АКУЛА MEDIA
Кіровоградська обласна філармонія, симфонічний оркестр, балетна вистава, кавер, альт, скрипка, соліст

Кіровоградщина: філармонія на гостей з близького північного зарубіжжя не розраховує

17.04.2014 | 18:23
527

Решту сезону вирішено відіграти концертами та виставами балету. Коротко таку інформацію на учорашній прес-конференції в Кіровоградській обласній філармонії повідомило керівництво закладу. «Наразі нікого з-закордону не запрошуємо, адже потім переносять виступи чи спектаклі – у касах здіймається буча через квитки. Люди думають, що ми, можливо, десь нечесну гру ведемо. Але ж це не так. Причина одна – політика», – коментує одна із співробітниць закладу на умовах анонімності.

Отже, 11 травня (неділя, 19.00) – гурт «Резонанс», учасники якого добре знаються і виконують як камерну симфонічну, так і рок-музику. Концертну програму, з якою планують спробувати сили на новому майданчику, склали кращі зразки фонду світової класики. Основні мотиви повагом і тонким, каліграфічним ліризмом випишуть скрипки, флейти, альти та віолончелі, проте справжньої  рок-н-рольської свободи, оглушливого бешкету додадуть барабани, ну і, звісно ж, аранжування.

13 травня (вівторок, о 13.30) філармонія збиратиме малечу. За участі лауреатів міжнародних та всеукраїнських конкурсів, вихованців музичних шкіл Кіровограда, Світловодська, Олександрії та Знам’янки для них виконають концерт із рубрики «Діти для дітей».


Наступного дня, у середу (18.30), з гастролями балетної вистави «Это танго в июле» Кіровоград навідає трупа Дніпропетровського академічного театру опери та балету. Сюжетну канву дійства, – до речі, йтиметься про Другу Світову, – виповнену у хореографії,  обрамлюють міські романси 30-их та фронтові пісні.

20 травня (18.30) – виступ камерного оркестру «Концертіно».

27 травня, у вівторок (19.00), вперше в Україні концерт дасть естрадно-симфонічний оркестр «LORDSoftheSAUD» (диригент – В. Фізер). Меломанів, вихованих на добірних зразках інструменталки, гастролери обіцяють порадувати каверами на саундтреки до культових фільмів минулого – «Хрещеного батька», «Вогнем та мечем», «Біла кішка, чорний кіт», «Амелі», «Шерлок Хомс», «Матриця», «Пірати Карибського моря» та ін.

А закриватимуть сезон 29 травня, підбиваючи підсумки XVІІ Всеукраїнського фестивалю камерної та симфонічної музики «Травневі зустрічі». 


10.09.2018 16:37
Це – кінець цитати з фільму українського режисера Тараса Томенка «Будинок «Слово». А смисл її у тому, що в 30-их роках минулого століття не лише в літературі, а у всій українській культурі перед...
22.08.2018 12:31
У селі Цибулеве Знам'янськoгo райoну, на теритoрії «зеленoї» садиби «Гайдамацька Січ», відбувся райoнний Фестиваль нарoднoї твoрчoсті «Чута-Фест». Прo це пoвідoмляє прес-служба Кірoвoградськoї...
25.07.2018 11:31
Літній міжнaродний фестивaль-конкурс мистецтв дитячої тa юнaцької творчості "Inter Fest Kiten" пройшов з 8 по 15 липня нa території телевізійного дитячого тaбору "Рaзом", який розтaшовaний нa ...
20.06.2018 12:00
У художньо-меморіaльному музеї О.О. Осмьоркінa відкрилaся персонaльнa вистaвкa зaслуженого художникa Укрaїни Aндрія Нaдєждінa, присвяченa 55-річчю від дня його нaродження, передaє "Aкулa". В...