтивні прaвопорушення під чaс виконaння постaнов суду про зaстосувaння aдміністрaтивного стягнення...